رفتار خانم: هر کس دیدم آمبولانس. من باید بگویم که آنچه من می دانم ؟

سلام خانم منش: زندگی من در یک تنگ گره جامعه متشکل از عمدتا سالمندان با حدود 20 خانه در خیابانی که به پایان می رسد در یک cul-de-sac. این نوع از جامعه که در آن همسایگان نگاه در روی یک دیگر و مراقبت از یکدیگر و در آن بسیار کمی می رود خود خسته شده اید.

جودیت مارتین

یک دوست خوب که زندگی چندین خانه دور زنگ زد به می گویند که او بیمار بود با آنچه او مشکوک شد و آنفولانزا است و او نیاز به کمک. با توجه به امکان COVID-19 من تا آنجا که من می تواند در واقع بدون ورود به خانه خود را از جمله ترک غذا و دارو در آستان او.

هنگامی که سلامت خود را بهبود نمی بخشد احساس کردم لازم بود به یک آمبولانس که رسید با صدای وافغان و چراغ درخشان جلب توجه هر کس در مجاورت. او به بیمارستان منتقل شد جایی که او خوشبختانه آزمایش منفی برای COVID-19 اما او تا به حال دچار یک سکته مغزی که همه او بازگو کرد به من.

همسایگان من البته نگران بودند به دانستن آنچه که اتفاق افتاده بود و تبار من برای پاسخ من به آنها گفت: آنچه من می دانستم که.

زمانی که من به صحبت کرد دوست من در بیمارستان بعد او به من گفت که او قدردانی من کمک کند که آن را به حال شده است همه حق را به مردم بگویید که او تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس اما آن را فاش واقعیت است که او می خواهم تا به حال سکته مغزی.

حالا که دوست من است در ناتوانی مردم از من می پرسی در مورد وضعیت خود قرار دادن من در یک موقعیت بی دست و پا. باید چه کار کنم از حالا بدون یا نقض دوست من به حریم خصوصی و یا شرم آور و کسانی که ابراز نگرانی ؟

ضمنا من نه نشانه به وزیر مطبوعات به خصوص یک انجام یک کار بد!

آرام خواننده: داشتن برای مراقبت همسایه خود را در این بحران شما می توانید از كارش استعفا دهد. اگر او به اندازه کافی خوب است به انتقاد از, دست, رفتار, خواهد, در نظر او به خوبی به اندازه کافی به اتهام سلامت خود را گزارش و یا برای تعیین شخص دیگری به انجام این کار.

سلام خانم منش: من از شرکت های بیمه درخواست شده است که من تماس بگیرید, در سفارش به بیش از داروها من است. زمانی که من پس از من انتظار می رود می خواهم به صحبت کردن با یک فرد. به جای من نیرنگ در یک تلفن درخت فرمان توسط روباتیک اما ماهرانه صدای زن من تماس بگیرید ربات ،

سوال اول آمد و به من گفته شد پاسخ با هر “بله” یا “نه ممنون.” من به سادگی گفت: “نه” و ربات بانوی پاسخ داد: “من کاملا دریافت کند. من سعی کردم دوباره با همان پاسخ. هنگامی که من در نهایت گفت: “نه ممنون” ربات بانوی اقدام به سوال بعدی.

ما نیاز به مودب به بی روبات ؟ و بی روبات که دفعتا در امتناع ساده “هیچ”? من باید شروع به گرفتن یار با دستگاه های خودپرداز ،

آرام خواننده: ظاهرا حتی روبات ها احساس جرم در خطاب به “سلام.” رفتار خانم شکایت کرده در مورد آن بیش از حد, به عنوان او معتقد است که آن را به ایجاد عادات بد.

اما او آماده است تا به شما خوش آمدید ربات بانو به قوانین و مقررات آموزش کسب و کار. او نباید اشاره به حذفیات از دیگران, اما اگر او می کند او باید راه بروید و نیاز به “بله” و همچنین “هیچ با تشکر از شما.”

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>