مینه سوتا ششم راست بعد از 100 یا بیشتر اضافه شده موارد

روچستر, Minn. — آن را تنها در اواخر هفته گذشته که اشراف شهرستان به JBS گوشت خوک پردازش گیاه در Worthington, گزارش فقط دو تایید موارد coronavirus. روز دوشنبه در این شهرستان رسیده بود 76 موارد COVID-19 و تسهیلات اعلام نامحدود بسته شدن گیاه است.

Chippewa County, گزارش نخستین مورد از ویروس و نه مرگ و میر گزارش شده دوشنبه, بالا بردن دولت در مجموع به 143. این مرگ و میر در, رس, Olmsted, Ramsey, سنت لوئیس و Hennepin شهرستان دومی که تا به حال پنج.

جنوب غربی ایالت مینه سوتا شیوع دولت است اولین آزمون از outstate بهداشت و درمان ظرفیت و گفته می شود در میان اولین اهداف دولت برای مقامات بهداشت از دولت به طور ناگهانی سینه های بزرگ, تست, ظرفیت, یک هفته-منابع قدیمی که نشده است منعکس شده در آزمایش روزانه فعالیت می شمارد.

تست همچنان متوقف باقی می ماند در 1,134 روز دوشنبه در حالی که موارد مثبت افزایش 114 ششم راست بعد از 100 یا بیشتر موارد. دولت در حال حاضر گزارش 2,470 موارد اما واقعی تعداد موارد اعتقاد بر این است تا آنجا که 100 برابر این مبلغ با توجه به مدل ارائه شده توسط دولت سلامت اقتصاددان.

ICU استفاده از یکی دیگر از مهم متریک به عنوان تلاش های دولت برای مهار تقاضا در ثابت ظرفیت دولت ICU تخت رز یکی دیگر از 10 بيمار به 126.

موارد گزارش شده برای اولین بار سنت جان’ لوتری کمک زندگی در شهرستان Freeborn و سنت در شهرستان Hennepin.

این داستان به روز خواهد شد.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>