DFL رژیم صهیونیستی است. تیم Walz می گوید: او احتمالا نشانه ای از یک لایحه قانونی گسترش آتش در این حالت اگر آن را به میز کار خود در این سال است. که یک تغییر از قبلی فرماندار مارک دیتون که قویا مخالف این پیشنهاد سال پس از سال است.

“من استدلال شده است در برخی از چیزهایی که منع لزوما همیشه کار” Walz گفت: با توجه به بسیاری از Minnesotans خرید وسایل آتش بازی در ویسکانسین.

در حال حاضر تنها تازگی آتش بازی مانند sparklers هستند حقوقی در مینه سوتا است. قانونگذاران با توجه به قانون اجازه می دهد تا قابل شنیدن و هوایی آتش بازی مانند بطری راکت.

“اگر شما به دنبال دستورالعمل که به حداقل می رساند خطر است. و من معتقدم که بسیاری از این خرده فروشان ایمنی ویدئوها در دسترس برای مردم به دنبال به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آنها را به درستی” گفت: سناتور. Jason Rarick R-کاج شهرستان لایحه را حمایت کنند.

آتش نشانان باقی می ماند به شدت به مخالفت با پیشنهاد گسترش است. سنا قضائیه و امنیت عمومی کمیته دقت پیشرفته آتش بازی بیل چهارشنبه.

عفو قانون

مینه سوتا بانوی اول گوئن Walz روز چهارشنبه دوباره کاری از دولت عفو قوانین برای بیشتر مردم یک شات در یک تخته سنگ پاک.

Walz گفت: تجمع در حمایت از صدور حکم تجدید نظر رأی مرمت و دیگر عدالت کیفری تغییراتی که در مینه سوتا کمک های مالی بیش از حد چند میبخشد. سه عضو هیئت مدیره که شامل فرماندار دیدار دو بار در سال به نظر میبخشد که نیاز به اتفاق آراء.

“اگر شما نیاز به یک عفو اعمال می شود. تعداد کسانی که شده اند رفتن به پایین. اعمال می شود. سیل در این منطقه. زیرا آنچه که می کند این است که به طور کامل بازیابی مردم به جامعه ما است. و ما باید هر فرد در این حالت در جامعه ما است. حقوق ترمیم فعال مشغول” Walz گفت.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفته سوتا سیستم مورخ است و نیاز به تجدید نظر شود. در مینه سوتا, عفو می آید پس کسی تکمیل یک جمله و به طور موثر دستمال مرطوب محکومیت یک رکورد است.

برده داری زبان

لایحه ای برای حذف کهنه مراجع به برده داری در مینه سوتا قانون اساسی است که در حال حرکت از طریق مینه سوتا قوه مقننه. برده داری شده است ممنوع شده توسط قانون فدرال اما مینه سوتا سند موسس هنوز هم از لحاظ فنی اجازه می دهد تا آن را به عنوان مجازات برای یک جرم و جنایت است.

“به عنوان بزرگ و نوه از بردگان این موضوع شخصی است به من. این ماده از کرامت انسانی. آن را غیر قابل قبول برای دولت ما را تحریم برده داری و یا خدمت اجباری تحت هر شرایطی. از آن زمان برای این زبان حذف شود” گفت: Rep. رنا موران DFL-St. Paul لایحه نویسنده.

مورن و دیگر قانونگذاران می خواهند زبان زده از قانون اساسی در دسترس نباشد و شما خواهد خواست رای دهندگان به تصویب تغییر دهید.

جانی حق رای

مردم با جنایی pasts باید تمدید فشار خود را برای مینه سوتا تغییرات قانون است که اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن حق خود برای رای دادن دیر.

این جانی حق رای ابتکار است که میان عدالت کیفری اقدامات كودكان ونوجوانان دوم شانس ائتلاف. این سازمان همچنین امیدوار است نمایندگان مجلس را به راننده مجوز بازگشت آسان تر در نظر بگیرید جایگزین ترافیک جریمه و ایجاد رضایت آسان تر برای رسیدن به.

مارلین Meszaros زمان زندان برای جرائم مواد مخدر اما همچنان در دوره آزمایشی به مدت شش سال بیشتر — بنابراین او می تواند رای نیست.

“نداشتن حق رای و زندگی در جامعه دو چیز فقط نمی اضافه کنید. اگر من اعتماد به زندگی کردن در اینجا من باید اعتماد به گام در یک غرفه رای گیری و می گویند به طوری که نشان دهنده من. آن را فقط به عنوان ساده به عنوان که او گفت:” در کنگره تجمع این هفته است.

حق رای مرمت لایحه حمایت قابل توجهی در DFL-کنترل خانه اما مقاومت بیشتر در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

تست جاده

مینه سوتا قانونگذاران با توجه به تغییر در قانون دولت برای کمک به سرعت بخشیدن به صبر کنید تا آزمون رانندگی.

سنا کمیته حمل و نقل شنیده لایحه شنبه که اجازه می دهد مردم دیگر از کارکنان دولت برای انجام behind-the-wheel امتحانات.

مردم برای استفاده از گواهی نامه ی رانندگی در منطقه مترو مواجه شده اند انتظار طولانی برای گرفتن تست جاده. برخی از سفر صدها مایل برای معاینه دهانه.

“این مهم است که همه ما بزرگسالان کار و تمام رانندگان جوان در مینه سوتا است که ما باید این فرآیند کارآمد و آنها لازم نیست که به صبر طولانی تر از دو هفته برای دریافت گواهینامه رانندگی خود را تست گرفته شده و شاید گرفته دوباره و دوباره. هیچ کس می خواهد به درایو بیش از 30 مایل را به خود راننده تست” گفت: سناتور. کارین Housley R-St. Marys Point.

ویسکی صفحات

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران در تلاش برای محدود کردن آن سیاه-و-سفید پلاک که برخی از مستی رانندگی مجرم را باید اتومبیل خود را.

به تازگی معرفی شده مجلس لایحه اجازه می دهد تا مجرمان برای جلوگیری از تخصصی صفحات که شروع با “W” — گاهی اوقات به نام “ویسکی صفحات” — اگر آنها استفاده از یک سیستم جرقه زنی قفل دستگاه به جای.

کاریکاتور دیو بیکر, R-ویلمار گفت: این صفحات به مردم با مشکلات اعتیاد.

“ما نیاز به انجام یک کار بهتر از خلاص شدن از ‘ویسکی صفحات’ در مینه سوتا است. هیچ دلیلی وجود دارد ما نیاز به عموم shame کسی دیگر با اختراع سیستم در هم بافتن” او گفت:.

صفحات هشدار اجرای قانون و رانندگان دیگر به کسی که محکوم شده است برخی از DWI جرائم. اما دادگاه حکم داد که افسران نیاز به نقطه نقض ترافیک به یک ماشین را متوقف کنید و نمی توانید انجام این کار صرفا بر اساس صفحات.

کشاورز سلامت روان

مقامات دولتی گفته قانونگذاران پنج شنبه که وجود دارد ادامه داد: نیاز به صندوق سلامت روان برنامه برای کشاورزان است.

روستایی بهداشت روان, متخصص مونیکا McConkey گفت: استرس است که منجر به سوء استفاده از الکل و مسائل مربوط به ارتباط. او گفت: گاهی اوقات استرس برگ کشاورزان قادر به تصمیم گیری و یا مقابله با مشکلات است.

“آنها را باز کنید و ایمیل خود را هنگامی که ایمیل می آید به خصوص اگر آن را از یک آژانس نظارت آن می رود در شمع بر روی میز. بنابراین من حتی شده بر روی گوشی با کشاورزان و آنها را باز کرده اید ایمیل خود را با من تلفنی و ما فقط نوع بحث از طریق آن,” او گفت:.

McConkey گفت که او می شنود به طور مستقیم از کشاورزان و نگران از اعضای خانواده.

مگ Moynihan یک مشاور ارشد با وزارت کشاورزی قانونگذاران گفت که یک سری از شش پیشگیری از خودکشی جلسات آموزشی برگزار شده در سراسر کشور بودند به ظرفیت پر شده. بخش اضافه شده سه آموزش و هنوز در لیست انتظار.

بیش از 233 نفر که کار مربوط به بخش کشاورزی آموزش داده شده است در پیشگیری از خودکشی او گفت:.

“و ما می دانیم که تا به امروز حداقل چهار نفر از آنها را پس از آموزش انجام یک خودکشی پیشگیری از مداخله و مداخله در یک وضعیت که در آن کسی بود که در خطر خودکشی” او گفت:. “این نوع از تکان داد من را به هسته است.”

ماشین تمیز قانون

فرماندار پیشنهاد برای پیاده سازی یک “پاک اتومبیل” حکومت در مینه سوتا آمد زیر آتش در دولت و قوه مقننه.

این Walz طرح ایجاد یک حکومت موفق توسط دولت کنترل آلودگی آژانس طراحی شده را بیشتر پایین و صفر-انتشار وسایل نقلیه در دسترس برای فروش در مینه سوتا است.

روستایی جمهوریخواه دولت سناتور برافراشته در برابر این طرح که به شرح زیر کالیفرنیا منجر استدلال آن را باید از طریق قوه مقننه به جای یک سازمان قانون روند. آنها در مورد تاثیر این قانون ممکن است در سلامت انسان است که در آن در نظر گرفته شده است برای حمایت و تغییر آب و هوا اثر آن در نظر گرفته شده است برای کمک به کاهش و تأکید کرد این امر افزایش قیمت خودرو و کامیون های فروخته شده در مینه سوتا است.

“این است که واقعا دور زدن ایالت مینه سوتا شهروندان خود و قوه مقننه” سناتور. کری رود R-Breezy Point گفت: کنترل آلودگی مینه سوتا آژانس کمیسر لورا اسقف در جلسه روز شنبه.

لون حفاظت

یک کمیته مجلس سنا را پاک کرده است راه را برای مینه سوتا برای دریافت بودجه فدرال برای کمک به دولت loons.

دولت فدرال اعطا مینه سوتا بیش از 6 میلیون دلار از حل و فصل آن را با BP در طول افق آبهای عمیق نشت نفت در خلیج مکزیک که در آن بسیاری از loons صرف زمستان خود را.

آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا دریافت حدود 1.2 میلیون دلار برای تشویق ماهیگیران تفننی به استفاده از سرب ماهیگیری است.

“بسیاری از Minnesotans مراقبت عمیقا در مورد محیط زیست درباره کیفیت آب مورد loons که ما در حال حاضر می دانیم که آنها به شدت در حمایت از این تلاش است. آنها فقط نیاز به یک کمی از کمک به این انتقال دور از سرب ماهیگیری” MPCA سرپرست کوین مک دونالد گفت.

یک سناتور بود با تاخیر بودجه درخواست اطلاعات بیشتر در مورد سرب رایگان برنامه. یک کمیته مجلس سنا در جلسه در اوایل این هفته و اجازه کمک های مالی برای ادامه.

Carrol هندرسون بازنشسته nongame حیات وحش سرپرست برای مینه سوتا DNR شهادت در حمایت از این برنامه.

“حداقل 100 تا 200 loons در هر سال در حال مرگ ناشی از مسمومیت با سرب هنگامی که آنها را انتخاب کنید تا منجر jigs یا وزنه در کف دریاچه. و هنگامی که ما گذشت در اطراف سنگریزه های آن نشان می دهد که اندازه سنگ آنها را انتخاب کنید تا و خرد کردن با ماهی خود را در مورد به همان اندازه دستگاه و وزنه آنها در حال چیدن تا در پایین,” او گفت:.

هزینه داروهای تجویزی

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون منتشر شد گزارش روز شنبه بر روی راه هایی برای کاهش تجویز دارو قیمت.

این گزارش باعث می شود 14 توصیه برای کاهش قیمت ها از طریق شفافیت بیشتر در بازار داروهای تجویزی و با استفاده از فشار افکار عمومی به مواد مخدر بیشتر مقرون به صرفه و در دسترس است. برخی از داروها صرفه جویی در زندگی از جمله انسولین خواهد بود وارداتی بر اساس یک محاکمه. نیز وجود دارد خواهد بود یک سرکوب قیمت سنگ آهن در بازار.

“وقتی که می آید به هزینه های بالای داروهای تجویزی بیش از حد بسیاری از Minnesotans به من گفت که آنها نیاز به انتخاب بین تأمین زندگی خود و تأمین زندگی” الیسون گفت.

برخی از این توصیه ها نیاز به اقدام قوه مقننه. دیگران انجام می شود اجرایی. الیسون گفت: دفتر خود را نیز ادامه چند حقوقی دعوا با هدف پایین آوردن قیمت دارو.

سفیران حمل و نقل

مینه سوتا خانه پنل پیشرفته قوانین پنج شنبه به آدرس کرایه فرار و دیگر مشکلات در نور راه آهن حمل و نقل.

اما اندازه گیری تایید شده توسط مجلس کمیته حمل و نقل در یک صدا رای است و یک سیراب به پایین نسخه اولیه لایحه. در زیر نسخه جدید حمل و نقل سواران برنامه سرمایه گذاری و یا سفر خواهد بود تاسیس در راه آهن نور تنها در هزینه از $1 میلیون نفر است. زودتر لایحه تنظیم یک برنامه مستمر است که همچنین شامل اتوبوس.

