مینه سوتا مجلسی جمهور ستون / اتاق در حال دفاع از کارفرمایان و کارگران از طریق این بحران

هر کارفرما و کارمند احساس تاریخی تاثیر COVID-19. کسانی از ما در شبکه ای از وزارت امور خارجه و اتاق های محلی با تشکر از کارفرمایان و کارکنان در سراسر مینه سوتا برای مرور این بحران به کاهش سلامت اثرات و نگه داشتن کشور ما در حال حرکت رو به جلو است. اگر شما یک کسب و کار در حال حاضر در حال مبارزه و یا اشتباه در مورد منابع در دسترس رسیدن به ما. ما می تواند کمک کند که آیا شما یک اتاق عضو یا نه.

کسب و کار نوآوری و اعمال نفوذ منابع موجود است. مینه سوتا برکت است با یک چشم انداز از شرکت های نوآورانه و کارگران ماهر. کارفرمایان و کارکنان در حال ادامه پیدا کردن راه هایی برای کار با خیال راحت نگه دارید ضروری عملیات باز دیدار با خواسته های مشتری و محافظت از مهم زنجیره تامین. قابل توجه ترین شرکت های در حال نشان دادن نبوغ خود را برای تبدیل عملیات تقریبا یک شبه به عرضه محصولات و خدمات حیاتی به آوردن این همه گیر تحت کنترل است.

اتاق بازرگانی به اشتراک گذاری هدف حصول اطمینان از سالم جامعه کسب و کار و اقتصاد است. ریسک بالاتر امروز و تلاش های ما در حال تشدید همانطور که ما در مبارزه با این بیماری همه گیر. ما در حال کار خستگی ناپذیر برای اعضای ما — و هر کس که در جامعه کسب و کار — گوش دادن به نیازهای خود و پاسخ در بهترین مورد علاقه خود را.

اتاق در حال آوردن کسب و کار با هم. خود را محلی و ایالتی اتاق کار با کسب و کار از هر نوع و اندازه و صنعت و در هر گوشه ای از کشور. با گوش دادن به نیازهای کسب و کار ما قادر به ایجاد ارتباط بین چالش ها و راه حل — در طول این بحران و پس از آن.

اتاق در حال دفاع از کارفرمایان و کارکنان. Minnesotans’ ایمنی و بهداشت برترین نگرانی برای همه ما است. ما به اشتراک گذاری هدف ما از مقامات منتخب به منظور کاهش گسترش ویروس و به طور همزمان محافظت طولانی مدت قدرت بخش خصوصی اقتصاد است. این یک تعادل ظریف و ما کار کرده اند با قانونگذاران و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و دولت او را به تصمیم گیری با این تعادل داشته باشید.

اتاق در حال بالا بردن سرعت منابع و کمک به نگه داشتن جوامع پر رونق است. هر شرکت نهفته توسط دولت فدرال و دستورات مربوط به COVID-19. کسانی که ضروری هستند انجام آنچه آنها می توانند برای نگه داشتن قفسه نگردند و دیدار با خواسته های مشتری. اگر نیاز به بستن فیزیکی خود را درب بسیاری از آنها در ادامه از راه دور و یا pivoting عملیات. این بود و نه انتخاب کنند اما آنها در حال بررسی هر بودجه گزینه های موجود برای ادامه به حقوق و دستمزد و یا عمل در ایمان خوب است به نمایندگی از کارکنان خود را به نگه داشتن کسب و کار خود را باز کنید در حالی که کاهش سلامت اثرات.

تاب و چرخش این بیماری همه گیر در حال تغییر روزانه. خود را به اتاق بازرگانی ارائه به موقع و قابل اعتماد اطلاعات به حرکت این بحران است. ما می دانیم که کسب و کار به دنبال بودجه و منابع برای کاهش این بحران است. دولت خود را و اتاق های محلی در اینجا برای کمک به حرکت گزینه های مختلف و به حداکثر رساندن سود برای کسب و کار و کارکنان. دفاتر ما ممکن است بسته به علت اقامت در خانه اما ما تنها یک تماس تلفنی و یا از طریق ایمیل.

کسب و کار کمک به ما به اشتراک گذاشته شده با کیفیت زندگی در مینه سوتا است. نسل های متعلق به شرکت های خانوادگی و جدید کارآفرینی استارت آپ هستند به همان اندازه مهم است بخش هایی از دولت ما داستان. این واکنش قابل توجه کارفرمایان و کارکنان در همه جا شواهدی وجود دارد که Minnesotans به خوبی آماده شده برای آب و هوا این بیماری همه گیر طوفان. با هم کار ما خواهد موقعیت مینه سوتا برای بازگشت کامل به بهره وری و اشتغال کامل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

داگ لون رئيس جمهور از, St. Paul مبتنی بر مینه سوتا اتاق بازرگانی (mnchamber.com).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>