کنترل آلودگی مینه سوتا آژانس پیشنهاد لایروبی میراث آلودگی خاموش مونگر فرود

آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا گفت: پاکسازی هزینه خواهد شد بیش از 19 میلیون دلار و شامل لایروبی تا 121,400 متر مکعب رسوب — بیش از 1200 کامیون کمپرسی بارهای — به شدت آلوده به سمی جیوه و سرب و نیکل و روی, polychlorinated biphenyls, دیوکسین و ، furans.

تمام مواد را لایروبی, dewatered و دفع در محل دفن زباله.

رودخانه خاموش مونگر فرود در پایان کلاید خیابان یکی از بسیار سایت های آلوده در خور/هاربر که یکی از 43 به شدت آلوده “کند” در اطراف دریاچه های بزرگ.

از لحاظ تاریخی, ساحل غربی, سایت مورد استفاده برای حمل و نقل راه آهن. نقشه های تاریخی نیز نشان می دهد که جراحی آسیاب عملیات رخ داده است شمال و جنوب از ساحل غربی سایت و ساختمان کشتی عملیات رخ داده در ورقه واقع به طور مستقیم در مجاورت سایت فقط پایین دست. برخی از آلاینده ها نیز ممکن است آمده اند از سابق دلوت تصفيه خانه فاضلاب واقع در نزدیکی سایت.

این MPCA قصد دارد به درخواست برای فدرال دریاچه های بزرگ, مرمت گرانت بعد از این سال. مینه سوتا مقننه در حال حاضر اختصاص داده است دولت دلار برای این پروژه است. چون منطقه آلوده امتداد به مناطق ویسکانسین رودخانه ویسکانسین اداره منابع طبیعی نیز درگیر است.

منطقه محبوب قایق فرود ساحل ماهیگیری و تفریح و سرگرمی منطقه در اسمیتویل محله در امتداد شهر کشش از رودخانه است و پیشنهاد از سایت کایاک فرود پیشنهاد شده به عنوان بخشی از شهر غربی رودخانه راهرو خوبی توسعه طرح.

پاکسازی شروع می تواند به عنوان به زودی به عنوان 2022 به MPCA روز جمعه گفت.

آلاینده ها در سایت باعث مشکلات از جمله محدودیت در لایروبی, ماهی, مصرف, مشاوره هشدار مردم به خوردن برخی از ماهی گرفتار در منطقه; شرایط مضر برای حشرات و پوشش گیاهی و زندگی در رسوبات سطحی; ساحل بسته شدن و تماس بدن محدودیت; و از دست رفتن ماهی ها و زیستگاه های حیات وحش.

در مونگر فرود پروژه که بودجه را دنبال فعلی بندر پاکسازی در AGP/Northland اسکله لغزش های AZCON/دلوت متلاطم پورت قدرت لغزش و حوضچه پشت ایری اسکله. طرح دیگری است که در آثار به تمیز کردن مقدار بسیار عظیمی از آلوده رسوب کردن ایالات متحده آمریکا کارخانه فولاد سایت فقط upriver از مونگر فرود.

رفتن به www.pca.state.mn.us/featured/remedies-contaminated-sites-duluth-harbor برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاکسازی و ترمیم فعالیت های در خور از جمله پاکسازی گزینه های در نظر گرفته شده برای مونگر فرود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر