ST. پل — رهبران مینه سوتا مقننه اواخر سهشنبه, مارس 24 اعلام کرد که آنها را در تماس با نمایندگان مجلس را به جلسه روز پنج شنبه به $356 میلیون دلار در بودجه پیشنهادی به آدرس coronavirus همه گیر و پتانسیل تغییر سیاست.

مجلس ملیسا Hortman D-بروکلین پارک و رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake در یک بیانیه گفتند که تماس بیشتر اعضا به کنگره آمریکا به درخواست کمک مالی از دفتر والی همراه با پیشنهادات اضافی با هدف ثبات اقتصادی از شیوع بیماری در Minnesotans.

قانونگذاران برای یک هفته بوده است در زنگ تفریح به عنوان COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در سراسر مینه سوتا است. روز سه شنبه مقامات بهداشتی دولت گزارش تعداد کل موارد در دولت رشد کرده بود به 262 و 15 بیمارستان بستری شدند.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با Walz دولت در فوری COVID-19 مسائل مربوط به حفاظت از سلامت و رفاه Minnesotans,” Gazelka و Hortman گفت. “ما علنا انتشار جزئیات خاص در قانون در مجلس نمایندگان و سنا وب سایت به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. همانطور که ما تشکیل خواهیم انجام این کار مطابق با دستورالعمل از مینه سوتا وزارت بهداشت برای نگه داشتن اعضا و کارکنان و امن است.”

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز دوشنبه پیشنهاد $356 میلیون دلار اضافی از بودجه برای مراکز مراقبت از خانواده, مبارزه مالی از طریق خانواده مینه سوتا برنامه سرمایه گذاری, جانبازان, مواد غذایی, قفسه, وام کسب و کار کوچک و Minnesotans بدون خانه. اما او نیاز به تصویب قانونی به greenlight که تخصیص است.

“ما فکر می کنم این خواهد بود که یک پل برای رسیدن مردمی از طریق چند هفته آینده” Walz گفت.

قانونی رهبران در روز سه شنبه تحت آتش از برخی از گروه های حمایت و طرفداران شفافیت پس از آنها گفت: آنها برگزار می خواهم تلفنی “رسمی گروه کاری” جلسات در چند روز گذشته به طرح های پیشنهادی است که آنها برنامه ریزی شده به رول به یک اتوبوس سیاست و هزینه های لایحه. جلسات بودند علنا متوجه شده و ضبط این بحث نمی شد نگه داشته است.

Hortman قبلا در این روز گفت: قانونگذاران مجلس مشغول به کار بودند به منظور بهبود دسترسی عمومی به بحث و تشویق Minnesotans برای رسیدن به قانون گذاران خود را با ورودی خود را.

خانه تنظیم شده است برای دیدار شنبه در ظهر در حالی که سنا دیدار خواهد کرد روز شنبه آغاز و در ساعت 2 بعد از ظهر کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه قانونگذاران در مجموعه ای به نظر می توان در https://www.house.leg.state.mn.us/covid-19/.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im