مینه سوتا را Hagedorn دیگران با حضور جمهوری خواه کنگره که در آن coronavirus شد و در حال حاضر

در میان جمهوریخواهان قدرت بازیکنان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس روچستر پست-بولتن تایید شده در سه شنبه, مارس 10, که سوتا در کنگره ایالات متحده جیم Hagedorn با حضور محافظه کار آمریکا و اتحادیه محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس در ایالت مریلند در ماه فوریه است. Hagedorn اعلام کرد در اوایل در ماه فوریه است که او تا مرحله چهار سرطان کلیه.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده اند و تماس با افرادی که ممکن است در تماس با فرد آلوده در CPAC. Hagedorn سخنگوی جیک مورفی گفت: روچستر پست-بولتن که CDC است تماس Hagedorn با نگرانی و Hagedorn “احساس می کند بزرگ است.”

فروم اخبار سرویس از شنبه منتظر نظر از مینه سوتا حزب جمهوری خواه. معلوم نیست که آیا جنیفر Carnahan, مینه سوتا, ایران با رئیس و همسر Hagedorn با حضور در این کنفرانس به عنوان به خوبی. او به ظاهر در حومه Eagan برنامه ریزی شده سه شنبه شب.

مینه سوتا, دو, دیگر جمهوری خواه کنگره آمریکا, ایالات متحده, مظنونان حمله به دانشگاه تام Emmer R-منطقه 6 و پیت Stauber R-منطقه 8 تایید به انجمن اخبار سرویس است که آنها حضور نداشت CPAC. هیچ کنگره از داکوتای شمالی یا داکوتای جنوبی در حضور یا نه بوده و داکوتای شمالی کالیفرنیا ، داگ بورگوم و داکوتای جنوبی کالیفرنیا ، Kristi Noem.

سخنگوی ایالتی مینه سوتا سنا راشل Aplikowski گفت: دولت بهداشت ، جف هاو R-Rockville با حضور CPAC. او گفت هاو تست شده برای coronavirus و تایید شد منفی.

از داکوتای شمالی, دولت, Rep. ریک بکر R-بیسمارک حضور داشتند. او گفت: “از آنجا که فرد آلوده نمی شد در جلسه عمومی من حداقل نگرانی است.”

“این باور من است که آن را گسترده تر از در حال حاضر فکر و افزایش تست را نشان می دهد که” بکر ادامه داد. “بهترین کاری برای انجام این است که رفتار شما را برای یک فشار جدی از آنفلوانزا است.”

با توجه به سیاست هارمونیک در روز شنبه تایید کرد که یک CPAC همراه تست مثبت برای ویروس. کروناویروس یک ویروس مسری است که می تواند باعث بیماری تنفسی COVID-19.

از بعد از ظهر دوشنبه در ایالت مینه سوتا وزارت بهداشت آزمایش 82 بيمار پس از 2 مارس. همه به جز دو مورد یکی در شهرستان رمزی و یکی در Carver County شده و منفی است. نوزده تست شده برای این ویروس در سراسر هر دو شمالی و داکوتای جنوبی با صفر مورد تأیید و دو در انتظار.

در سطح جهانی, 111,000 تشخیص داده شده اند با این ویروس و 3,800 مرگ و میر را در اثر این بیماری است. در ایالات متحده 22 نفر فوت کرده اند از مجموع 556 موارد از بعد از ظهر دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>