مینه سوتا گزارش 76 بیشتر COVID-19 موارد

ST. پل — مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 76 بیشتر موارد تایید شده از COVID-19 سراسر کشور روز شنبه, آوریل 4 آوردن مجموع به 865 و مارک بزرگترین واحد-روز پرش نشده است.

وزارت بهداشت همچنین گزارش دو بیشتر مرگ و میر در مجموع 24. کسانی که فوت کرده اند باید در بازه زمانی بین 58 و 100 ساله مردم با متوسط سن 86.

همانطور که از شنبه, 440 از افرادی که آزمایش مثبت دیگر نیازی به جدا شده است. نود و پنج نفر در بیمارستان بستری هستند و 42 از کسانی که در یک واحد مراقبت های ویژه. کسانی که در بیمارستان بستری شده است باید در بازه زمانی بین سنین 6 و 95 سال است. متوسط سن در حال حاضر 64.

رایج ترین شکل از عفونت است که از طریق جامعه انتقال در 32 درصد و به دنبال آن شناخته شده قرار گرفتن در معرض COVID-19 در 22٪.

مسافرت داخلی حساب برای 19 درصد از احتمال قرار گرفتن در معرض در حالی که مسافرت های بین المللی برای حساب 14 درصد.

بیش از 25000 آزمایشات انجام شده در دولت در بخش بهداشت و درمان را به بهداشت عمومی آزمایشگاه و خارجی آزمایشگاه.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>