سنسور. اسکات Jensen, R-Chaska و مت کلاین D-مندوتا هایتز همراه با مظنونان حمله به دانشگاه کلی موریسون D-Deephaven و آلیس مان D-Lakeville پیشنهاد ایجاد یک کمیسیون دولتی برای ارزیابی تغییرات در قیمت گذاری دارو ارائه اعتبار مالیاتی به مردم با بیمه حق بیمه و ارائه چهار سلامت روان بازديد زیر مینه سوتا برنامه های بیمه درمانی.

کوارتت که هم پزشکان و گفت: این تاثیر برای بیماران خواهد بود پایین تر نسخه قیمت دارو در داروخانه و مقرون به صرفه تر و جامع طرح بیمه سلامت برای کسانی که در تلاش برای پایان می رسد دیدار. اما آنها اذعان کرد که آنها در صورت سختی مسیر را از طریق قوه مقننه از رهبران در ایران-رهبری سنا گفته اند که آنها نمی برنامه ریزی برای برگزاری جلسات در دو تا از پیشنهادات.

“هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده است به شنیدن این صورتحساب پزشکان نیست آرام دسته ما نمی رفتن بی سر و صدا به شب” جنسن گفت: با توجه به این گروه امیدوار به زور مکالمه عمومی در صورتحساب از طریق تماس یک شنبه در کنفرانس خبری. “این است که یک شات (در سنا رهبری) این است که یک شاخه زیتون به گسترش فرصت برای افزایش دو حزبی رویکرد به این موضوع مهم است.”

گروه ایده از یک دولت آمریکا با تمرکز بر استخراج راه حل های به استطاعت موضوع است. و چهار مجلس گفت: این برنامه حداقل باید گرفته شود تا در کمیته در سال جاری برای کمک به کاهش بار مالی در Minnesotans.

“خارج از کنترل قیمت داروهای تجویزی به نقطه ای رسیده است که عمل مورد نیاز است” موریسون گفت. “دولت دارای اختیارات قانونی و رک و پوست کنده مسئولیت اقدام برای رسیدگی به این مشکل است.”

آنها همچنین اشاره کرد که دو نفر از اعضای جنسن و مان, طرح بازنشسته سال آینده نصف پزشکان حزبی. جنسن گفت: اگر کوارتت قادر به فشار قانون را در سال 2020 آن خواهد بود تا اعضای باقی مانده “نه به رها کردن توپ” در 2021.

AARP مینه سوتا صادر شده و تایید آن از پیشنهادات و گفت: آنها کلید ساخت مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر برای Minnesotans.

“به رسمیت شناختن است که داروهای تجویزی هستند و آنها جهانی مورد نیاز است از ما چگونه فکر می کنم در مورد خدمات عمومی” خواهد فیلیپس, گروه, مدیر اجرایی, گفت:. “فقط به عنوان زمانی که پایه سلامت و ایمنی شهروندان ما در معرض خطر است زمانی که برق یا گاز طبیعی غیرقابل تحمل می شود همان درست است که مردم نمی توانیم این داروها آنها نیاز دارند.”

یک برنامه جداگانه و پیشرفت در مینه سوتا سنا نیاز تولید کنندگان مواد مخدر به هشدار وزارت بازرگانی اگر آنها برنامه ای برای افزایش قیمت داروهای تجویزی توسط یک مقدار مشخصی و با ارائه و توضیح برای افزایش. کسانی که موفق به ارائه این اطلاعات می تواند موضوع را به مجازات مدنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر