مینه سوتا زن گزارش می دهد که به ضرب گلوله با تفنگ در طول سرقت

APPLETON, Minn. — مقامات در حال بررسی پس از یک Appleton, زن, 48, گزارش شده است, شات با تپانچه در مبارزه با سارق که تا به حال وارد محل اقامت دوشنبه, مارس 2.

با توجه به سریع شهرستان کلانتر دفتر انتشار اخبار در حدود 9:45 p. m. روز شنبه, سریع, شهرستان اعزام دریافت یک تماس تلفنی در مورد دزدی در حال پیشرفت در 2100 مسدود کردن خیابان 60 غربی در اپلتون. در عرض پنج دقیقه Swift شهرستان نمایندگان وارد برای پیدا کردن زن در داخل خانه به تنهایی با زخم گلوله به ساعد او.

زن گفت: نمایندگان که او متوجه یک فرد در خارج از دوربین و پس از آن رفت و به دست آوردن یک تپانچه از یک اتاق در محل اقامت خود.

او گفت: نمایندگان زمانی که او تبدیل به اطراف قد بلند و عضلانی نر برداشت تپانچه او برگزاری و با تلاش ،

در طول مبارزه تپانچه اخراج قابل توجه در ساعد و مزاحم بلافاصله به سمت چپ در یک وسیله نقلیه.

زن تحت درمان قرار گرفت در صحنه و حمل و نقل به Appleton منطقه بیمارستان جایی که او تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

با توجه به انتشار اخبار وجود ندارد و شرح خودرو و تنها شرح اتهام مزاحم است که قد بلند و عضلانی به عنوان مبارزه صورت گرفت در یک اتاق تاریک. Appleton حدود 24 کیلومتر در شمال مونته ویدئو در غرب-مرکزی مینه سوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>