اگر چه او تا به حال صرف 10 سال گذشته مشغول به کار در دنیای تبلیغات, او هنوز هم احساس کردند که او تا به حال هنوز به کشف زندگی خود را درست در هدف.

بنابراین به جای هاپ به کار دیگری جستجو است که قطعا او را ترک احساس برآورده نشده Quade تصمیم به تلنگر جستجو داخلی — در خودش است.

Katie Quade is the founder and creative visionary of Balanced Roots Retreats, a lifestyle retreat experience that helps women disconnect from the hustle and bustle of daily life and reconnect in the northwoods of Minnesota. Photo courtesy of Rachel Lea Photography

کتی Quade بنیانگذار و خلاق و رویایی از متعادل ریشه های خلوت یک شیوه زندگی, عقب نشینی تجربه کمک می کند که زنان جدا از فشار و شلوغی زندگی روزمره و مجدد در northwoods در مینه سوتا. عکس حسن نیت ارائه میدهد از راشل لی عکاسی

چه او بود که او تا به حال شده است از دست رفته در “مشغول فرهنگ” — تاکید جامعه بر اشتغال ثابت و بی توجهی به اوقات فراغت — و مشتاق برای کمک به زنان دیگر مقابله و فرار از همان به ظاهر بی پایان بمباران کار, کارهای, و استفاده از فن آوری است.

در طول دوره او از روح جستجو Quade توسعه متوازن ریشه های خلوت یک شیوه زندگی, عقب نشینی تجربه است که زنان به Northwoods از مینه سوتا — در میان دیگر آرام مقصد در سراسر کشور و ویسکانسین — و سبب آنها را به توقف و زمان را برای خود.

“من با این ایده داشتن یک محل برای زنان که در آن آنها می آیند و استراحت شارژ و قطع اتصال از فشار و مجدد با خود” Quade گفت. “من فکر می کنم همه بیش از حد اغلب ما فقط مشغول رفتن از یک چیز به بعد و من فکر می کنم که هر کس سزاوار فرصتی برای تمرکز بر روی خود را کمی.”

هر یک از فراگیر خلوت طراحی شده با Quade را “فرمول جادویی” از عناصر به ترویج مهمانان عاطفی ذهنی و معنوی. این شامل صمیمی اندازه گروه خلاق, بازی, مواد غذایی, تجربه های زندگی مربیگری یوگا و مدیتیشن.

یک اقامت راحت را در میان روستایی-شیک اسکان می کشد همه چیز را با هم.

When staying at a Balanced Roots retreat, guests enjoy aesthetically pleasing lodging that is described as rustic-chic mixed with modern glam. Photo courtesy of Rachel Lea Photography

هنگام اقامت در یک متعادل ریشه عقب نشینی, مهمانان لذت بردن از زیبایی خشنود مسکن است که به عنوان روستایی-شیک مخلوط با مدرن گلم. عکس حسن نیت ارائه میدهد از راشل لی عکاسی

در اوایل ماه فوریه قبل از راه اندازی آن متعادل ریشه خلوت برگزار شد آزمون-اجرای تجربه برای انتخاب یک گروه از زنان در جمع اوکس زیبا و برنده جایزه محل برگزاری این برنامه شامل یک تبدیل خانه رعیتی و انبار فضا مجموعه ای در حومه شهر اسکندریه, Minn.

برای یک آخر هفته این زنان تحت درمان قرار گرفتند به یک سری از تجربیات که Quade با دقت به سرپرستی همه اجازه می دهد برای درجات مختلف درون گرایی, self-کشف و لذت بردن است.

“من در طراحی این برنامه بسیار استراتژیک به منظور کانال انواع مختلف انرژی در طول روز” Quade گفت. “من نمی خواهم آن را بیش از حد جدی یا خیلی اهل تفریح و بازی. من می خواهم یک کمی از همه چیز.”

استقبال با کار افتاده d’oeuvres و شراب به محض ورود خود را به گروه های کوچک جمع آوری شده در نرم راه اندازی در شب جمعه. این اندازه محدود راه اندازی شد برای اطمینان از یک محیط مطلوب برای “ایجاد روابط و رفاقت.”

“من واقعا می خواستم برای ایجاد این محیط صمیمی که در آن مردم واقعا می تواند در ارتباط با یکدیگر و رسیدن به هر یک از دیگر” Quade گفت. “آنها می تواند احساس راحتی به اشتراک گذاری همه چیز با یکدیگر است که آنها ممکن است به طور معمول مورد بحث با دوستان خود.”

و در حالی که همه وجود دارد برای بهره مندی از تعطیلات آخر هفته برخی نیز دو برابر به عنوان فروشندگان آوردن روحیه کارآفرینی را همراه با فردی تخصص را به مخلوط.

“همه زنان است که کار با من که من به ارمغان آورد به من کمک کند را به این عقب نشینی به زندگی کارآفرینان کسب و کار کوچک و همه آنها محلی به مینه سوتا” Quade گفت. “من می خواهم برای حمایت از کسب و کارهای محلی در ایالت مینه سوتا و ویسکانسین به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که من را برای کمک به اجرای عقب نشینی است.”

