مینه سوتا گوزن کشاورز مبارزه برای حفظ امرار معاش

او رو به گوزن کسب و کار در سال 1992 به عنوان یک راه برای ایجاد زمین های که او می گوید نیست برای کشاورزی مناسب مالی قابل دوام.

“شما نمی توانید پول در 160 هکتار و 30 گاو” پورتر, 53, گفت:. “این سه ماهه از زمین نمی تواند مولد با گوسفند است که همه باید پا پوسیدگی به دلیل آن را بیش از حد مرطوب. اگر من تا به حال گوشت گاو, من نمی تواند به اندازه کافی بالا بردن گاوها به زندگی را. اما با گوزن به عنوان یک جایگزین دام بچه ها من می تواند یک زندگی در اینجا.”

صاحب استیو پورتر Trophy Whitetail یک سفر جایزه باک نمایشگاه او به ارمغان می آورد به ورزش در فضای باز نشان می دهد که مدارس و مکانهای دیگر Porter شده است در تقابل با وزارت منابع طبیعی مینه سوتا در سال های اخیر بیش از آنچه که او می گوید که آژانس نفس بیش از حد در برابر داخلی cervid عملیات با هدف کاهش خطر گسترش مزمن بیماری هدر رفتن.

مینه سوتا مدیره از سلامت حیوانات شارژ با تنظیم دولت 330 یا پس داخلی آهو و گوزن و مزارع است که طبقه بندی به عنوان دام عملیات اما پورتر ادعا DNR در زمان oversteps قدرت خود را در هزینه های خود را و دیگر داخلی گوزن مزارع.

سابق Kittson County sheriff با بیش از 30 سال تجربه اجرای قانون Porter می توانید سر و صدا کردن مینه سوتا اساسنامه او می گوید: حمایت از ادعای خود و به نقل از 14th متمم که شامل زبان است که هیچ دولت باید محروم کردن ساکنان آن از “آزادی یا اموال بدون تشریفات قانونی.”

“من می خواهم DNR به تمرکز بر روی گوزن وحشی و انجام یک کار خوب و مدیریت این بیماری در گوزن وحشی و اجازه می دهد مینه سوتا مدیره از سلامت حیوانات خود را برای انجام کار و توان حرفه ای آنها” پورتر گفت. “اجازه هیئت مدیره از سلامت حیوانات که داده شد و متهم با حاکم حیوانات خانگی اجازه دهید آنها را به انجام کار خود را.

“و سپس (DNR) مقابله با حیوانات وحشی.”

پورتر که نژاد دلار برای جایزه اندازه قفسه نیز ارائه می دهد whitetail برای شکار گوزن او را افزایش می دهد. محدوده قیمت از $2,950 به $6,950 بسته به اندازه یک باک رک. آن را آسان شکار با وجود برداشت به خلاف پورتر گفت.

“یک بانوی شکار برای 17 روز قبل از او گوزن,” او گفت:.

آخرین نبرد

پورتر آخرین نبرد با DNR رخ داده است در ماه ژانویه زمانی که او قفل شده شاخ با آژانس بیش از 30 روز ممنوعیت حمل و نقل پرورشی گوزن در درون دولت است. DNR اجرا ممنوعیت Dec. 23, 2019, پس از یک پرورشی گوزن 8 سال whitetail سازمان حفاظت محیط زیست در شهرستان داگلاس در نزدیکی اسکندریه, Minn. آزمایش مثبت برای CWD این بیماری علاج ناپذیر است که منجر به مرگ گوزن گوزن و گوزن شمالی.

هیئت مدیره از سلامت حیوانات تصمیم گرفتند برای اجرای 30 روز حمل و نقل بان کی مون در این توصیه از اعضای هیئت مدیره به دلیل تحت تاثیر قرار مزرعه در حال حاضر قرنطینه.

که “بسیار نگران کننده ای به ما گفت:” باب میر DNR دستیار کمیسر.

“ما رفت و برگشت و نگاه ابزار ما بود و با استفاده از برخی از rulemaking قدرت است که ما احساس می کنیم توانایی استفاده برای حفاظت از گوزن وحشی از نصاب cervids,” مایر گفت. “دفتر دادستان کل مورد تایید ما رد و آن را به اثر به عنوان موقت 30 روز قانون است.”

