سلام خانم منش: پس از جابجایی دو سال پیش من پیاده روی دو بلوک به همان کافی شاپ های محلی به منظور صبح قهوه و اسپرسو برای همسر من و من. به عنوان من به رسمیت شناخته شده به طور منظم حامی من آمده ام تا تقریبا هر عضو از کارکنان. من همیشه به آنها خوش آمد می گوید با یک سلام گرم و پاسخ آنها در نوع — است که به جز یکی بخیل یک صندوقدار.

جودیت مارتین

من می دانم که او می داند که من به طور منظم زیرا او می داند که ما نوشیدنی سفارش توسط قلب و همچنین به عنوان نام من. اما به هر دلیل او هرگز حتی یک بار اقدام به صمیمی بود. زمانی که من به او خوش آمد می گوید با یک بازی دوستانه “صبح به خیر!” او در پاسخ با یک ناهنجار “از حد معمول است؟” بدون لبخند و بدون پستال هیچ اشاره ای به نام من … هیچ چیز. او فقط من را پر می کند منظور من طول می کشد پرداخت و آن.

من باید آورد تا خود را کوتاه و مختصر رفتار با مدیر فروشگاه که همیشه دوستانه به من ؟ یا باید من به سادگی قبول کند که این خود طبیعی رفتار? من می دانم که این یک چیز کوچک اما آن را واقعا شروع به مالیدن من راه اشتباه است.

آرام خواننده: و خود را cheeriness ممکن است مالش او راه اشتباه است. در عین حال رفتار خانم نمی خواهید شما را به تغییر.

شما حتی نمی باید به قبول این ایده است که او هرگز تغییر خواهد کرد. مردم طبایع مختلف و گاهی ثابت دولت تشویق می را نهایی تفاوت.

اما بدترین چیزی که شما می تواند انجام دهد این است که او را در مشکل با گزارش او. او در حال انجام کار خود است و مغرور از شما به این باور است که شما باید قادر به کنترل خلق و خوی خود را.

علاوه بر این, آن را فقط به او نشان می دهد که خود نشان از حسن نیت بود ،

سلام خانم منش: من و همسرم دعوت به آشنایی 60 تولد و ما شوکه شده بودند که برای دیدن “هدیه پولی تنها” درخواست شد. او مجرد است و پرتاب این حزب برای خودش بنابراین این واقعیت است که یک زن رشد بسیار سادگی درخواست برای پول بسیار خارج از قرار دادن (به خصوص هنگامی که این رویداد را شامل نمی شود شام است و یک نوار نقدی).

در حالی که ما نمی خواهد در حضور آن موقع بحث با آنچه در قوانین و مقررات را در این وضعیت. برای بزرگسالان تولد یا مهمانی های شام ما معمولا آوردن یک بطری شراب خوب یا مانند آن به عنوان یک تشکر از شما به میزبان. اما این احساس مسخره را به یک پاکت حاوی پول نقد به عنوان اگر این حزب برای یک 16 ساله.

آنچه را که قوانین و مقررات مناسب در این مورد ؟ یا نشان می دهد تا با پول نقد و یا کاهش برای شرکت ؟

آرام خواننده: بله که انتخاب شما است. شما باید درک کنند که شما به یک مهمانی دعوت شده اما به جمع آوری کمک. قوانین متفاوت هستند.

برای یک جشن تولد, شما می توانید انتخاب کنید به یک در حال حاضر — اگر چه برای بزرگسالان تولد آن است که به شدت لازم است و بسیاری از این جشن سعی در دلسرد کردن مهمانان خود را از انجام این کار. (ساده ترین راه برای انجام این کار این است که به اعلام تولد در, دعوت, اما تنها در حزب خود را, بنابراین, امکان مهمان به اعتراض که آنها مایل بودند شناخته شده به طوری که آنها می تواند به ارمغان آورده اند چیزی.)

اما برای جمع آوری کمک آن قابل درک است که حضور نشان می دهد که تمایل به حمایت از علت است. بنابراین تنها رفتن — و را — اگر شما بر این باورند که کمک به حمایت از این آشنایی یک استفاده خوب از خود را به موسسات خیریه.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل dearmissmanners@gmail.com; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de