مینه سوتا سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان در از دست دادن برادر به COVID-19: ‘ما فقط از زمان فرار’

این نه زمان عادی.

مینه سوتا سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان اعلام کرد در Instagram روز دوشنبه که برادر او ران طلایی که تا به حال شده است مبارزه با سرطان در گذشت در شنبه 21 مارس در ایالت تنسی پس از در حال توسعه COVID-19. در میان غم و اندوه فلاناگان نگه داشته و کار از جمله به اشتراک گذاری پیام های تصویری به Facebook در مورد چگونگی اخراج در سراسر کشور شده بود به حالت تعلیق درآمد.

“قلب خود را در حال شکستن و شما در اینجا اطمینان بقیه از ما” یک نفر نظر داد. “با تشکر از شما برای مراقبت از ما مراقبت در مورد شما بیش از حد. خیلی متاسفم برای از دست دادن شما و خانواده شما در برخورد با.”

“فضل آرامش و آسایش روح به شما در این غیر ممکن است روز غم و اندوه است.”

“من متاسفم برای شنیدن از دست دادن خود را. بهترین چیزی که من می توانید انجام دهید به افتخار برادر خود را به ماندن در خانه. من هستم.”

معاون فرماندار به طور خلاصه صحبت به سنت پل پایونیر پرس روز سه شنبه برای بحث در مورد حمل با وظایف خود در میان عزادار.

“این سخت است” او گفت:. “اما در برخی از راه, اگر من فقط می تواند واقعا صادقانه آن را بهتر می شود. … اگر من تا به حال فقط نشستن و فقط ساکن در همه چیز … این هم درست نیست که برادر من است. او یک دلال او در زمان مراقبت از همه چیز. و بنابراین من فکر می کنم بهترین راه من می تواند به مرگ او در این لحظه است که با استفاده از پلت فرم است که من به افتخار میراث او با تشویق مردم به انجام آنچه آنها نیاز به انجام به امن است.”

او را از انجام آنچه که او نیاز به انجام نگه داشتن آرام و حمل.

“باید دوباره به آن,” او می گوید.

در این مورد بازگشت به آن را به معنای صحبت کردن به چیزها با او برادر بیوه جوزی طلایی.

“پس از او گذشت من گفت:” شما می رویم به بحث در مورد آن در مورد چگونگی مرگ او از عوارض ناشی از COVID-19,'” فلاناگان گفت. “و او گفت:” بله ، من می خواهم به مطمئن شوید که وجود دارد خوب است که می آید از این برای مردم آنچه را که او می خواهم.’ و به همین دلیل من به اشتراک گذاشته شده (Instagram) ارسال, است که چرا من به شما صحبت کردن در مورد آن است که مهم است مردم این را جدی بگیرد.”

فلاناگان 40 و طلایی, 56, بزرگ نشدم تا با هم در مینه سوتا است. “او در تنسی” او می گوید. “او این بزرگ دریایی; او این Ojibwe مرد با یک واقعا شگفت انگیز لهجه جنوبی که همیشه به نوعی لذت بخش است.”

با هم خواهر و برادر از ایالت مینه سوتا و تنسی به تازگی غصه دار از دست دادن پدر خود ماروین Maypenny که گذشت در ماه ژانویه است.

“او مراقبت فوق العاده در مورد خانواده و اتصال” فلاناگان می گوید. “به محض این که پدر من شروع به گرفتن بیمار برادر من شروع به پریدن کرد و او سوار شمالی. … برادر من آنجا بودم هر روز درست در کنار او مراقبت از همه چیز, همه تدارکات چک کردن در با همه در خانواده است. او گفت: آن را وظیفه و افتخار به عنوان یک دریایی.”

او می تواند سرگرم کننده بیش از حد.

“ما دوست را به هر یک زمان سخت در مورد سیاست گفت:” فلاناگان که یک دموکرات است. “او بسیار محافظه کار; من نیست.”

آخرین بار فلاناگان دیدم برادر او می گوید: بود در مراسم تشییع جنازه پدر.

“همسر و دختر من و من قصد رفتن به دیدار او” فلاناگان می گوید. “ما فقط خارج از زمان فرار.”

طلایی بود که به تازگی مبتلا به سرطان تشخیص داده و سیستم ایمنی بدن خود را در معرض خطر بود.

او می گوید: آنها نمی دانند که چگونه طلایی رو COVID-19 — اما آنها نمی دانند که چگونه به نگه داشتن دیگران از بیمار شدن.

“این مهم است که مردمی این را جدی بگیرید,” او می گوید: ترغیب مردم به ماندن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را برای کمک به آسیب پذیر به عنوان به خوبی به عنوان خود را.

به عنوان در حال حاضر فلاناگان می گوید: برنامه ای برای یادبود در تنسی در انتظار هستند. در نهایت هر چند او را وادار به خداحافظی برادرش در نزدیکی جایی که او آخرین بار او را دیدم.

“او یک عضو از زمین باند Ojibwe مثل من” فلاناگان می گوید. “جوزی در حال برنامه ریزی در آوردن خاکستر او در اینجا و پراکندگی آنها در نزدیکی پدرم که در آن او به خاک سپرده شده است.”

علاوه بر تجلیل برادر او توسط پروتکل های زیر برای حفظ COVID-19 از خاطرات به غیر انتفاعی جانبازان گروه نیز استقبال فلاناگان می گوید.

در حال حاضر lieutentant فرماندار حمل با او کار زندگی به عنوان بسیاری از دیگران — کار از خانه درست مثل فرماندار است (در مورد او این است که در قرنطینه بعد از یک عضو امنیتی جزئیات آزمایش مثبت برای COVID-19).

“ما روزانه تماس های کنفرانس, ویدیو کنفرانس, او در عملکرد او به عنوان به طور معمول … او احساس هیچ علائم آن را فقط از فراوانی احتیاط به دنبال خود ما دستورات,” او می گوید.

“این آرامش به فرماندار که همچنین یک جانباز قادر به صحبت درباره آن را,” او گفت: از دست دادن برادر “و بدانید که وجود دارد کسی که آن را می شود و درک می کند.”

او همچنین با تشکر از مردم که به او از جمعه با تسلیت و پشتیبانی از طریق رسانه های اجتماعی متون و گل. “Minnesotans شگفت انگیز,” او می گوید.

او نگران است ،

“متاسفانه” او می گوید: “داستان من در روزهای آینده و هفته خواهد بود منحصر به فرد.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اند این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>