مینت AFB تایید coronavirus مورد بر پایه

مینت, N. D. — یکی از بخش مردان شهرستان را تایید کرد به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در پایگاه نیروی هوایی مینوت مقامات نظامی گفت: پنج شنبه, مارس 18.

مردی که در دهه 60 است نه یک عضو نظامی و تایید شد به کروناویروس در روز سه شنبه, با توجه به پایه سخنگو. مورد اول اعلام شده توسط مقامات دولتی که مرد گفت: تا به حال سابقه سفر به منطقه با غلظت بالایی از موارد.

این پایگاه اعلام کرده اضطراری برای بهداشت عمومی و اعلام کرده است افزایش حفاظت از بهداشت و درمان بیماری به نام HPCON B+. در حالی که پایه مشخص نیست که دقیقا چه HPCON B+ مستلزم اقدامات در دیگر پایگاه های تحت همان شرایط شامل لغو بازديد از خارج پرسنل و محدود کننده در جلسات حضوری به شش نفر و یا کمتر است.

قبل از مقامات کشف یک مورد در پایه یک سخنگو گفت: این پایه بود که پس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای جلوگیری از پتانسیل گسترش و نمی گویند اگر هر پرسنل بودند که قرار داده شده تحت قرنطینه و یا در انزوا.

پایه نیست ارائه اطلاعات در مورد تعداد پرسنل بودند که تحت قرنطینه انزوا و یا مشاهدات پزشکی با توجه به کروناویروس و بلافاصله روشن وقتی پرسیده شد که اگر کسی بر پایه بوده و قرنطینه.

از بعد از ظهر چهارشنبه در داکوتای شمالی تا به حال هفت تایید موارد COVID-19 از جمله Cass County زن در 20s, یک, Burleigh شهرستان در 20s, یک, Burleigh شهرستان در 50s و دو بخش مردان شهرستان در 60s.

دو مورد در شهرستان مورتون یک زن در 30s و زن بین سنین 10 تا 19 هستند دولت اولین موارد جامعه گسترش با توجه به دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>