مینه سوتا ترکیه فصل شکار باز می شود مارس 15

“ما درک می کنیم که شکار نزدیک به خانه ممکن است نیاز به شکارچیان به ایجاد برخی از تنظیمات” گفت: Leslie McInenly حیات وحش جمعيت مدیر برنامه با وزارت منابع طبیعی مینه سوتا. “این خواهد بود که یک کمی آسان تر است چرا که در این سال ترکیه مجوز باید بیشتر ساخته شده است در انعطاف پذیری است.”

اخیر مقررات تغییرات معنی شکارچیان دیگر نمی خواهد محدود به یک مجوز واحد منطقه است. بنابراین اگر شکارچیان حال خرید یک مجوز با برنامه ای برای سفر به معمول خود را شکار, محل, آنها هنوز هم می تواند با استفاده از همان مجوز به شکار نزدیک به خانه و حتی در های مختلف مجوز منطقه از حد معمول.

تغییر دیگری که می افزاید: انعطاف پذیری اجازه می دهد تا یک شکارچی به خرید یک مجوز برای هر یک از شکار بوقلمون زمان دوره ها بدون استفاده از اوایل. برنامه های کاربردی مورد نیاز در ماه ژانویه هر چند برای اسلحه شکارچیان سن 18 سال و بالاتر که می خواستم به شکار در Mille Lacs, کارلوس اوری یا Whitewater مدیریت حیات وحش در مناطق.

“اگر شما در حال برنامه ریزی برای شکار در یک WMA عمومی و یا دیگر زمین مطمئن شوید که به عمل اجتماعی فاصله. اگر شما یک پارکینگ شلوغ و یا در انتظار منطقه خواهد بود شلوغ پیدا کردن یکی دیگر از نزدیک-به-خانه محل به شکار” McInenly گفت.

یکی از راه های به جستجو برای شکار زمین است که با استفاده از DNR تفریح قطب نما.

مجوز و مقررات

هر دو شکارچیان و غیر شکارچیان باید مراقب باشید در WMAs به عنوان وجود دارد بدون فروغ پرتقال مورد نیاز برای بهار شکار بوقلمون. شکارچیان باید مطمئن شوید که خود را به هدف و چه فراتر از آن مقامات گفت: در یک نسخه. کسانی که ممکن است در WMAs باید از پوشیدن هر قابل مشاهده مقاله از لباس به ترکیه جنگل که شامل رنگ های سفید و قرمز یا آبی است. شکارچیان نمی پوشیدن این رنگ به دلیل بوقلمون را نقطه آنها غیر شکارچیان باید آنها را می پوشند چرا که آنها در ارتباط با رئیس یک مرد ترکیه — و که می تواند منجر به شکار حوادث است.

شکارچیان می توانید خرید یک مجوز در DNR سایت و یا با تلفن تماس (888) 665-4236. مردم همچنین می توانید خرید مجوز در فرد در مجوز عوامل که باز باقی می ماند مانند فروشگاه رفاه. DNR مردم را تشویق به خرید مجوز آنلاین یا از طریق تلفن در صورت امکان. چرا که ترکیه شکارچیان نیاز جسمی برچسب آنها باید برنامه ریزی برای 7-10 روز اجازه می دهد تا مجوز خود را در پست الکترونیکی وارد, مگر اینکه آن را خرید در فرد است.

DNR سالانه مانیتور شکارچی مشارکت و ترکیه برداشت. در سال 2019 آژانس در نظر گرفته اخیر نجومی مشارکت شکارچی بهره در قرعه کشی برداشت سطوح و نظر عمومی بر روی پتانسیل های نجومی تغییرات. ورودی عمومی نشان داد سطح بالای شکارچی پشتیبانی برای انعطاف پذیری بیشتر در شکار محل و همچنین افزایش فرصت ها برای خرید مجوز بیش از شمارنده و نه از طریق قرعه کشی.

ترکیه فصل اجرا می شود از 15 آوریل تا مارس 31 و تقسیم به شش شکار دوره های A, F (خرما در جدول زیر). اسلحه شکارچیان ترکیه می توانید با شرکت در شکار F در صورتی که استفاده نشده برچسب از یکی از اوایل دوره شکار و یا اگر آنها را انتخاب کنید برای خرید یک مجوز برای این دوره زمانی است.

تیراندازی با کمان-تنها دارندگان مجوز هنوز هم ممکن است شکار گونه های نزدیک به خانه مجوز منطقه برای کل فصل (15 آوریل-مه 31). شکارچیان نمی خرید هر دو سلاح گرم و تیراندازی با کمان-تنها مجوز. مجوز شکارچیان سنین 17 و جوانتر ممکن است شکار گونه های نزدیک به خانه مجوز منطقه ایالت برای کل فصل (15 آوریل-مه 31) با سلاح گرم و یا تجهیزات تیراندازی با کمان.

چون هیچ قرعه کشی برای بهار وحشی ترکیه مجوز در خارج از عمده سه-واحد WMAs این ملک و مستاجر نقشه کشی که در کنار یک درصد از قرعه کشی مجوز برای مالکان مقدماتی با زمین قطع شد و مالکان و مستاجران می توانید خرید مجوز مانند دیگر شکارچیان ترکیه.

پر بوقلمون وحشی شکار مقررات از جمله جزئیات بیشتر در ترکیه ثبت نام, تیراندازی ساعت و قانونی سلاح گرم نیز مفید شکار بوقلمون راهنمایی و ایمنی می توان در DNR سایت.

2020 بهار شکار بوقلمون دوره

شکار یک: مارس 15-21

شکار B: مارس 22-28

شکار C: مارس 29-مارس 5

شکار D: ممکن است 6-12

شکار E: ممکن است 13-19

شکار F: ممکن است 20-31

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>