رفتار خانم: من گفت: من متاسفم و آنها در پاسخ تحقیر من

عزیز از دست رفتار: برخی از دوستان است و من متوجه یک چشم انداز مثبت در مردم “تصحیح” ما هنگامی که ما می گویند “من متاسفم.”

جودیت مارتین

می توان آن را به عنوان ساده به عنوان من گفت: “من متاسفم شما با داشتن یک روز بد” (“چرا شما متاسفم ؟ شما نمی تواند آن را”) به عذرخواهی برای دیر (“هیچ” با عرض پوزش “مورد نیاز”) را تسلیت گفت و بیش از مرگ همسر (“آیا نمی شود با عرض پوزش; او را در یک محل بهتر”).

من احساس می کنم با تخفیف و اخراج نه به ذکر است تا حدودی وحشت زده است که من خواهد بود اندرز ،

چرا مردم فقط می گویند “متشکرم” و ترک آن را در آن است ؟ چه می دهد و با وجود هر چیزی من می توانم می گویند؟!

آرام خواننده: عذرخواهی واقع شده است بسیار بدخیم توسط هر وسیله ای — از آن با توجه به پذیرش تخلف به استناد به عنوان دلیل زنان دریافت نمی کنند و تبلیغات در محل کار.

اما مثل شما خانم رفتار می یابد و آن را نمادی از مودب جامعه نیست و در عین حال یکی دیگر از حسن نیت ارائه میدهد به وحشیانه برداشت غیر آن تفسیر تحت اللفظی. حتی مقدماتی آن با چرا یکی با عرض پوزش — به عنوان در “من خیلی متاسفم برای از دست دادن خود را” — می تواند به عنوان به شما می گویند توان به گسل.

“من به معنای من متاسفم برای شما” گفت: ضعیف و با آه به نظر می رسد در مورد بهترین است که می تواند محشور — تا زمانی که ما یاد بگیرند که به عنوان یک جامعه برای قبول شفقت مهربانی.

سلام خانم منش: من یک همسایه که بسیار صریح و لجوج در مورد همه چیز!

من از سوی دیگر با جریان در زندگی من و اجازه ندهید منفی را تا فضا در ذهن من اگر من می تواند از آن کمک کند.

من مبارزه با دانستن اینکه چگونه به عنوان یک همسایه خوب و نه مایل به شنیدن همه رجزخوانی. من معمولا سعی کنید تا مطمئن شوید که من نیستم از زمانی که او است و اگر من فقط موج یا سلام می گویند اما دعا او اجرا نمی کند و بیش از شروع. بهترین راه برای رسیدگی به این که من زندگی می کنند به طور مستقیم در سراسر خیابان ؟

آرام خواننده: نگه داشتن چیزی است که به طور دائم پخت و پز در اجاق گاز است.

سلام خانم منش: من دوستان که قرار بود به زودی ازدواج, اما با توجه به COVID-19 آنها تا به حال به تعویق انداختن عروسی تا پاییز. در ماه ژانویه به من دستور داد آنها را به یک هدیه است که شخصی با نام خود و اصلی تاریخ عروسی.

چه چیزی مناسب برای انجام با این هدیه است ؟ باید من هنوز هم آن را به آنها بدهد و یا باید من فقط بازی شیر یا خط آن را پس نمی توان آن را بازگشت ؟ اگر من آن را به آنها را باید من انجام این کار در حال حاضر و یا صبر کنید تا پاییز ؟ من فقط نمی خواهم به ارتکاب یک پاس faux یا ناراحت آنها را از آنجا که آنها تا به حال به تعویق انداختن عروسی خود را.

آرام خواننده: تا آنجا که از دست رفتار متنفر دیدن این متفکر در حال حاضر به هدر رفتن او می ترسد که با دادن آن به زن و شوهر ممکن است تاسف یادآوری از آنچه نمی رخنه — یا befuddling به آینده خود را, کودکان و یا archivists.

شاید خرده فروش را ترحم و قادر به طراحی بیش از حکاکی و یا در غیر این صورت از آن بکاهد.

اگر نه آن را ممکن است بیشتر مدبرانه به نگه داشتن آن را به نوبه خود آن راه دیگری در اطراف و گرفتن این زن و شوهر دیگر در حال حاضر.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل dearmissmanners@gmail.com; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید