مینه سوتا گزارش 14 اضافی COVID-19 مرگ و میر در دوشنبه

ST. پل — یکی دیگر از 14 Minnesotans فوت کرده اند از COVID-19 مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش شده در دوشنبه 27 آوریل ،

یازده بیماران فوت در شهرستان Hennepin دو در شهرستان رمزی و یکی در وینونا کانتی است. مرگ را دولت در مجموع به 286.

در 2,281 فتح کرد گرفته شد آزمون از روز شنبه روزانه تست شمارش شد و دو آن از یک هفته پیش و در عین حال نیمی از مجموعه هدف دو هفته پیش توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz 5000 روزانه تست.

تجزیه و تحلیل جدید معتقد است Minnesotans باید تست تقریبا 5,800 نفر در روز به منظور حفظ 10 درصد مثبت مورد رای معیار تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی Organziation. یک اتحاد اعلام کرد در هفته گذشته بین دانشگاه Minnsota و مایو کلینیک مجموعه دولت ظرفیت در 20,000 آزمون روزانه است.

اشراف شهرستان, خانه به تازگی توقیف JBS ایالات متحده آمریکا گوشت خوک گیاه گزارش شده است یکی دیگر از 47 مورد در دوشنبه آوردن آن countywide مجموع به 399 بالاترین سرانه در دولت است.

موارد افزایش فقط چهار در Kandiyohi County, خانه به تازگی بسته هورمل processessing تسهیلات Jennie-O ترکیه فروشگاه. مجموع موارد در این شهرستان در حال حاضر به نشستن در 39.

این داستان به روز خواهد شد.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>