مینه سوتا وزن سرگیری محاکمه با حضور هیئت منصفه

رئیس دادگستری Lorie Gildea روز جمعه تمدید سفارش که مجموعه ای به پایان می رسد آخر این هفته جلوگیری از هر گونه جدید هیئت منصفه استخر از مونتاژ بیش از چهار هفته بعدی در هر یک از دولت courthouses. اما مینه سوتا قضایی شورای تصویب برنامه “به ارزیابی فرآیندهای کیفری برای محاکمه” است که می تواند آزمایش می شود به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

“این است که اولویت ما برای اطمینان حاصل شود که هنگامی که بیشتر فرد در دادگاه رزومه فعالیت های ما در حال انجام این کار در یک محیط امن و کارآمد شیوه” Gildea در بیانیه ای گفت. “Minnesotans باید یک قانون اساسی حق دسترسی به عدالت از طریق دادگاه های ایالتی و ما متعهد به ساخت مطمئن شوید که دسترسی شامل نیست خطر غیر ضروری.”

جدید منصفه بدست جریان در دولت از اواسط ماه مارس به عنوان مقامات بهداشتی باید خواست مردم را به ماندن در خانه و جلوگیری از هر گونه تجمع در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19. اما با این ممنوعیت در حال حاضر مجموعه ای به تصویب دو ماه علامت وکلای مدافع و قضات باید گفت که آنها انتظار می رود به خرید و فروش عمده تعداد موارد زمانی که بیشتر رسیدگی می توانید با خیال راحت از سر گرفت.

از نگرانی های خاص برای مدافعان و دیگر طرفداران متهمان در بازداشت باقی می ماند در حالی که در انتظار محاکمه. وکلای مدافع و قضات باید مجددا شرایط را برای انتشار در بسیاری از موارد و مقامات زندان خواسته اند سازمان های اجرای قانون برای محدود کردن بازداشت برای آن در نظر گرفته خطرناک و یا بعید به نظر می رسد در دادگاه.

در St. Louis County کمک کرده است که بریده بریده کل زندان جمعیت به پایین ترین سطح در چند دهه — همچنین کاهش برخی از ترس از گسترش ویروس به عنوان دیده شده است در دیگر تادیبی امکانات مانند گوزن شمالی دریاچه ، اما بیش از 100 زندانی باقی مانده در زندان بعد از ظهر روز جمعه با اکثریت قریب به اتفاق پیش از محاکمه در بازداشت و در انتظار محاکمه یا دیگر جلسات.

پیدا کردن یک راه برای از سرگیری منصفه رسیدگی در نظر گرفته شده است یکی از چالش های بزرگتر برای دادگاه. داوران استخر اغلب می تواند بیش از 50 نفر که جمع آوری در یک سالن و خودرا برای امتحان اماده شانه به شانه به دادگاه نیمکت برای داوران انتخاب روند. سایر حوزه های قضایی باید آزمایش گزینه های مانند تصویری اعطا برای منصفه اما که می تواند منجر به قانون اساسی و مسائل تدارکاتی.

مینه سوتا قضایی شعبه سخنگوی الهام Siems رابرتسون گفت: قضایی شورای سیاستگذاری بدن از دادگاه های سیستم است که فقط شروع بحث با داوران برنامه های مدیران در تمام 87 شهرستانهای همراه با یک کار گروهی است که تاسیس شده است برای آماده شدن برای از سرگیری احتمالی از برخی از دادگاه فعالیت است.

آن باقی مانده است دیده می شود چه اقداماتی ممکن است آزمایش در مینه سوتا پس از ژوئن 1.

“این خلبانان توسعه یافته خواهد بود با در ورودی از شهرستانهای شرکت کننده در این خلبان مینه سوتا وزارت بهداشت محلی مقامات بهداشت عمومی و عدالت شرکای” Siems رابرتسون نوشت: در یک ایمیل به اخبار تریبون.

Courthouses در حال حاضر باز باقی می ماند برای اهداف محدود با در فرد ظاهر محدود به پرسنل لازم در جلسات برای وثیقه بررسی درخواست sentencings اخراج مدنی تعهدات و اقدامات اضطراری در حضانت یا سرپرستی موارد.

بسیاری از کسانی که در جلسات و رسیدگی به آن ادامه دارد و برگزار شد از راه دور بیش از تصویری استفاده از برنامه های کاربردی مانند زوم و WebEx گره خورده است. قضات و وکلای طرفین دعوا می توانند شرکت کنند از خانه در حالی که در بازداشت متهمان قادر به نظر می رسد از شنیدن اتاق در زندان ها و زندان ها.

شعبه قضایی گفت: اعضای عمومی نیز خواهد شد یک فرصت برای مشاهده مجموعه مقالات در حداقل برخی از موارد رفتن به جلو. یک منبع صفحه تنظیم شده است تا در mncourts.gov/remote-hearings.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>