مینه سوتا دولت های محلی می رود مجازی در طول همه گیر

برای برخی از, است که به معنای قرار دادن جلسات آنلاین برای اولین بار. دیگران مانند شهرستان مورهد را پخش جلسات شورای محلی دسترسی عمومی و تلویزیون در جریان زندگی می کنند اما جلسات از راه دور ایجاد چالش های جدید در برقراری ارتباط و حصول اطمینان از دسترسی عمومی.

“به طور کلی با چند جزئی چیزهایی که من فکر می کنم این خیلی خوب کار می کرد و همه را بر این اساس تنظیم” گفت: مورهد شهردار Johnathan جاد. “ما نمی خواهیم به آگاه باشند از این واقعیت است که نه همه دسترسی به اینترنت و چگونه ما می تواند به عنوان کمک به عنوان امکان پذیر است.”

در جلسه ماه گذشته اعضای شورای شهر تلاش برای شنیده می شود به عنوان آنها سعی کردم به صدای سنج ایجاد کردن از مکان های از راه دور.

“ممکن است کمی برای ما برای دریافت استفاده می شود به این که ما به جلو حرکت می کند اما ما آن را به عنوان آن را تبدیل به بخشی از جدید ما عادی” گفت: Judd بود که تنها انتخاب رسمی در شورای اتاق برای جلسه.

این شهرستان قرار دادن یک شماره تلفن و ساکنان می توانند با تماس به ارائه نظر عمومی در طول جلسات. آنها همچنین می توانید ایمیل این شهرستان با نظرات که در حال خواندن به رکورد بیش تماس بگیرید.

شهر است و قرار است در برخی از هیئت مدیره عمومی و جلسات کمیسیون ها در نگه داشتن به طور موقت گفت: Judd اما ضروری جلسات ادامه خواهد داشت برگزار شد و با دسترسی از راه دور.

مانند بسیاری از مناطق شهری سراسر کشور در شهرستان مورهد سریع و قابل اعتماد خدمات اینترنت.

اما نه به طور مداوم مورد روستایی در سراسر مینه سوتا است.

Ely شهردار چاک نواک تجربه کرده است که تناقض در هفته گذشته زمانی که او تلاش برای تماس با یک کنترل از راه دور جلسه شورای شهر به منظور — و همه که از طریق یک درهم, کشف صدای.

به عنوان آن معلوم شد: Ely شهرستان سالن Wi-Fi غیرمنتظره بود با چند نفر در دفاتر مختلف تمام پیوستن به زوم نشست.

که مشکل حل شد هنگامی که یک شهر عضو هیات وصل شهردار به یک اتصال سیمی و جلسه شورای اسلامی ادامه داد: در یک زوم تماس — که به نوبه خود جریان بر روی Facebook و محلی دسترسی عمومی تلویزیون کانال.

مینه سوتا قانون اجازه می دهد تا از راه دور جلسات اما به طور معمول نیاز به یک انتخاب رسمی, وکیل رئیس یا مدیر ارشد به در اتاق نشست. اما این قانون تصریح می کند که در طول یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی جلسات برگزار می شود با همه شرکت کنندگان در مکان های از راه دور.

The Ely City Council used the video meeting software Zoom to meet on April 7, and streamed the video of that meeting on Facebook for public watching. The meeting was also broadcast on the local cable access television channel. Dan Gunderson / MPR News

Ely شورای شهر با استفاده از تصویری جلسه نرم افزار زوم برای دیدار در 7 آوریل و در جریان این ویدئو که جلسه در Facebook به صورت عمومی ، در این جلسه همچنین پخش کابل های محلی دسترسی به کانال های تلویزیونی. دن Gunderson / MPR اخبار

چند دولت های محلی هنوز هم در ملاقات با فرد دیگر برخی از مقامات منتخب در اتاق جلسه با دیگران بر روی گوشی — اما بسیاری مانند الی رفته اند کاملا مجازی.

“بنابراین همه ما در حال گسترش در سراسر شهر اما ما قادر به در یک جلسه و انجام این شهر کسب و کار است که ما باید انجام دهیم” نواک گفت: پس از آن.

اما نواک تا به حال کمتر تجربه موفق در طول سال های اخیر نشست های ویدئویی با دیگر آهن محدوده شهرداران. این جلسه که قرار بود در طول هموار با هر شهردار ارائه مسائل.

“قبل از آنها رو به من دستور ما از دست اینترنت در اینجا و وجود دارد بدون برگشت در همه در آن نقطه” گفت: نواک. “آن را خسته کننده و ناامید کننده است.”

قابل دسترسی پهن باند شده است متناقض در نقاط روستایی مینه سوتا و اینترنت خواسته های همه گیر در حال برجسته این سیستم کاستی.

“در بخش هایی از دولت که اصلا بزرگ دسترسی پهن باند است که می تواند یک مانع قطعا به مجازی تصویری جلسات گفت:” جولی حلقه, مدیر اجرایی, مینه سوتا انجمن از شهرستانهای استان است. “ما county اعضای هیئت مدیره که اصلا دسترسی به اینترنت در خانه های خود. و ما قطعا باید county کارکنان که اصلا خوب دسترسی به اینترنت در خانه های خود.”

در این شهرستان همچنین ممکن است مشکل برای شهروندان به شرکت در جلسات مجازی.

برخی از استان ها و شهرستانها با استفاده از یک تلفن ساده کنفرانس تلفنی برای دسترسی از راه دور توسط مقامات منتخب و شهروندان است.

“آنها اساسا فقط امیدوار است که همه در بهترین رفتار و تنها بحث در وقتی که آن زمان برای عموم به آدرس شورا” گفت: ائتلاف بیشتر مینه سوتا, شهرستانها, مدیر اجرایی, Bradley پترسون.

“همه در تلاش برای کشف کردن چگونه به کار در این دنیای جدید چه مدت آن را برای رفتن به گذشته و قطعا دولت های محلی متفاوت هستند.”

در حالی که گزارش شده است در جای دیگر از “Zoombombing” که در آن جلسات در حال قطع پترسون و حلقه گفت: آنها از هر گونه آگاه نیست نامطلوب وقفه از شهر یا شهرستان جلسات در مینه سوتا است. برخی از دولت های محلی در حال خرید آنلاین جلسه نرم افزار, بنابراین جلسات را می توان با کلمه عبور محافظت و دولت باید برخی از کنترل بیش از که می پیوندد.

هنوز در جلسات کوچک و بزرگ در سراسر کشور وجود دارد که اغلب مکث های طولانی و لحظات بی دست و پا به عنوان شرکت کنندگان استفاده می شود به سیستم جدید مبارزه برای وصل نمودن صدای مکالمه خود را به میکروفن و یا از دست دادن اتصالات در دسترس نباشد. جلسات نیز اغلب طولانی تر از قبل چون به جای سرعت عبور حرکات هر تصمیم گیری نیاز به یک تماس رول رای برای اطمینان از جلسات مطابق با مینه سوتا جلسه باز ،

جلسات از راه دور کار کرده اند نسبتا خوبی تا کنون در غرب-مینه سوتا مرکزی اعطای شهرستان گفت: شهرستان, رئیس هیئت مدیره دویل Sperr. “این فقط یک کمی بیشتر دست و پا گیر از بودن وجود دارد در فرد” Sperr گفت. “من فکر می کنم مردم راحت تر است که وجود دارد در فرد است.”

شهرستان, مدیر اورژانس تینا Lindquist که پیشرو این شهرستان در پاسخ به COVID-19 گفت که او اغلب به عنوان بسیاری به عنوان یک نیم دوجین تصویری و یا تماس های تلفنی در هر روز. آنها گاهی اوقات می تواند خسته کننده — چندی پیش او تلاش ناموفق برای شنیده می شود برای چند دقیقه در طول یک شهرستان مدیره تماس بگیرید — اما او شکایت نیست.

“کسب و کار به عنوان ما آن را می دانم ممکن است تغییر و ما فقط باید به درک که گاهی اوقات تغییر خوب است,” او گفت:. “ما باید انعطاف پذیر و سیال و ما باید واقعا سپاسگزار ما شغل ما باید برای خدمت به مردم است.”

Grant County Auditor Chad Van Santen tries to lighten the mood of a county board meeting by appearing at a virtual meeting in golf attire on April 7. Dan Gunderson / MPR News

Grant County حسابرس چاد Van Santen تلاش می کند برای روشن کردن خلق و خوی از یک شهرستان جلسه هیئت مدیره با ظاهر شدن در یک جلسه مجازی در گلف لباس در 7 آوریل. دن Gunderson / MPR اخبار

با وجود چالش های فنی و گاهی اوقات جدی بحث در مورد COVID-19 و بودجه وجود دارد لحظات طنز. در نشست اخیر در زوم Grant County حسابرس چاد Van Santen با استفاده از یک مجازی پس زمینه از یک زمین گلف در پشت او بود و باشگاه گلف در کنار میز خود را.

او فکر می کند که این مهم مسئولان شهرستان ماندن متمرکز بر به چالش کشیدن کار از ارائه خدمات ضروری به ساکنان در حالی که همچنین حفظ چشم انداز.

“پدر بزرگ من و پدر که نسل قبل از ما آمد آنها را از طریق رفت زیادی است. و آنها نمی شکایت در مورد همه چیز, بنابراین ما احتمالا نباید شکایت یا” گفت: Van Santen. “و شما می دانید چه گاهی اوقات شما فقط کردم به نوعی به همسایگان خود و فقط در مورد مراقبت از افراد دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>