Guests to the soft launch of Balanced Roots Retreats enjoy a relaxing yoga session at Gathered Oaks in Alexandria, Minn. Photo courtesy of Rachel Lea Photography

مهمان به راه اندازی نرم متعادل ریشه خلوت لذت بردن از آرامش بخش یوگا جلسه در جمع اوکس در اسکندریه Minn. عکس حسن نیت ارائه میدهد از راشل لی عکاسی

در صبح روز شنبه این گروه به وجود آمد به قهوه و چای و مخلوط و پس از یوگا و مدیتیشن جلسه رهبری آنگلا Mattingly بنیانگذار احساس در Om Yoga مستقر در وودبری, Minn.

در این جلسه که catered به تمام توانایی های طراحی شده به درونگرا با پیام قدردانی و خود تمرکز پراکنده در سراسر آن. صبح روز بعد جلسه خواهد بود خوش بین برای اطمینان از مهمانان چپ عقب نشینی با طرز فکر مثبت.

“بسیاری از مردم به من گفت که آنها از شک و تردید در مورد مراقبه بخش چرا که من فکر می کنم مردم از ترس سکوت” Quade گفت. “اما وقتی که همه تمام شد آنها در مجموع ذن و در این فضای سر.”

برای متعادل اندیشی مهمانان نیز لذت می برد یک بازی خلاق فعالیت با یک مینه سوتا تاج گل-ساخت کلاس هدایت اسکندریه مبتنی بر شیرینی و گل شرکت آرد و گلبرگ.

Guests partake in wreath-making, a 'creative play' activity developed by Balanced Roots Retreats, during their stay at Gathered Oaks in Alexandria, Minn. Photo courtesy of Rachel Lea Photography

مهمانان شریک شدن در تاج گل-ساخت یک بازی خلاق’ فعالیت طراحی و توسعه توسط متعادل ریشه های خلوت در طول اقامت خود در جمع اوکس در اسکندریه Minn. عکس حسن نیت ارائه میدهد از راشل لی عکاسی

Quade گفت: هر عقب نشینی خواهد شد از ویژگی های یک شکل متفاوت از بازی های خلاق اعم از یک درس در خوشنویسی به ساخت طلا و جواهر به یک نوشیدنی مخلوط کردن ،

“مردم واقعا لذت می برد این دلیل آن را به یک استراحت از تفکر و درونگرا” Quade گفت. “آن زمان را به گپ زدن با یکدیگر و واقعا سرگرم کننده و اهل تفریح و بازی.”

هنگامی که آن را به صرف غذا این گروه زیاده روی در charcuterie و شراب و ناهار و یک وعده شام بعد از آن شب. هر دوره توسعه داده شد توسط هر دو Quade و جیمی Preuss از خیلی خوشحال شما آن را دوست داشت, شهرهای دوقلو مبتنی بر مواد غذایی و زندگی وبلاگ.

تمام وعده های غذایی در نظر گرفته شده بودند به نور و در عین حال پر کردن و ثبت مواد تازه محلی.

“ما در خدمت مواد غذایی که کمک می کند تا بدن خود را احساس می کنید واقعا تغذیه و هرگز برگ شما احساس بیش از حد سنگین و یا ناخالص مانند چگونه شما احساس می کنید ممکن است بعد از یک آخر هفته دور در تعطیلات” Quade گفت.

Balanced Roots Retreats include life-coaching sessions designed to help guests gain a fresh perspective, as well as define and act on personal goals. Photo courtesy of Rachel Lea Photography

متعادل ریشه خلوت شامل زندگی-جلسات مربیگری طراحی شده برای کمک به مهمانان به دست آوردن یک دیدگاه تازه و همچنین تعریف و عمل به اهداف شخصی. عکس حسن نیت ارائه میدهد از راشل لی عکاسی

عقب نشینی تجربه نیز ارائه شده و در یک زندگی مربیگری توسط آنجلا Stocke, یک دلوت مبتنی بر گواهی کسب و کار و مربی زندگی. Quade گفت که مانند مدیتیشن بخشی از روز مهمان در ابتدا شک و تردید از آن خود را در بر داشت در نهایت تحت تاثیر آموزه های خود.

“مربیگری زندگی چیزی است که واقعا متفاوت درباره ما خلوت است و من فکر نمی کنم بسیاری از دیگر خلوت پیشنهاد آن” Quade گفت. “مردم می توانند ترک آخر هفته با برخی از عملی گام های بعدی و می دانم که چگونه به آن اعمال می شود به زندگی خود را.”

زیر یک ساختار مشابه برای راه اندازی نرم و در عین حال ویژگی های اضافی کارآفرینان زن رسمی متعادل ریشه راه اندازی عقب نشینی را در جمع اوکس از مارس 20-22.

Quade گفت که او در حالت ایده آل امید به میزبان عقب نشینی هر ماه یا بیشتر و به نظر می رسد به جلو به برگزاری متمرکز تعطیلات آخر هفته که تهیه کردن به زنان از مشاغل مشابه و منافع.

او همچنین قصد دارد به آزمایش با چند روز خلوت که شعبه به کشورهای دیگر و اجازه می دهد برای بیشتر اختلاط طبیعت است.

“آنچه که من بیشتر هیجان زده برای این است چگونه متعادل ریشه در حال رفتن به تکامل و آنچه که من قصد دارم برای پیدا کردن در این سال از طریق میزبانی تمام این خلوت و ملاقات با این همه افراد مختلف” Quade گفت. “من احساس می کنم واقعا خوب اگر زنان ترک عقب نشینی و چیزی واقعا کلیک برای آنها. من فقط می خواهم آنها را به زمان به فکر می کنم در ذهن خود را و برانگیخته توسط کسانی که در اطراف آنها را به نوعی از لحظه aha.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر