مینه سوتا تغییر به ریاست جمهوری اصلی — پس چه با روز سه شنبه قفقاز?

در این سال خواهد بود که برای اولین بار به طور کلی چرخه انتخابات که در آن Minnesotans را انتخاب کنید مورد نظر خود را نامزد ریاست جمهوری از طریق اولیه به جای یک جلسه با تشکر از لایحه امضا شده توسط سابق-رژیم صهیونیستی. علامت گذاری بفرم دیتون در مارس 2016. نمایندگان مجلس تصمیم به ایجاد این تغییر پس از شنیدن شکایت از ازدحام و صف های طولانی در قفقاز.

دولت احزاب را هنوز هم نگه دارید و قفقاز هر چند ریسک پایین: در روز سه شنبه قفقاز, Minnesotans قادر خواهد بود برای انتخاب نمایندگان به ارسال به 2020 حزب کنوانسیون که در آن آنها رای خواهد داد که در آن نامزد حزب رسما تایید.

قفقاز نیز یک نقطه ورود برای Minnesotans به یک شات در تغییر احزاب رسمی سیستم عامل است. وجود آنها می تواند معرفی, بحث و رای گیری در پلت فرم قطعنامه که نمایندگان می توانید به بحث و رای در آینده می پردازند.

نه در قفقاز, Minnesotans می تواند رای مورد نظر خود را نامزد ریاست جمهوری در تاریخ 3 مارس. روز لقب گرفته است سه شنبه با عظیم 14 متحده همه برگزاری مقدماتی در یک روز از جمله آلاباما, آرکانزاس, کالیفرنیا, کلرادو, مین, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, Oklahoma, تنسی, تگزاس, یوتا, ورمونت و ویرجینیا است. بیشتر نمایندگان هستند تا برای grabs در سه شنبه نسبت در هر روز تنها در انتخابات سال است.

با فوق العاده, سه شنبه بیش از یک هفته دور, نامزدهای رفته به بالا دنده با آخرین لحظه تجدید نظر به رای دهندگان. مینه سوتا خود سناتور. ctq است که میله میله به ظاهر در مینیاپولیس در شنبه شب در همان روز Nevadans بازیگران سوم خود را-در-این-ملت رای. پیت Buttigieg انتخاباتی نیز میزبانی یک رویداد کیکآف در مینیاپولیس در روز شنبه. Klobuchar همچنین قصد دارد یک سفر به فارگو, N. D. در روز یکشنبه.

Minnesotans در حال حاضر شروع رای گیری در اولیه با تشکر اولیه و رای گیری غایب. با توجه به مینه سوتا وزیر امور خارجه استیو سیمون که از روز شنبه حداقل 70,338 مجموع رای غایب شده اند درخواست 60,503 که به صورت دموکراتیک نژاد و 9,811 جمهوریخواهان مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید