مینه سوتا اورژانس جوخه های دریافت ویروس-کشتن تفنگ اسپری

فرگس فالز, Minn. — داوطلبان در روستایی خدمات اورژانس جوخه در غرب و مرکز ایالت مینه سوتا در حال بهتر مجهز برای مقابله با کروناویروس و دیگر اشکالات بد با تشکر از کمک مالی از دولت در بخش بهداشت و درمان.

اولین پاسخ دهندگان امدادگران و معاونین کلانتر در چهار شنبه, 4 مارس دریافت بیش از 40 لوله تفنگ اسپری که استفاده می شود برای ضد عفونی کردن آمبولانس تیم ملی, ماشین ها و زندان.

با فشار ماشه می آید غبار ضد ویروسی و ضد میکروبی مواد شیمیایی و نور به کمک کاربران می دانید که در آن آنها در حال سمپاشی است.

بیمارستان و درمانگاه و مدارس و شرکت های خصوصی در حال حاضر خرید Evaclean باطری سم پاش در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در حال حاضر از طریق کمک مالی از وزارت مینه سوتا سلامت داوطلبان در آمبولانس تیم در سراسر غرب-مینه سوتا مرکزی نیز به دست آمده دریافت الکترواستاتیک اسپری ضد عفونی کننده سیستم های.

خدمه برنامه ریزی برای استفاده از تفنگ اسپری در داخل آمبولانس به کشتن coronavirus و دیگر برنامه به طور بالقوه خطرناک بیماری زا مانند باکتری C. diff (Clostridioides difficile) که می تواند باعث اسهال و کولیت. جیم سینک ظرفشویی rieber با Perham بهداشت می گوید اسپری می تواند کشتن coronavirus و C. diff در عرض 4 دقیقه تماس.

بیش از 40 از سم پاش به ارزش 1000 $در هر, را به آمبولانس جوخه در غرب-مرکزی مینه سوتا صلح از ذهن تکنسین پزشکی می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>