مینه سوتا برطرف حق رای پرونده

ST. پل — مینه سوتا, وزیر امور خارجه, Steve سیمون اعلام کرد روز شنبه, مارس 28 که دفتر خود را به توافق با شاکیان در یک رای گیری حقوق طرح دعوی در دادگاه است که رسوب, St. Paul عضو شورای شهر دای Thao سه سال پیش زمانی که او در حال اجرا بود برای شهردار.

در یک رضایت فرمان در Thao v. سیمون در زمینه رمزی شهرستان دادگاه منطقه وزیر امور خارجه توافق کردند که دو مفاد مینه سوتا قانون انتخابات — که یکی از آنها را ممنوع کرده و هر فرد از کمک به بیش از سه رای دهندگان در انتخابات — در حال preempted توسط فدرال رای گیری قانون حقوق و غیرقابل اجرا هستند. دیگر باطل محدودیت ممنوع نامزد برای از کمک به رای دهندگان.
“ماموریت من در این اتاق است که آن را به عنوان آسان که ممکن است برای هر واجد شرایط Minnesotan به رای گفت:” سیمون که نشان داده شد در دعوی قضایی توسط دولت دفتر دادستان کل است. “این بدان معناست که مطمئن شوید که رای دهندگان باید آزادی انتخاب است که کمک می کند تا آنها را در محل رای. من خوشحال هستم که این خودسرانه نامعتبر محدودیت است که دیگر بخشی از مینه سوتا در انتخابات است.”
“آزادی برای رای دادن اساسی برای هر شهروند توانایی زندگی با عزت و احترام” دادستان کل کیت الیسون گفت: در پاسخ به این توافق است. “وزیر سیمون و من … موافقت با شاکیان که محدودیت های نامعتبر و غیرقابل اجرا. مصرف آنها را در این کتاب بدان معنی است که هر واجد شرایط Minnesotan بدون در نظر گرفتن زبان یا توانایی در حال حاضر دسترسی بیشتر به اساسی آزادی برای رای دادن.”
به عنوان یک سنت پل شهرداری نامزد Thao مواجه اتهامات جنایی در سال 2017 برای کمک به سالمندان همونگ رای دهندگان در پای صندوق های رای که نیاز به کمک دیدن و ترجمه او رای. اتهامات بعدها رد کرد.
آیتالله سیستانی شکایت سیمون از طرف Thao; جامعه دهندگان باند منتظر و Nelsie یانگ است که در حال حاضر نیز یک St. Paul عضو شورای شهر و چونگ لی یک عضو جامعه که نیاز به کمک رای گیری.
به عنوان یک دولت نماینده سیمون تا به حال سعی در از بین بردن محل رای محدودیت اما مجلس نمی عمل می کنند.
مینه سوتا و آرکانزاس تنها دو کشور در این کشور است که انجام چنین محدودیت های اعمال شده در کتاب.
در سال 2017 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر به طور مشابه باطل محدودیت در تگزاس قانون انتخابات که مورد نیاز مفسران در انتخابات به ثبت نام برای رای دادن در شهرستان که در آن آنها کمک به رای دهندگان. مدار 5 برگزار می شود که این محدودیت را نیز preempted توسط قانون حق رای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>