Minnesotans ممکن است $2.25 چک بازپرداخت بیش از حد خودرو اضافه هزینه

ST. پل — مورد 150,000 Minnesotans که بسیارهزینه هزینه ها در هنگام انتقال خودرو عناوین در حالی که همچنین تمدید ثبت نام را ببینید $2.25 بررسی در صندوق پستی خود را از مینه سوتا وزارت عمومی ایمنی راننده و وسیله نقلیه بخش خدمات.

استرداد چک در حال انتظار برای تحویل در هفته های آینده.

اما با توجه به کوری مدیر بخش عمومی ایمنی راننده و وسیله نقلیه, خدمات, بازپرداخت در حال ارسال به Minnesotans بودند که به اتهام ثبت نام فن اضافه دو بار در زمانی که آنها منتقل و عنوان خود را و خود را تجدید ثبت نام خودرو در همان زمان.

آنها باید پرداخت تنها یکی اضافه, با توجه به کوری.

“این مهم است که ما بازگشت هزینه به هر کسی که پرداخت می شود بیش از آنها باید” او گفت:. “ما همچنین در نظر گرفتن مراحل را به مطمئن شوید که هیچ کس دیگری است فردا نماينده ايران در آينده است. ما نیز خواهد شد ردیابی این نوع معاملات به طوری که ما می تواند اصلاح این وضعیت به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

با توجه به کوری the $2.25 عنوان تکنولوژی اضافه و یک $2.25 ثبت نام تکنولوژی اضافه هزینه در مینه سوتا قانون و آژانس های جمع آوری شده هر دو هزینه های زمانی که مشتریان منتقل خودرو عنوان و تمدید ثبت نام خود را در یک معامله.

پس از بررسی اساسنامه آن مشخص شد که تنها به عنوان فن آوری های اضافه باید جمع آوری شده در هنگام ثبت نام تمدید شده است در همان زمان.

وجود دارد حدود 150000 نفر که پرداخت اضافی $2.25 هزینه در طول پنج ماه گذشته در مجموع حدود 337,500.

مینه سوتا مدیریت و بودجه شروع به صدور بازپرداخت این هفته خواهد شد و روند تا به 5000 بازپرداخت هر روز از دوشنبه تا جمعه تا زمانی که همه از بازپرداخت شده اند فرستاده خواهد شد.

خودرو خدمات سیستم به روز شد آذر. 13 تا دوم $2.25 هزینه چشم پوشی برای همه معاملات آتی.

خودرو جدید عنوان و ثبت نام, خدمات, سیستم, برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه نوامبر خواهد اصلاح این وضعیت از بین بردن هزینه های اضافی از این نوع معاملات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید