به نام تاسیسات, برنامه راه اندازی در سال 1985 به عنوان یک راه برای ایجاد تلفن ثابت خدمات بیشتر مقرون به صرفه برای خانواده های فقیر. آن را پس از رشد به ارائه اینترنت پهن باند و تلفن بی سیم خدمات نیز هست.

اما در تلاش برای سرکوب تقلب و سوء کمیسیون ارتباطات فدرال برای چندین سال مشغول به کار شده است برای ساده کردن این برنامه روند درخواست. سایر خدمات اجتماعی مانند طرح کمک های غذایی مکمل برنامه که قبلا شناخته شده به عنوان مواد غذایی مواجه شده اند طرح های مشابه برای اصلاحات تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

به عنوان تغییرات به تاسیسات اثر را در مینه سوتا آنها دامن زده ترس است که برخی از این برنامه مشترکین خود را از دست بدهند تخفیف در انتقال. برای واجد شرایط برای این برنامه باید ارائه یا اثبات درآمد و یا نشان می دهد که آنها در حال حاضر ثبت نام در یکی از پنج فدرال به نفع برنامه های: ضربه محکم و ناگهانی فدرال مسکن عمومی کمک های پزشکی مکمل امنیتی درآمد و یا بازنشستگی جانبازان و بازماندگان بازنشستگی.

تحت سیستم شرکت هایی که ارائه تاسیسات خدمات در مینه سوتا می تواند دوباره ثبت نام مشتریان خود را برای این برنامه است. دریافت کنندگان پنج برنامه به طور خودکار واجد شرایط در نظر گرفته.

شرکت می تواند پس از آن درخواست Minnesota Department of Human Services برای بررسی مشترکین خود را واجد شرایط بودن در برابر سوابق خود را از دریافت کنندگان بهره مند شوند وقتی که آمد آن زمان به ثبت نام مجدد. یکی همچنین می تواند درخواست برای این برنامه با ارائه اثبات درآمد.

این سیستم جدید نیاز به تاسیسات مشترکین برای ثبت نام و یا ثبت نام دوباره برای این برنامه به طور مستقیم از طریق جهانی خدمات اداری تعاونی و یا USAC های غیر انتفاعی تعیین شده توسط FCC برای اداره آن است. برخی از مشترکان در حال حاضر ممکن است آشنا با این سازمان به دلیل آن که قبلا به کار گرفته توسعه و دوباره ثبت نام بنا به درخواست بسیاری از شرکت های که ارائه برنامه خدمات.

اما به این دلیل که “این USAC است نه یک نام خانگی” به عنوان تجزیه و تحلیل قرار داده و آن تمایل به دریافت کمتر پاسخ از مشترکین از شرکت ها را در هنگام تماس با آنها را در خود را دارند. نگرانی در حال حاضر این است که این سازمان را در عدم به رسمیت شناختن نام تجاری ادامه خواهد داشت و حتی آن را به عنوان طول می کشد در خانوار جدید برای مقابله با.

مقامات نگران هستند که رفتن به جلو برخی از تاسیسات مشترکین ممکن است به سادگی اخراج پستها از USAC یا اشتباه آن درخواست برای اطلاعات شخصی به عنوان یک کلاهبرداری است.

“این را به نگاه عجیب و غریب, من فکر می کنم برای بسیاری از مشتریان” کمیسر جان تومان گفت: در خدمات عمومی کمیسیون در نشست روز پنج شنبه, فوریه. 27.

و عدم درخواست مجدد برای این برنامه می تواند باعث آنها را به از دست دادن خدمات برای آنها که هنوز هم واجد شرایط.

مسائل پیچیده توسط این واقعیت است که در مینه سوتا و بسیاری از دیگر کشورهای USAC هنوز متصل به پایگاه داده های دولت فدرال دریافت کنندگان بهره مند شوند. با استفاده از پایگاه داده سازمان می تواند به صورت خودکار و الکترونیکی re-ثبت نام مقدماتی تاسیسات مشترکین در هر سال.

رسمی هیچ کلمه ای در زمانی که USAC متصل خواهد شد به مینه سوتا پایگاه داده که نگهداری توسط وزارت خدمات انسانی. یک سخنگوی این سازمان گفت که آن نرم افزار جدید و پاسخ-سیستم ثبت نام, به نام ملی تصدیق در حال حاضر دسترسی تنها به فدرال پزشکی و فدرال برنامه های مسکن عمومی پایگاه داده به صورت خودکار دوباره ثبت نام.

“برای بسیاری از مصرف کنندگان recertification رخ می دهد بدون آنها دانستن — اگر ما چک های الکترونیکی شما را می یابد در یک پایگاه داده شما recertified بدون هر گونه اقدام از مصرف کننده گفت:” USAC سخنگوی Picatz Gustafson. “برای کسانی که نیاز به دستی recertify, USAC خود را از طریق ایمیل آنها را روی کاغذ recertification فرم و پیگیری تا سه robocalls یا یادآوری کارت پستال.”

ملی Verifier در ضمن راه اندازی خواهد شد در مینه سوتا در اواخر ماه مارس است.

پس از راه اندازی مشترکین در مینه سوتا تنها قادر خواهد بود به recertify خود را برای این برنامه از طریق USAC. در ابتدا با توجه به PUC آن ممکن است که برخی از مشترکان ممکن است مجبور به انجام این کار حتی اگر آنها فقط به تازگی مجددا تکرار از طریق تلفن خود و یا پهنای باند شرکت.

به عبارت دیگر آنها می تواند خواسته می شود برای پر کردن همان اطلاعات دو بار.

روشن نیست که چگونه بسیاری از Minnesotans خود را از دست بدهد تاسیسات خدمات. در سال 2018 جدید ترین سال برای آن ثبت شد و بلافاصله در دسترس USAC گفت که حدود 79,000 Minnesotans و یا در مورد 570,000 خانوار مشترک به برنامه است.

برای بسیاری از مشترکین این برنامه فراهم می کند یک تخفیف از $9.25 در هر ماه به ازای هر خانوار. مشترکین در سرزمین های قبیله ای می تواند ماهانه دریافت تخفیف تا حدود 34. بسیاری از شرکت های که ارائه تاسیسات در مینه سوتا با توجه به PUC همچنین ارائه رایگان صدای متن و داده ها خدمات به مشترکین خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک رایگان تلفن همراه.

در آن جلسه پنجشنبه PUC عنوان یک اندازه گیری به طور مستقیم از شرکت های که ارائه تاسیسات به ارائه اخطار کتبی به مشتریان خود را در مورد انتقال به USAC-مدیریت سیستم ثبت نام. مقامات از دیگر سازمان های دولتی که حاضر بودند برای جلسه ابراز حمایت از این ایده که Gustafson گفت USAC توصیه می کند و همچنین.

کمیسیون در نهایت مطرح اندازه گیری و برنامه ریزی برای آن را در جلسه خود را در ماه مارس گفت: آنها نیاز به بحث در مورد میزان نظارت بر PUC باید بیش از این تلاش است.

مینه سوتا مخابرات داد رئیس جمهور برنت کریستنسن گفت که در حالی که فرآیند جدید است که ساده تر از آن ممکن است پیچیده تر از رابطه است که شرکت های کوچکتر را با مشتریان. گروه تجارت شده است در ارتباط با PUC در طول انتقال.

اما کریستنسن گفت که آن را خیلی زود به بگویید که چگونه و یا اگر این قوانین جدید را تحت تاثیر قرار تاسیسات و ارائه دهندگان خدمات مشترکین.

“تمرکز است که ما در حال حاضر مطمئن شوید که ما مطابق با جدید مورد نیاز فدرال,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de