رفتار خانم: من فکر می کنم برنامه های عروسی خود هستند بی احترامی

سلام خانم منش: من فرزند خوانده ازدواج در بیماری همه گیر است و در حال حاضر تنها قادر به دعوت یک تعداد از مهمانان است. او قصد دارد به عروسی بزرگ در تاریخ بعد.

جودیت مارتین

مهمانان در حال حاضر تنها شامل داماد پسر خود را زن و شوهر ایستاده تا برای آنها و پدر و مادر طبیعی خود.

من احساس می کنم که بی احترامی و نامناسب است. اشتباه من در این راه احساس?

آرام خواننده: چه کسی می خواهد به شما از آنها بخواهید برای از بین بردن اجازه می دهد تا شما یکی از کسانی که اسلات ؟

اوه اوه — رفتار خانم تا به حال موفق به توجه است که اگر چه شما ذکر شده داماد که دقیقا یک “مهمان” شما در لیست نبود ،

اما عروس است که تنها برای اولین بار است که ادعا می کنند به این شدت محدود جمع آوری به نظر می رسد قوی تر از مال شما. بعد که بزرگتر جشن برگزار می شود — آن را در واقع نمی توان یک “عروسی” به عنوان زن و شوهر در حال حاضر خواهد شد ازدواج — شما باید گنجانده شود. در حال حاضر زمان برای برداشت آرامی با تمام آرزوهای خوب.

عزیز رفتار خانم: مادر من به من آموخت که آن را در طعم و مزه خوبی به نمایش من قاب عکس از دوستان و اعضای خانواده در اتاق نشیمن (“در منطقه عمومی”) و این که من باید آنها را به نمایش در عوض در اتاق خواب و یا “اتاق خانواده/دن.” استثنا خواهد بود یک پرتره (نقاشی) و یا مانند آن.

این است که هنوز هم درست است ؟

من در یک زندگی کوچک دوبلکس با تنها یک منطقه زندگی می کنند. پسر من بعد از یک دهه از من التماس به من داد یک قاب عکس از خودش. پس از من بدون پوشش آن و از او تشکر کرد من بلافاصله آن را بر روی منتل. من فکر می کنم من قصد دارم به ترک آن وجود دارد درست یا غلط است. اما ساخته شده است که من تعجب می کنم چه دلایل پشت حکومت مادرم به من آموخت و اگر آنها هنوز هم معتبر است.

آرام خواننده: ایده این بود که اتاق های عمومی شد و برای هنر و خصوصی برای آنهایی که عکس شما را با یک ستاره فیلم شما یک بار ملاقات در یک موسسه خیریه تابع و یا یکی از خود را در حال حاضر-نوجوان کودک به عنوان یک کودک نو پا گرفتن یک حمام حباب.

اما پس از عکاسی به دست می آمد به رسمیت شناخته شده به عنوان یک هنر است. به طوری که شات از جنگل با اوایل اشعه نور خورشید را می توان نشان داده شده در اتاق نشیمن می تواند به عنوان عکاسی پرتره.

البته که قبل از سن عکاسی از خود. خانم رفتار شما اخطار می دهد که نه خود و نه لحظهای که تصویر خود را علاقه داشتن به شام واجد شرایط.

سلام خانم منش: من و شوهرم شروع به دریافت مکاتبات از یک سازمان که به ما داده اند چند کمک های مالی.

در مکاتبات خود از آنها آدرس ما را به عنوان آقا و برگرد. جک مارس. به عنوان همسر و کشیش در خانواده من پیدا کردن این فرد و سرگرم کننده است.

می شود آن را بی ادب از من به درخواست که در آینده مکاتبات آنها به سادگی آدرس ما را با عنوان جک و زنجبیل?

آرام خواننده: فقط به خاطر اینکه خود را به عنوان در حال مسخره سوء استفاده معنا نیست که شما مجبور به چشم پوشی از آن استفاده می شود در همه. مزاحم شما خواهد بود معکوس به اهداف سازمان طوری رفتار خانم شما مطمئن می سازد که این امر می تواند مفید به جای بی ادب, اگر شما آگاهانه آن را از راه درست به آدرس شما و شوهر خود را. آن است که به شرح زیر است:

کشیش زنجبیل MarchMr. جک مارس

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل dearmissmanners@gmail.com; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر