ST PAUL — The جمهوریخواه مجلس که پیش نویس یک شکست خورده اصلاح قانون اساسی سال پیش است در نظر گرفتن یک شات در یک لایحه که نیاز به رای دهندگان ارائه کارت شناسایی عکس دار برای سفارش به پای صندوق های رأی رفتند.

سنا دولت مالی و سیاست و انتخابات کمیته پیشرفته سنا فایل 3571 توسط یک 5-4 رای در روز پنج شنبه, فوریه. 27. این لایحه اولیه نویسنده بهداشت ، اسکات نیومن, R-هاچینسون همچنین نوشته است در سال 2012 رای گیری اندازه گیری است که باید در جای خود قرار داده voter ID مورد نیاز است که شکست خورده توسط 8% حاشیه.

هاچینسون است به آن یکی دیگر از ضربه هر چند گفته پنج شنبه که در سال سپری شده جدید, مینه سوتا, مجلس گرفته اند, دفتر, جدید قاضیان گرفته اند به دادگاه نیمکت و شاید افکار عمومی منتقل شده است.

روز پنج شنبه در این جلسه هاچینسون گفت: قانونگذاران در هر دو طرف راهرو می خواهید برای محافظت از یکپارچگی مینه سوتا انتخابات است.

“من همچنین فکر می کنم همه ما بسیار حساس به پتانسیل محرومیت از رای دهندگان” او گفت:. “نه تنها کسانی که ممکن است یک زمان دشوار به دست آوردن اسناد و مدارک لازم (برای نگه داشتن یک مدرک معتبر voter ID) بلکه رای دهندگان هستند که از حقوق خود محروم و وقتی که غیر قانونی رای دهندگان رای و خنثی کردن رای مشروع و قانونی رای دهندگان.”

مشابه voter ID مورد نیاز در نزدیکی داکوتای شمالی ساخته شده اند سرفصل های ملی و تبدیل شدن به درگیر در سیستم دادگاه ویژه برای نامتناسب اثرات قانون احساس Native American tribal کاربرانی که ممکن است نیاز و یا قادر به دسترسی به کارت شناسایی عکس دار و یا حتی یک مدرک معتبر آدرس خیابان.

مینه سوتا, وزیر امور خارجه, Steve سیمون شهادت در برابر این لایحه در روز پنج شنبه در این جلسه خواستار آن غیر ضروری و یک “سعی در انجام بیش از” سال 2012 را شکست خورده اصلاح. او گفت: نامناسب رای گیری در دولت است “بسیار کوچک آن است و جدا از آن موجود است” و این که قانونگذاران می توانید ببینید که Minnesotans اعتماد دولت انتخابات توسط خود رکورد-میزان مشارکت بالا اعداد.

“من فقط فکر نمی کنم به عنوان یک ماده از حس مشترک است که مردم با رای دادن در چنین آسمان-شماره های بالا اگر آنها واقعا صمیمانه اعتقاد بر این بود که این سیستم سرند با تقلب,” او گفت:. “آنها فقط آن را انجام نمی. من فکر نمی کنم بیشتر از شما خواهد بود. من نمی خواهد! چه اتلاف وقت است.”

این لایحه در حال حاضر به سنا حمل و نقل سرمایه گذاری و سیاست های کمیته برای یک جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de