رفتار خانم: من ارسال سیگنال است که این مردان از من بپرسید ؟

سلام خانم منش: من شده اند آشنایی من دوست پسر فعلی حدود هفت ماه. ما هر دو دوستان از جنس مخالف اما ما منحصر به فرد است ارتباط است. ما عاشق یکدیگر بسیار زیاد است و در حال برنامه ریزی در آینده با هم.

جودیت مارتین

چگونه باید من مسئولیت رسیدگی به شرایط زمانی که من خواسته با دیگر بچه ها ؟ من تعدادی از دوستان پسر من می دانستم که قبل از من دوست پسر و کسی که با من باقی می ماند در تماس با برخی از که می بینم روز به روز که من با آنها در تماس با از طریق ایمیل.

یکی از دوستان از من خواست برای رفتن به یک سفر با او تابستان آینده در اروپا است. یکی دیگر از دوستان از من خواست بروید و یک نوشیدنی با او. من نمی دانم که فرد به خوبی کار کرده و در تماس با او را به او بگویید در مورد چیزی است که من می دانستم که او علاقه مند است.

من احساس می کنم مثل من لازم نیست که هر گونه کنترل در این شرایط. من نمی دانم که چگونه به پاسخ بدون بی ادب بودن و یا مضر. من ارسال سیگنال های اشتباه? چگونه من مودبانه گفتن “با تشکر اما لطف” یا من باید قربانی بودن دوستان با بچه ها در تمام ؟

آرام خواننده: البته شما باید کنترل. شما می توانید می گویند آری یا نه به هر گونه دعوت و شما می توانید اضافه کردن “من دوست دارم برای شما به دیدار با جاسپر. او مرد جدید در زندگی من است.”

برخی از خواهد بود نا امید, رفتار خانم متوجه می شود اما دیگران خوشحال خواهد بود برای شما و کسانی که این دوستان به نگه داشتن.

عزیز از دست رفتار: حدود 10 سال پیش یکی از همسایه ها به ارمغان آورد یک طرح دعوی در دادگاه علیه من بیش از یک ملک موضوع من را وادار به استخدام یک وکیل که من خطاب به “آقای جونز” در سراسر بسیاری از ما در مذاکرات است. به عنوان چیزهایی نشان داد نشانه رفتن به سمت حل و فصل نهایی متوجه شدم که وکیل من تا به حال همیشه به من خطاب با نام من (او مرد است و من زن و مسن تر از او است).

بنابراین در یک ایمیل به من نوشت: “عزیز گری” اضافه کردن یک عذرخواهی برای انجام این کار گفت که این احساس اشتباه, اما توجیه آن از آنجا که ما را از طریق بوده است خیلی با هم این سال گذشته است. او به سرعت پاسخ داد که آن را “خوب به انجام این کار!” (از جمله علامت تعجب).

اما من تعجب می کنم که چه پروتکل من باید دنبال کرد. اگر من پرداختن به یک کشیش کاتولیک, من می خواهم او را با خود مذهبی عنوان (“پدر”), همراه با یا اول یا آخر نام با توجه به اولویت خود (پدر جو یا پدر اسمیت). اما من می توانم تماس با یک وکیل “Esquire جونز.”

آیا قوانین و مقررات نشان می دهد که “آقا” یا “خانم”) همیشه باید برای استفاده حرفه ای از حسن نیت ارائه میدهد در مورد وکلای با وجود این واقعیت است که من از ابتدا به نام من با نام من?

آرام خواننده: از او بپرسید اجازه شما را به انجام این کار ؟ هیچ رفتار خانم فکر نمی کند.

به جای حرکت شما هر دو به رفتار اجتماعی او با فرض این امتیاز بدون نشان می دهد که او از دست دادن کرامت وضعیت خود را (که توسط راه خواهد شد. “Esquire جونز” — “esquire” استفاده شده است پس از نام به جای “آقای” قبل از آن). این است که متاسفانه رایج در بخشی از نر حرفه ای با مشتریان.

اما شما او را گرفتار. انتخاب خود را بین او درخواست به آدرس شما به طور رسمی و خطاب به او می گشت. در هر صورت هیچ عذرخواهی لازم بود.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل dearmissmanners@gmail.com; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر