مینه سوتا, ایالات حامیان گروه مهم از باشگاه ایمیل به کارگران پاره وقت

“غم به گزارش @MNUFC بدترین پاسخ به COVID-19 بحران در MLS” خواندن یک صدای جیر جیر از Loons حامیان گروه که شامل حمایت برای کارگر و نیروی کار مسائل.

قرمز Loons’ جیر جیر تا به حال یک تصویر از یک ایمیل فرستاده شده از ایالات متحده, مدیر ارشد که تشویق گیرندگان به فایل برای جبران بیکاری به عنوان Loons بازی ها شده اند توقیف برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. ایمیل نیز به اشتراک گذاشته شده لینک به اجازه پاره وقت کارکنان می دانم که این باشگاه همکاران — هدف توله و پپسی — در حال استخدام کارگران موقت.

مینه سوتا, ایالات گفت: St. Paul, مطبوعات پیشگام در چهار شنبه, مارس 25 این ایمیل شد کنده از یک سری از چهار یا پنج است که در نظر گرفته شده برای اطلاع رسانی و برقراری ارتباط با یک زیر مجموعه از حدود 100 کارگران — عمدتا بلیط-takers و ushers که تنها چند ساعت در هر Loons خانه بازی در St. Paul ورزشگاه. این ایمیل را به قرارداد ورزشگاه کارگران در مواد غذایی مربوط به فراشی و سرویس های امنیتی و نه کارمند تمام وقت که در حال کار از خانه در طول بحران بهداشت و درمان.

مشت بررسی آنلاین از این ایمیل را دیدم آن را به عنوان زمخت داده Loons’ مالکیت گروه که شامل بیل مک گوایر گلن تیلور و Pohlads میان یک دوجین دیگر مینه سوتا-بر اساس خانواده است و در عین حال متعهد به جبران خسارت کارگران پاره وقت در طول آن به حالت تعلیق در فصل.

این دوقلوها تیمبرولوز و وحشی ساخته اند وعده به پرداخت بخشی وقت, کارکنان, اما, متحد, یکی از 26 باشگاه در MLS را ندارد بزرگتر جریان درآمد دیده می شود در چهار عمده ایالات متحده ،

نزدیک به دو هفته پیش آتلانتا ایالات و اورلاندو سیتی شد دو باشگاه MLS به اعلام برنامه پرداخت کارگران ساعتی برای به تعویق افتاد بازی است که به دور از یک پتو ابتکار برای لیگ باشگاه های.

خیلی از این وضعیت این است که هنوز به تعیین خواهد شد. MLS در حال حاضر کاوش راه هنوز هم در هر بازی باشگاه 32 باقی مانده به طور منظم فصل بازی. دو بازی در این فصل بود به حالت تعلیق در مارس 12, سه روز قبل از Loons’ خانه, درب بازکن و هفته گذشته MLS مجموعه آزمایشی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 10.

اگر ایالات کامل برنامه بازی کردن این قسمت آسیب دیده-زمان کارکنان را تمام خود را برنامه ریزی شده کار می کنند رخ می دهد با ایالات و در نتیجه حقوق خواهد آمد بعد از این تابستان و پاییز.

ایالات 17 برنامه ریزی لیگ به طور منظم فصل بازی های خانگی این فصل است. باشگاه های شرکت فرعی در مسابقات و حداقل یک بازی دوستانه است که در حال حاضر نامشخص است.

این Loons برنامه ریزی شده بود به بازی در ایالات متحده باز در جام حذفی و لیگ کاپ با مکزیک Liga MX در این تابستان. آنها نیز تا به حال یک نمایشگاه برنامه ریزی شده در برابر FC Augsburg از بوندسلیگا آلمان در 27 مه در سنت پل.

به طور خلاصه

MLS تمدید آن در آموزش توقف حداقل تا 3 آوریل لیگ چهارشنبه اعلام کرد. تاریخ شروع تمدید شده است چند بار به عنوان اجتماعی فاصله اجرا شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>