مینه سوتا گلف بسته باقی می ماند اما که می تواند تغییر

به عنوان بخشی از این حکم اجرایی فرماندار تگزاس تیم Walz خواهد شد ثبت نام برای تمدید اقامت در خانه سفارش در مینه سوتا به مارس 4, زمین گلف, زمینه خدمه و کارگران در حال حاضر قادر خواهد بود برای حفظ خود را در دوره. قبلا فردی نهادهای دولتی مجبور به اعلام گلف کارکنان ضروری به عنوان رمزی شهرستان انجام داده بود.

در حال حاضر همه دوره ها می توان به درستی نگهداری می شود حتی در حالی که آنها باقی می ماند بسته شده است. گلف بازان و دوره های آموزشی در سراسر کشور همچنان به امید Walz در نهایت شامل گلف در لیست تایید شده فعالیت های در فضای باز به عنوان مورد برای بسیاری از ایالات اما هنوز به اتفاق می افتد. است که می گویند آن را نمی خواهد. Walz گفت: وجود یک مکانیزم در این فرمان اجرایی که اجازه می دهد تا او را به استراتژیک در تعیین آنچه می تواند باز کردن و زمانی که بیش از ماه آینده.

هفته گذشته waterhouse, مدیر رمزی شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه گفت: این شهرستان و دیگر گلف اپراتورها همچنان به ارتباط با فرماندار ، McCabe گفت: گروه خود را “کنار هم قرار دادن اصلاح شده ارائه خدمات برنامه ریزی” است که به طور بالقوه می تواند به کاهش این مناطق از ازدحام. که طرح می تواند شامل نگه داشتن clubhouses بسته جمع آوری پرداخت در پیشبرد از طریق قبل از رزرو کاهش تعداد افراد در یک توپ را روی گوه زمان فاصله را سه بار و حتی محدود کردن هر سبد به یک فرد است.

Walz همچنان به گوش دادن و ارزیابی است.

“این نبوده است قبل از انجام, بنابراین ما در حال یادگیری گوش دادن و هوشمند بودن در مورد آن” Walz گفت.

“من بسیار آگاه در مورد شنوایی افراد زمانی که آنها در حال پرسیدن و گفت:” این فعالیت باید کار کند.’ لطفا به همکاری با ما در این است.”

Walz گفت: او نزدیک شده است توسط افرادی که می خواهید قایق و تجهیزات ذخیره سازی باید قادر به باز کردن برای یک روز به طوری که مردم می توانند در, و, یک, یکی, قایق خود را ،

“است که حس می کند. این چیزی است که ما باید انجام دهند — هوشمندانه مطمئن شوید که وجود دارد را پروتکل چگونه ما آن را انجام,” او گفت:. “همان چیزی که با گلف. من می دانم که مردم می گفت: “وای چه نخبگان چیز به نگرانی در مورد’ یا هر چیز دیگری. خوب مردم اگر از آن فعالیت های خود را وجود دارد فعالیت های اقتصادی مرتبط با آن و همچنین سلامت روحی و روانی مرتبط با آن است. ما در حال تلاش برای نگاه در سراسر طیف. آن را به یک تابستان معمولی اما من تجسم اگر ما این حق که در آن ما در حال رانندگی مردم بیش از همه ما تا حدودی با ادب یکی دیگر … ما قصد داریم به فکر می کنم در مورد آن و ما در حال رفتن به نگه داشتن کار با هم.”

اجازه دادن به دوره کارکنان انجام دوره نگهداری به معنی دوره می تواند آماده برای بازی به عنوان به زودی به عنوان آنها مجاز به باز کردن. سبزی و fairways نیاز به نگهداری می شود به برخی از ظهر به طوری که آنها لازم نیست به نوبه خود به زمینه ها و دوره ها باید به تماشای برای جلوگیری از overgrowing و به عنوان فصل پیشرفت بیماری است.

“ما فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از (کسب و کار) وجود دارد — زنی از دوره های گلف که یکی از آن — که مناسب اجتماعی فاصله,” Walz گفت. “این حس را به چیز رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>