رفتار خانم: چقدر سخت باید من عذر خواهی اگر من misgender کسی ؟

سلام خانم منش: باید misgendering درمان همان است که با استفاده نادرست ،

جودیت مارتین

اگر میریزم و با استفاده از نام اشتباه در حالی که صحبت کردن به و یا در مورد کسی که من می خواهم عذر خواهی و اصلاح خودم. اگر من به طور تصادفی misgender کسی در مکالمه است که به سادگی تصدیق و تصحیح اشتباه کافی است?

من سعی کنید بسیار سخت به استفاده از درخواست ضمایر اما من گاهی اوقات تضعیف در مورد شخص من فقط ملاقات کرد (من گاهی اوقات انجام می شود با نام) و احساس وحشتناک. مطمئنا misgendering است که معمولا انجام می شود به عنوان یک توهین است که بیشتر جرم فاحش از گفتن “آن” زمانی که من به معنای “امی.”

چه شده است بهترین راه برای رسیدگی به این غیر عمدی خشونت در رفتار?

آرام خواننده: تاکید بر استیلای ضمایر به هویت است که با تحمل و پذیرش است. بنابراین رفتار خانم تراست که کسانی که انتظار می رود این فضائل نیز عمل آنها.

این بدان معناست که وجود دارد باید معقول پذیرش تقریبا جهانی (به غیر از موفقیت سیاستمداران) مشکل به خاطر سپردن نام به درستی و تحمل برای این مشکل در حال حاضر درست ضمایر. باید آن را نمی توان فرض کرد که به طور خودکار اشتباهات هستند — نه اشتباه اما عمدی موهن قضاوت.

عذرخواهی باید به اندازه کافی برای ایجاد یک نیت که اشتباه یک نام و یا یک ضمیر. اما یک محدودیت وجود دارد. شما نمی تواند در حفظ و انجام آن را به همان شخص و انتظار آن را نمی شود در نظر گرفته عمدی. این باعث می شود آن را سخت بر مردم با خاطرات بد خواهد شد که باید برای توسعه گسترده تر و عزت دید از بالا عذر خواهی.

سلام خانم منش: من زندگی می کنند در منطقه ای که در آن ساکن بوده اند دستور داد به ماندن در خانه به دلیل COVID-19 و من صرف زمان بیشتری به تازگی برقراری ارتباط با دوستان و خانواده از طریق تلفن, ایمیل و یا پیام های متنی به عنوان بسیاری از آنها در همان وضعیت است.

آن شده است یک فرصت خوب برای اتصال مجدد و گرفتن مبادله داستان و مقایسه ما شبیه قصه از ناراحتی و تنظیم. اما یکی از دوستان که هم در سلول که معمولا گوشی ها یک بار در ماه در حال حاضر چهار بار در روز. صحبت های او طیف وسیعی از مهیجی نظرات اخبار و سیاست برای او در حال اجرا پایین در کاغذ توالت.

در ابتدا آن را خوب به شنیدن از او بیشتر است اما در حال حاضر آن را تبدیل به یک مزاحم. چه می توانم بگویم به او حد او تماس?

هیچ حس گفتن او را که من بیش از حد شلوغ به صحبت و یا که من باید در جایی دیگر به دلیل بدیهی است که او می داند که نه بهانه ای درست است.

آرام خواننده: آن است که یک وضعیت غم انگیز و اگر شما و دوستان شما هر گونه متقابل آشنایان شما ممکن است نشان می دهد که آنها را بررسی کنید ، اما رفتار خانم انتظار ندارد شما را به صرف روز خود را به پایان معاشرت با یک فرد است.

شما باید همه چیز را انجام دهید: برای نگه داشتن در تماس با افراد دیگر و شاید که مخوف مجدد از قرنطینه — خانواده سازمان و کارهای که شما تا به حال همیشه ادعا هرگز به زمان برای انجام. و تنها تحت این شرایط خاص — یعنی که دستگاه های خود را در حال حاضر تنها راه مطمئن شوید همه است و همه حق — رفتار خانم اجازه خواهد داد که شما را به ثبت نام در یکی از درهم و برهم تماس را به یکی دیگر.

اما بهترین بهانه همیشه هیچ بهانه ای. که وجود دارد هیچ خطر بودن misbelieved و یا پیدا کردن. بنابراین شما نیاز به یادگیری برای گفتن “متاسفم نمی توانم در حال حاضر.”

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>