Rep. براد Tabke DFL-Shakopee گفت: این طرح در حال حاضر برای یک مدت شش ماه برنامه آزمایشی.

“ما سفر پرسنل خواهد شد که کار در سراسر سیستم حمل و نقل و کار برای کمک به مطمئن شوید که همه فارس هستند که جمع آوری شده است, مطمئن شوید که کد انجام مسائل گزارش شده و رفتار مناسب” او گفت:.

Rep. پل Torkelson R-Hanska با انتقاد از لایحه تجدید نظر را به عنوان “نمایشی عقبگرد” از اصلی است. او را مورد سوال چگونه موثر این امر می تواند در پرداختن شناخته شده راه آهن نور مشکلات.

خواه سنای طرح کاهش مالیات

جمهوری خواهان در ایالت مینه سوتا در مجلس سنا مشخص شده اند یک بسته از کاهش مالیات است که آنها می گویند به نفع هر کس در دولت است.

این برنامه پنج شنبه اعلام کرد که استفاده از پیش بینی 1.3 میلیارد دلار مازاد بودجه و همچنین ایجاد چندین مداوم بودجه تعهدات. این امر کاهش مالیات بر درآمد و گسترش آموزش و پرورش اعتبار مالیاتی و حذف مالیات دولت در تامین اجتماعی درآمد.

“مردم می آیند تا در اینجا به قوه مقننه و تقریبا در همه زمان ها, آیا به دنبال? پول. ما در حال رفتن به آن را به آنها بدهد. ما در حال رفتن به اجازه می دهد آنها را به زندگی می کنند زندگی خود را توانمند سازی آنها را به انجام آنچه آنها می خواهند به بهبود جوامع خود را بهبود کار رشد و تقویت این اقتصاد در ادامه این راه ما شده ایم در چند سال گفت:” از سوی دیگر ، راجر چمبرلین R-Lino Lakes, صندلی مجلس سنا مالیات کمیته.

این طرح بعید است که به توجه زیادی در DFL خانه. Walz گفته او مخالف امنیت اجتماعی پیشنهاد و سایر هزینه کاهش مالیات.

جزئی حزب سیاسی وضعیت

دو جزئی احزاب سیاسی می گویند آنها میدان نامزدهای مجلس سنای آمریکا در ایالت مینه سوتا به عنوان آنها در تلاش برای رسیدن به عمده-پارتی وضعیت پس از سال 2020 است.

DFL بهداشت ، تینا اسمیت در حال اجرا است برای یکی دیگر از شش سال مدت برای صندلی او برگزار شد پس از سال 2018 است. سابق جمهوری خواه در کنگره Jason Lewis پیشتاز برای حزب خود را نامزد.

اما صندلی از استقلال داد حزب و حزب سبز می گویند که آنها را به کار برای قرار دادن نامزدها در انتخابات ، که می تواند بحرانی اگر در این مسابقه است.

“یکی از دلایلی که ما در حال اجرا یک سنای آمریکا نامزد برای دریافت عمده-حزب رای گیری وضعیت بازگشت. بدون رای گیری از دسترسی به آن تقلا برای بیرون رفتن و جمع آوری طومار امضا گفت:” IP صندلی فیل Fuehrer. او گفت: سنا مسابقه تنها ایالت مسابقه در پاییز. داوطلبانی که رسیدن به حداقل 5 درصد آرا بالا بردن حزب خود ،

رئیس دولت حزب آزادیخواه می گوید هیچ برنامه ای برای قرار دادن یک سنای آمریکا نامزد شده است.

آزادیخواه صندلی کریس هالبروک گفت: مینه سوتا نیاز به امضاهای بیشتر برای جزئی کنید. و خود در دو هفته دادخواست دوره کوتاه تر از کشورهای همسایه.

“ما یک حذف outlier. ما کمتر از یک دوجین ایالات سمت چپ که از جمله محدودیت های سفت و سخت در حال اجرا برای دفتر. ما برای پرسیدن پنجره به درخواست و فایل به گسترش یافته است. و ما در حال درخواست برای ادای سوگند در این دادخواست به تغییر” هالبروک گفت.

مینه سوتا چهار حزب عمده که نامزد دریافت اتوماتیک رای گیری از دسترسی به این DFL و احزاب جمهوری خواه به علاوه دو طرف فشار برای قانونی کردن ماری جوانا.

MPR خبرنگاران, Tim Nelson دن Kraker دن Gunderson و Kirsti Marohn کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر