ساکن ایالت مینه سوتا سابق مدیکر مدیر اندی Slavitt می گوید مبارزه با کروناویروس می تواند 6 تا 10 هفته

سابق کاخ سفید مشاور اندی Slavitt فکر می کند نیست. Slavitt است ادینا مقیم و بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره از ایالات متحده, مراقبت از سلامت سیاست ابتکار است که در حال حاضر با تمرکز به طور انحصاری در coronavirus بیماری همه گیر. او خواستار آن stay-at-home سفارشات برای آخرین 6 تا 10 هفته.

Slavitt کمک کرده است راه اندازی وب سایت ProjectN95.org و ProjectN95.org/vents پزشکی تهاتری با هدف تطبیق اهدا کنندگان و فروشندگان تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها در نیاز.

Slavitt سابق سرمایه گذاری های بانک و فارغ التحصیل مدرسه بازرگانی هاروارد, تاسیس سلامت متحدان سلامت, تخفیف شرکت در سال 1999. بعدها به دست آورد UnitedHealth Group, که در آن او به عنوان معاون رئيس جمهور با فرعی Optum سلامت.

در سال 2013 فاجعه رول از Healthcare.gov در طول دولت اوباما توجه خود را و Slavitt تماس گرفته و خواسته بود را در اتهام از خود را طراحی مجدد. او بعدها سرپرست مدیکر و مدیکید خدمات از مارس 2015 تا ژانویه 2017.

Slavitt پرکار است در توییتر (Twitter.com/ASlavitt). سنت پل پایونیر پرس مصاحبه Slavitt به تازگی از طریق زوم نرم افزار. در اینجا گزیده ای از این مصاحبه که ویرایش شده برای طول و وضوح. 30 دقیقه مصاحبه زیر در دسترس است (و در tinyurl.com/MeloSlavitt.)

آن را در مورد کسی که قبلا بود و که شد بعد. آنچه که شما در حال دیدن است پس از میامی به تصویب رسید همان اقدامات است که سانتا کلارا به تصویب رسید — بسته شدن مدارس و رستوران ها و میله ها — آنها در حال حاضر شروع به سر در جهت درست البته بعد از آن و بالاتر است. ما لازم نیست که به نوع تست و مانیتورینگ شما نیاز به, اما این است که خیلی خوب پروکسی: وجود دارد یک دسته از افرادی که دماسنج دیجیتال که ها خود را به درجه حرارت به ابر هر روز. ما می دانیم که چه انتظارات داده می شود فصل آنفولانزا. به نظر می رسد در رابطه بین آنچه واقعی داده ها می گویند نسبت به آنچه آنها باید بگویم تا زمانی که آن را بالا می رود و یا آن را پایین می رود ما و اتصال آن به خاص و اقدامات صورت گرفته توسط دولت و یا محل. خبر خوب این است که ما می دانیم که این اقدامات — #stayhome ، آن چیزی که برای ما که با این نسخهها کار در حال حاضر. چالش این است که ما در حال تعقیب نمایی گسترش بیماری است. شما باید این مشکل قرار است دو هفته زمان تاخیر بین زمانی که کسی جلب این و زمانی که بستری شدن در بیمارستان آغاز خواهد شد. آن را هنوز هم در یک مرحله که در آن دو برابر هر سه یا چهار روز. متاسفانه, آنها در حال رفتن به توقف یورش که در حال رفتن به اتفاق می افتد در آینده دوره کوتاه از زمان.

میامی در مقابل سانتا کلارا — شما اشاره به یک عنوان خوب و بد از نظر روش ؟

کالیفرنیا نهاد این قفل-کردن مراحل قبل است. که این روش درست است. مردم متوقف اجتماعی خیلی زودتر. ما معتقدیم که در نتیجه در موارد کمتر و کمتر بستری شدن در بیمارستان. در میامی آنها اساسا آن آغاز شده است و بسیاری بعد. در حالی که آن بالا رفتن سرسام آور. وجود بچه ها در حال بازی در ساحل است. هنگامی که شما به فرماندار می سی سی پی و گفت در روز شنبه او را برای رفتن به ابطال هر محل است که می خواهد مردم را به ماندن او ندارد کسی که به دنبال داده ها و ارائه مشاوره به او و یا او و نه پس از آن. من به تازگی بهداشت عمومی مردم در نیواورلئان. نیواورلئان تا به حال 67 درصد روز بیش از روز مورد رشد در حال حاضر. این بالاترین در جهان است. وجود مردی Gras. وجود دارد همه این افراد حلق آویز کردن مهمانی.

