مینه سوتا گزارش 23 بیشتر COVID-19 مرگ و میر

هفده از مرگ و میر در Hennepin County, سه نفر در Clay County دو در شهرستان رمزی و یکی در ویلکینز شهرستان است. سنین متفاوت از افراد در 60s خود را به یک شهرستان Hennepin اقامت بیش از 100. اما یکی Hennepin County ساکن در 60s در دراز مدت مراقبت از امکانات.

“ما ابراز تسلیت به خانواده و دوستان از کسانی که درگذشت” مینه سوتا کمیسیون بهداشت Jan مالکوم در بیانیه ای گفت. “ما همچنان کار ما همراه با بسیاری از همکاران در سراسر کشور برای محافظت از Minnesotans و جلوگیری از مرگ و میر اضافی. آن است که بسیار مهم است برای همه Minnesotans به انجام بخشی خود را در این تلاش با پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل و بهداشت عمومی توصیه.”

تا به امروز در مجموع 244 نفر کشته شده اند از COVID-19 در دولت است.

تست دسترسی افزایش

به عنوان وعده داده شده در طول یک اطلاعیه روز شنبه توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz و مقامات بهداشتی دولت تست ادامه داد: برای صعود در شنبه هدف قرار دادن دیگر تنها بعد از 2,514 آزمون برای روز. که نزدیک به سه برابر آزمایش فعالیت فقط در پنج روز.

Walz مجموعه ای است از 5000 تست در روز به عنوان یک معیار برای قوی تست ظرفیت مورد نیاز برای بازگشت دولت به کاهش فعالیت های اقتصادی. به تازگی ایجاد شده مجازی آزمایشگاه تست پیوستن به کلینیک مایو و دانشگاه مینه سوتا انتظار دارد قادر به پردازش 20,000 آزمون روزانه تعدادی که قرار بود دولت در میان بسیار بیشتر آزمایش متحده در این کشور است.

روز جمعه دولت راه اندازی یک رو یک توقف “اگر شما بیمار هستید” صفحه وب — mn.gov/covid19/for-minnesotans/if-sick/ — کامل با خود ابزار غربالگری و یک دایرکتوری از تست مکان در سراسر ایالت.

این ابزار غربالگری دهید تا بازدید کنندگان با یک سری از سوالات است. نمودار جریان توصیه Minnesotans تست کنید در صورتی که تب یا سرفه و یا تنگی نفس. آن را نیز توصیه می کند تست برای کسانی که بدون علائم است که گفته شده است که آنها شده اند در تماس با کسی که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بررسی صفحه ایالت دایرکتوری تست مکان به نظر می رسد نشان می دهد اکثر کلینیک های شرکت کننده در این زمان باید باز معیارهای خود را برای تست همه Minnesotans با علائم و همچنین بدون علامت بیمارانی که در حال تماس با افراد آلوده. یک اقلیت از مراکز هنوز تست فقط کسانی که عضو هستند در معرض خطر دسته بندی و یا حرفه ای.

ویلمار, Worthington, شیوع ادامه

موارد شروع به پریدن کرد و دوباره در روز شنبه در Kandiyohi County, صفحه اصلی به دو هورمل Jennie-O ترکیه گیاهان که در آن شرکت بسته برای تمیز کردن در روز جمعه. گیاهان که استخدام 1200 كارگر شناسایی 14 کارگران با این ویروس در روز جمعه. روز شنبه وزارت امور خارجه گزارش یکی دیگر از 12 مورد در شهرستان آوردن جدید در مجموع به 28.

این اعداد بودند تحت الشعاع قرار 67 مورد جدید گزارش شده در روز شنبه برای اشراف شهرستان به 2000 کارمند JBS ایالات متحده آمریکا گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون. اشراف شهرستان در حال حاضر 325 تایید موارد coronavirus.

با مقامات بهداشتی توصیف هر دو منطقه به عنوان چیزی از یک اجرای آزمون برای آینده نقطه داغ مهار پروتکل caseloads انتظار می رود که در ادامه به افزایش برای نقاط روستایی و هر شهرستانهای مجاور که ارائه مسکن به کارگران آسیب دیده به عنوان دولت هدایت تمرکز خود را در گسترده, تست ردیابی و جداسازی.

وجود دارد در حال حاضر 288 بیماران بستری با کروناویروس در دولت با 109 از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>