رفتار خانم: من می دانم که این تاکتیک خرده است اما من نمی توانم ایستاده شریک زندگی من است تنبلی

سلام خانم منش: من با من شریک برای بیش از پنج سال و آن را واقعا شروع به گرفتن به من چه کمی تلاش آنها را به نگه داشتن خانه ما پاک است.

جودیت مارتین

آنها همیشه یک بیت در این است اما من احساس می کنم مثل آن بدتر در طول زمان است. (من نمی خواهید به بلافاصله نقطه به نقطه خود را افزایش حشیش مصرف می شود اما این فکر به ذهن من خطور نکرده.)

من انجام بهترین من برای نگه داشتن خانه ما در حالی که میزان تلاش آنها قرار است در آینده به هیچ کدام است. در اکثر آنها گاهی اوقات مرتب کردن اتاق نشیمن. بقیه کارهای روزمره تبدیل شده اند تنها مسئولیت من.

آن را بدست به نقطه — و من می دانم که این خرده که من تنها شستن خود من غذاهای فقط برای دیدن اگر آنها را به اشاره و یا حتی متوجه. آن بوده است مدت پنج روز در حال حاضر: تمامی ظروف را تمیز شده است و پس از من آنها استفاده می شود در حالی که آنها هنوز هم در یا در اطراف سینک. من صادقانه نمی دانم اگر آنها فکر می کنم من لذت بردن از تمیز کردن تمام وقت (من نمی), و یا اگر آنها فقط لذت بردن از دانستن آنها لازم نیست برای تمیز کردن چون من آن را انجام دهد.

من می دانم که من نیاز به صحبت کردن اما من فقط نمی دانم چگونه. در گذشته زمانی که من ساخته ام نظرات در مورد تمیز کردن آنها ناراحت به من بگویید که آنها سهم خود را (آن را هرگز به یک سهم عادلانه اما از آن استفاده می شود بیشتر) و یا که آنها در حال تلاش برای به دست آوردن بهتر است. من می دانم که آوردن آن شروع خواهد شد استدلال و من نفرت داشتن برای مقابله با آنها را زمانی که آنها در خلق و خوی.

دانستن و دانستن یک مکالمه است به اتفاق می افتد, چگونه بگویم من شریک برای شروع به کمک کردن ؟

آرام خواننده: مکالمات مانند این همیشه دشوار است اما اجازه آن را ساخت تا به نقطه پایان رابطه و حرکت کردن بدون گفتن هر چیزی بی نهایت بیشتر از آن.

رفتار خانم متوجه شده است که شما اشاره نمی کند این پایان دادن به رابطه به عنوان یک گزینه (یا شاید در جهان وضعیت فعلی یکی نیست) به طوری که او خوشحال است برای دیدن است که هنوز هم وجود دارد امید است. بهترین توصیه این است که برای درخواست مشاوره از شریک زندگی خود را:

“من نمی دانم چه باید بکنید. من عمیقا ناراضی در مورد تمیز کردن وضعیت و من به نظر نمی رسد که قادر به صحبت کردن با شما در مورد آن. من می دانم آن است که موقعیت خود را که ما تا به همان اندازه اما من متوجه شده است که هنگامی که من تنها خود من ظروف برای چند روز با شما رفت و دست نخورده است. من هنوز در تلاش برای فریب و یا تست شما اما من در پایان شوخ طبعی. من می خواهم این رابطه به کار و به رایگان از خشم اما من پیدا کردن که دشوار است به ویژه در حال حاضر.”

شریک زندگی خود را و یا گوش دادن و تغییر و یا نمی خواهد — شما را مجبور به ایجاد یک بزرگتر تصمیم گیری است. در هر صورت شما به احتمال زیاد باید روشن کمتر غذا – و گرد و غبار-لادن در مسیر رو به جلو است.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>