رفتار خانم: تخم مرغ خود را با خوردن روش sickens من. او اصرار دارد آن را کاملا قابل قبول است.

عزیز رفتار خانم: شوهرم خورد تخم مرغ را که پخته شده بیش از آسان به عنوان اگر آن را یک روش جراحی:

جودیت مارتین

با دقت او کاهش یک مربع در بالای تخم مرغ و نیش ترمزی میزند فلپ به افشای زرده. او سپس خود را کاهش سوسیس و نرخهای آن را به زرده انداز.

او ادعا می کند این کاملا قابل قبول است و نقض نمی کند هر عنصر از جدول خوب نيست ،

برای برخی از دلیل حتی به عنوان من در توصیف این faux-فند خوردن روش پیدا کردن من آن را منزجر کننده اشتها است ، اما, من می توانم پیدا کردن هیچ اشاره ای در کتاب قوانین و مقررات است که آدرس این ماده به طور خاص.

آیا این یک تنوع از بازی با مواد غذایی ؟

آرام خواننده: قوانین و مقررات قانون که در اینجا صدق می کند این است که هر عادت غذا خوردن که disgusts یک شریک به نقطه تهوع باید بلافاصله متوقف.

رفتار خانم توصیه می کند که شما خود را تشویق به غذا خوردن خود را بیش از-آسان تخم مرغ به صورت خصوصی و تنها در خدمت سخت آب پز یا نیمرو آنهایی که زمانی که شما با هم دادهاند.

سلام خانم منش: من دوست عزیز من یک عروسی هدیه دوش پشت در ژانویه قبل از جهان وارونه تبدیل شده است. هدیه خریداری شده از طریق رجیستری و من دریافت یک اعلان شد که در آن تحویل داده شده به عروس و داماد.

چند هفته بعد هر دو دوش و عروسی تاخیر شد تا 2021. من صحبت کردم به دوست من در گوشی چندین بار پس از آن اما او به ارمغان آورده است تا هدیه.

من به طور کامل درک کنند که من هدیه ای است در بالای ذهن او و من احساس مانند آن مناسب بود به آن را به ارمغان بیاورد اما من باید چک کنید و ببینید اگر او آن را دریافت و در همه ؟ آن است که رنگ ورو رفته به او یک عکس از هدیه در حمام در سال آینده و یا من در قلاب برای دو هدیه ؟

آرام خواننده: بهتر است برای پیدا کردن در حال حاضر به طوری که شما می توانید اصلاح و تحویل مشکل اگر نیاز بود و کاهش هر گونه آینده شک و تردید یا تنفر: “با سیستم پست الکترونیکی بودن کمی مخاطره آمیز در حال حاضر من مطمئن هستم که اگر شما تا به حال دریافت راویولی برش. لطفا اجازه دهید من می دانم اگر آن را نمی آمد و با من تماس بگیرید خرده فروش.”

اگر شما ترجیح می دهند به سرزنش سیستم پست الکترونیکی است که به اندازه کافی مشکلات شما می توانید صبر کنید تا زمانی که این رویداد rescheduled.

خانم رفتار می کند پیدا کردن یک تصویر از یک نی نی خاموش-رنگ. اما یک یادآوری ملایم — همانطور که در “من خیلی متاسفم برای این شرایط اما من خوشحالم که شما رو به استفاده از برش در حالی که ما در قرنطینه بودند. به نظر می رسد که همه ما تا به حال این غریزه را در خانه پاستا یا نان” — آیا نمی شود بی مبالات.

عزیز از دست رفتار: برادر کوچک من همیشه من بیدار در صبح و مرا ناراحت می کند. من سعی کردم به او بگویید به آرامی بروید. من معمولا فریاد زدن در او. باید چه کار کنم ؟ من می خواهم به فروش برادر من.

آرام خواننده: شما ممکن است به او پیشنهاد بازگشت به صاحبان اول اگر چه که متعلق به قبل از آنها ممکن است شما با بهترین قیمت.

آنها می توانند, اما درگیر و کمک به تغییر مسیر ناخواسته این آلارم یا حداقل پیشنهاد بیشتر مورد قبول دو طرف جدول زمانی برای آنها. قطع نظر از این که رفتار نشان می دهد که شما اجازه خود را به سرمایه گذاری در یک قفل — و سر و صدا لغو هدفون.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>