در اینجا در مینه سوتا فرماندار خواسته است برای اقامت در خانه سفارش — سخت نیست قفل پایین. و 78 درصد از مشاغل طبقه بندی شده به عنوان ضروری است. وجود دارد بسیاری از مردم که هنوز در حال رفتن به رفتن به محل کار و خارج از خانه. این یک دو هفته اما رستوران ها بسته ماندن تا زمانی که ممکن است 1. این است که مناسب جهت ؟

آن را از سمت راست شروع می شود. از آن جهت درست است. من احساس رژیم صهیونیستی است. تیم Walz نیاز به تجدید آن است. بیل گیتس تا به حال یک بحث Ted چهارشنبه. اگر شما را دیده اند که آن را به ارزش تماشای. او نشان می دهد آن است که احتمالا رفتن به شش تا 10 هفته. او اساسا پیش بینی شده این در 2015. … من قصد دارم برای گوش دادن به دروازه.

و شش تا 10 هفته که دقیقا چه چیزی — بدون ترک خانه خود را ؟

به عنوان تنگ یک مستند به عنوان امکان پذیر است.

که عاقلانه است. که ترسناک است.

واقعا توانمند سازی در واقع. من واقعا انتخاب به آن نگاه متفاوتی نسبت به شما انجام دهد. نگاه شما یک بچه کوچک در خانه و این سخت است. پیشنهاد من این نیست آن نیست. من می دانم که وجود دارد فداکاری برای افرادی که کارگران ساعتی و امیدوارم ما در زمان نیش که با 2 تریلیون دلار محرک لایحه. اما حقیقت این است … ما باید قدرت در دست ما است. آن را واقعا به دولت است.

ما باید قدرت در دست ما به کم کردن سرعت گسترش این بیماری است. من 53 سال. من زنده در طول جنگ جهانی دوم است. من خواسته هرگز به قربانی. اگر بخش سخت است گذراندن شش تا 10 هفته در خانه به دستگیری گسترش این, بنابراین ما می توانیم صرفه جویی صدها هزار نفر از زندگی به من در تعداد. آن را احتمالا بیشتر از یک قربانی برای خانواده من از من چرا که آنها به دیدن من هر روز.

برای انجام این کار است و باید آن را با بیش از حداقل ما می تواند. در حال حاضر من می دانم که وجود دارد مردم برای آنها که در حال رفتن به یک واقعی مشکلات مالی. و کسب و کارهای کوچک. اما در دراز مدت بهتر است برای دریافت آن گذشته ما در حال حاضر نسبت به کشیدن این در اجازه دادن به این گسترش و گسترش و گسترش و داشتن آن صدمه دیده است کسب و کار ما بیشتر و بیشتر. من فکر نمی کنم وجود دارد یک راه آسان. من فکر نمی کنم وجود یک گلوله نقره ای.

ما شنیده ام به اندازه کافی وجود ندارد هواکش. به اندازه کافی وجود ندارد ماسک. این است که چیزی را که خود را حل و فصل و یا این چیزی است که دولت هنوز هم در کشیدن پاشنه خود ،

آن را نمی تواند حل و فصل خود را به خاطر ما این نمایی ویروس مگر ما جلوگیری از گسترش آن است. مگر ما در خانه بمانند. بهترین راه برای حل N95 مشکل این است که به مردم به آنها نیاز دارید. به عنوان هواکش بیشتر مردم خواهد مرد از فقدان یک از آنها را به هر دلیل دیگر. که دلیل اصلی ما برای ماندن در خانه آن است که ما نمی باتلاق سیستم بهداشت و درمان در راه است که آن را نمی تواند برآورده است که ظرفیت. وجود دارد به اندازه کافی از هر چیزی. فقط خیلی خوب مش و مش خوب اتفاق می افتد به ساخته شده در چین. وجود دارد برخی از قطعات به این هواکش است که ساخته شده در ایتالیا. به جای شروع با کسی مقصر است — وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان به نگاه به عقب در آن — شما فقط نوع باید اذعان کرد که وضعیت ما در, و ما را مجبور به انجام همه چیز ما می تواند به آنها کمک کند. ما شروع به یک وب سایت به نام ProjectN95.org و بعد از آن ما در حال شروع یک نام ProjectN95.org/vents برای مردم به حرکت این تجهیزات همراه است. ما در حال به دست آوردن در آن است. ما در حال کمک به. آن را نمی خواهید به آن را حل کند.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اند این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>