Bob Meier, assistant DNR commissioner. (Photo/ Deborah Rose, Minnesota DNR)

باب Meier, دستیار DNR کمیسر. (عکس/ دبورا رز, مینه سوتا, DNR)

DNR دو بار به چالش کشیده شد مینه سوتا گوزن انجمن کشاورزان بیش از این قاعده مایر گفت: – یک بار برای اقامت موقت که دادگاه را رد کرده و طرح دعوی در دادگاه که بعد از آن خارج شد.

“از آنجا که آنها از آن کناره گیری کرد من با فرض اینکه آنها فکر نمی کنم آنها تا به حال یک مورد بسیار خوب” مایر گفت. “بنابراین ما هنوز هم احساس می کنم ما باید از این قدرت برای انجام این کار است و ما را ندارد که قدرت به آرامی با هر وسیله ای.

“این نوع از اخرین تلاش برای انجام آنچه که ما تا به حال انجام برای حفاظت از گوزن وحشی از هر مطلب امکان هجوم.”

اولین مورد از CWD در مینه سوتا رخ داده در سال 2002 در یک الک مزرعه در Aitkin County است. همانطور که از ماه فوریه به این بیماری تا به حال تایید شده است در 81 گوزن وحشی عمدتا در جنوب و شرق-بخش مرکزی از دولت است.

از BAH در اوایل ژانویه تایید CWD مثبت سازمان حفاظت محیط زیست در نزدیکی اسکندریه گره خورده بود به یکی دیگر از گوزن با این بیماری در کاج شهرستان است. به عنوان مورد نیاز توسط قانون هر دو گوزن مزارع بودند بدون جمعیت و نمی تواند هر گونه آهو یا گوزن برای مدت پنج سال.

وزن گزینه های

DNR حمل و نقل بان منقضی شده Jan. 29 اما پورتر در اوایل ژانویه به چالش کشیده این ممنوعیت زمانی که او بريدن سه جایزه خود دیگران را به شهرهای دوقلو برای ورزش در فضای باز نشان می دهد در St. Paul RiverCentre.

آن را یا نادیده گرفتن این ممنوعیت و در صورت امکان $300 خوب پورتر گفت و یا از دست دادن هزاران دلار برای شکستن قرارداد خود را و ظاهر نیست در نشان می دهد.

او تصمیم گرفت سابق بود و ذکر شده در مینه سوتا در شهرستان رمزی.

“متاسفانه استیو پورتر گرفتار شدم و آشکارا نقض قانون” مایر گفت. “من درک می کنم او تا به حال به تعهدات اما بدیهی است که ایمنی از گوزن وحشی مسئولیت ما است و ما انجام خواهد داد هر چه ما را به اطمینان حاصل شود که سلامت و ایمنی است.”

در حالی که DNR تاسیس شده CWD مدیریت مناطق مورد آزمایش قرار ده ها هزار نفر از گوزن وحشی برای بیماری و تحمیل لاشه محدودیت های, در میان دیگر اقدامات DNR نمی باید بیش از هر نهاد گوزن مزارع مایر گفت. اما زمانی که یک گوزن مزرعه نیست مدیریت درستی آن به کل صنعت شهرت بد, او گفت:.

“همانطور که با هر چیزی, آن را تنها طول می کشد چند سیب بد برای خراب کردن کل صنعت و من فکر می کنم این چیزی است که ما از دیدن” مایر گفت. “افرادی که گله کوچک که در آن به عنوان یک سرگرمی ها واقعا تأثیر آینده امرار معاش از دیگر گوزن مزارع.”

پورتر می گوید: او تا به حال یک “بسته گله” برای 12 سال معنی او را نمی در whitetails از مکان های دیگر با تکیه به جای در تلقیح مصنوعی برای حفظ تنوع ژنتیکی گوزن خود را. او را مورد آزمایش قرار 102 گوزن برای CWD یک فرایند است که نیاز به کشتن حیوانات و از بین بردن brainstems و گله ای باقی می ماند رایگان از این بیماری است.

او همچنین شرح زیر همه BAH مورد نیاز او می گوید: از جمله 8-پا شمشیربازی برچسب ها گوش و انطباق با بازرسی و رکورد نگه داشتن.

با وجود آن پورتر گفت: DNR نمی اعطای یک استثنا اجازه می دهد او را به مسافت گوزن خود را به سنت پل در حالی که بان کی مون بود که در اثر حتی اگر گوزن هرگز ترک تریلر. ورزش های زمستانی در فصل ضروری است به خط پایین پورتر می گوید.

“من نه ماه از یک سال و من نمی پرداخت می شود, تقریبا,” او گفت:. “همه کسب و کار من می آید در یک دوره کوتاه از زمان.”

درآمد از دست رفته

سنت پل, هوای آزاد, ورزش, اقدام نشان می دهد بیشتر بدون حادثه اما آخر هفته آینده پورتر پسر Dillan حال trophy whitetail نشان می دهد سالانه سوم مینه سوتا هیولا باک کلاسیک, برنامه ریزی برای Jan. 17-19 در نیروهای مسلح رزرو مرکز جامعه در کمبریج, Minn.

مشتاق باک نشان می دهد پروموتر جوان پورتر برگزار شد دو هیولا باک کلاسیک در Perham, Minn. هر دو نشان می دهد رفت و نقشه کشی حدود 2000 نفر Dillan گفت: اما او نشان می دهد به کمبریج بود و نزدیک به شهرهای دوقلو. او تا به حال 35 فروشندگان از عنوان دور به عنوان آفریقا امضا برای نشان دادن تنها برای پیدا کردن کمتر از 10 روز قبل از این رویداد که دولتی تسهیلات نمی دهد تروفی دیگران به روی صفحه نمایش. که نیست یک موضوع را در آن زمان او به رزرو محل پورتر گفت.

با توجه به همین Kerr, مدیر اجرایی بخش نظامی امور armories و امکانات دیگر اداره این سازمان قبل از نیاز به تایید قبل از زندگی حیوانات مجاز است. استثنا می بود اما نبود یک گزینه در کمبریج محل به دلیل DNR حمل و نقل ممنوعیت پرورشی گوزن کر گفت.

“ما یک سازمان دولتی تا زمانی که یکی دیگر از آژانس دولتی باعث می شود یک حکومت ما مطمئن شوید که ما مطابق با آن از آنجا که ما بخشی از شاخه اجرایی دولت” کر گفت. “ما باید پهن تر و محدودیت در اجاره امکانات ما برای استفاده از حیوانات زنده.

“این هدف در گوزن; رک و پوست کنده آن را هدفمند در سیرک چرا که ما تا به حال تجربه بد با سیرک آمدن به شهر و انجام را نشان می دهد ما در armories و سپس انجام ناکافی پاکسازی پس از آن. شده است که یک مشکل در گذشته بنابراین ما باید صادر ارشاد به ما اسلحه خانه مدیران به دنبال تایید از سطح ما قبل از آنها به توافق برسند به هر گونه حیوانات زنده. که شامل سگ نشان می دهد بیش از حد.”

چرا که زندگی دیگران نیست مجاز Dillan پورتر گفت: تنها 202 نفر حضور داشتند نشان می دهد به مراتب کمتر از 5,000 او پیش بینی شد. این امر نشان داده اند در حدود $60 ، 000 در درآمد.

مردم به درب آمد او گفت: تنها به نوبه خود در اطراف و ترک زمانی که آنها متوجه شدند این جایزه دیگران نیست بر روی صفحه نمایش.

“این نه تنها به من صدمه دیده است در این سال” Dillan پورتر گفت. “آن زمان من چهار سال به دست آوردن شهرت از آنجا که من در آن کار می کرد برای یک سال قبل از اینکه من حتی تا به حال برای اولین بار نشان می دهد. اگر من تماس فروشندگان بالقوه برای یکی دیگر از رویداد اولین سوال آنها در حال رفتن به بپرسید این است که ” چه شد حضور خود را در سال گذشته؟’ و اگر من می گویم 202 آنها را تا قطع تلفن و هرگز دوباره به من صحبت کنید.”

بعد از آن در ماه ژانویه, Steve پورتر برنامه ریزی شده بود و خود را به سفر whitetail صفحه نمایش برای نشان دادن مجموعه ای برای Jan. 22-26 در لیتل راک ارک. به عنوان او را برای St. Paul نشان می دهد پورتر می گوید او فکر می کردم در مورد نقض ممنوعیت سفر و هدف قرار دادن جاده تنها برای تحقق بخشیدن به او می خواهم به طور بالقوه نقض فدرال Lacey عمل اگر او را شکست مینه سوتا قانون و عبور خطوط دولت با جایزه دلار است.

این Lacey به قانون منع تجارت با حیات وحش, ماهی ها و گیاهان شده است که غیرقانونی صورت گرفته در اختیار حمل و نقل و یا به فروش می رسد. در حالی که مزرعه-مطرح گوزن در نظر گرفته شده دام تحت مینه سوتا قانون پورتر گفت: آنها در نظر گرفته شده حیات وحش تحت قانون فدرال.

“که فدرال جنایت,” او گفت:. “که ممکن است زندان و $200,000 خوب است.”

پس پورتر به نام آرکانزاس نشان می دهد پروموتر و لغو ظاهر خود را یک تصمیم او می گوید او را هزینه $18,000 درآمد.

“آیا شما فکر می کنید من برای رفتن به عقب در سال آینده ؟ او بپیچید تا تمام تبلیغات خود را در من به در که ورزش نشان می دهد ؟ من آسیب دیده و احتمالا برای مدت زمان طولانی” پورتر گفت. “من نمی دانم چه چیزی این مرد را از رفتن به می گویند.”

مبارزه برای آینده

در روز روشن و آفتابی روز شنبه در فوریه پورتر و سه پسر بودند prepping سه نفر از آنها جایزه دلار – حمله قلبی گردباد و والدو – برای یک سفر جاده ای به ورزش نشان می دهد در St. Cloud, Minn. با حمل و نقل بان دیگر در اثر هیچ قانون خواهد بود, تجاوز به حمل و نقل گوزن در 32-پا تریلر سفارشی استفاده می کنند برای نمایشگاه.

هنوز هم ابر عدم قطعیت درنگ.

“من ساخته شده این مزرعه در حالی که من مشغول به کار در اجرای قانون و برای بچه های من به چیزی” پورتر گفت. “من ساخته شده آن را برای بچه های من. و من فکر می کردم ‘رویای آمریکایی از یک مزرعه است.’ و من می توانید آن را در-large هکتار است.

“بچه ها من می تواند اقامت نزدیک به خانه و من می توانم grandkids آینده در اطراف. و من می توانم دختر-در-قوانین و من می تواند از آن لذت ببرید و من می توانید از اجرای قانون و مزرعه می تواند عملکرد و بچه های من می تواند یک زندگی را به خانه نزدیک تر است.” “من کار می کرد لب به لب من برای کل این هدف است.”

پورتر چالش به تمام شده حمل و نقل بان همچنان در دادگاه است که در نهایت تصمیم خواهد گرفت که آیا یک حکومت او می گوید: DNR به حال حق ندارد به پیاده سازی شکسته شد. یک GoFundMe صفحه راه اندازی در اوایل ماه مارس مطرح شده بیش از $3,600 خود را برای جبران هزینه های دادگاه.

“من یک راست به رفتن به دادگاه و ببینید چه چیزی اتفاق خواهد افتاد” پورتر گفت. “من می توانم پرداخت $300. و اگر من از دست دادن و آنها تصمیم به سخت بر من و من در زندان برای 90 روز خوب بچه ها من در حال رفتن به می دانم ‘پدر و جنگیدند برای این کسب و کار است.’

“و من قصد دارم به مبارزه برای آن است.”

Steve Porter, right, with sons, (L-R) Dillan, 25; Nolan, 15; and Brody, 18, operate Steve Porter's Trophy Whitetail near Lake Bronson, Minn. Photo by Eric Hylden/Grand Forks Herald

Steve Porter حق با پسران (L-R) Dillan, 25; نولان, 15; و برودی, 18 عمل استیو پورتر Trophy Whitetail در نزدیکی دریاچه Bronson, Minn. عکس ها توسط اریک Hylden/چنگال بزرگ هرالد

Steve Porter currently has a case in the courts challenging a 30-day ban the Minnesota DNR placed on the transport of farmed deer within the state earlier this winter. Photo by Eric Hylden/Grand Forks Herald

Steve پورتر در حال حاضر پرونده در دادگاه به چالش 30 روز ممنوعیت مینه سوتا DNR قرار داده شده در حمل و نقل پرورشی گوزن در دولت قبل این زمستان. عکس ها توسط اریک Hylden/چنگال بزرگ هرالد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>