مینه سوتا سنبله همچنان در اطراف توقیف Worthington, گوشت, گیاه; 17 مرگ و میر گزارش شده در دولت

ST. پل — مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 17 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز شنبه, مارس 21 تساوی قبلی یک روز بالا و بالا بردن دولت در مجموع 160. پانزده نفر از مرگ و میر رخ داده در شهرستان Hennepin با یک در شهرستان رمزی و یکی در شهرستان واشنگتن.

مقامات بهداشتی شناسایی 97 موارد جدیدی از کروناویروس در جمعه آوردن ایالت مورد تایید شده در مجموع به 2,567. مقامات بهداشتی هشدار می دهند که مورد تایید شده تعداد یک undercount با این حال و بر این باورند که درست مورد تعداد اعتقاد بر این است تا آنجا که 100 برابر بالاتر است.

موارد soarded دوباره در روز سه شنبه برای اشراف شهرستان در جنوب غربی ایالت مینه سوتا, افزایش 25 در یک روز به 101. این شهرستان به خانه 2000-کارمند JBS ایالات متحده آمریکا گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون در حال حاضر دچار شیوع کروناویروس که تا اطلاع ثانوی بسته در روز دوشنبه.

روز دوشنبه دولت, کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم توصیف شلوغ مواد غذایی در گیاهان به عنوان بهداشت عمومی معادل جمع زندگی تنظیمات و گفت که دولت توسعه یافته فاصله و دستورالعمل های دیگر برای دولت گیاهان مواد غذایی برای کمک به آنها را به رعایت توصیه ها از مراکز کنترل بیماری.

توانایی به سرعت فرود در تولید نقاط داغ و آزمون کارکنان یکهو به دنبال تماس با ردیابی و جداسازی اولیه باقی می ماند استراتژی رفتن به جلو برای مقامات بهداشتی دولت در ماه های آینده. تست در روز سه شنبه کاهش یافت اما با فقط 847 Minnesotans گرفتن آزمایش در هفته دوم پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz انتخاب 5,000 روزانه آزمون به عنوان یک معیار برای بازگشت Minnesotans با خیال راحت به کار است.

پخش از نزدیک شدن به استفاده از تمام دولت ICU تخت همچنان بحرانی دوم متریک در نمودار نزدیک شدن به اوج ویروس. دولت در حال حاضر از 1200 تخت ICU و توانایی ایستادن تا یکی دیگر از 1,400 با سه روز اطلاع. روز سه شنبه این تعداد کاهش یافته است نه از 126 به 117.

این مقاله به روز خواهد شد.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>