مینه سوتا بر اساس Schwan را می بیند تقاضا افزایش طول همه گیر

“من می دانم که در اینجا در مینیاپولیس زمانی که من دستور Schwan را هفته گذشته دیدم که کلم بروکلی به طور موقت خارج از بورس که به من بخندی چون من در مورد شما نمی دانم اما مواد غذایی راحتی برای من مانند کیک و بستنی رفتار می گوید:” راک مدیر ارتباطات شرکت در Schwan را تحویل خانه. “بنابراین من در واقع بسیار heartened برای دیدن وجود دارد که افرادی که هنوز پخت و پز واقعا وعده های غذایی خوب ظاهرا واقعا سالم چیزهای که من فقط می خواهم به خوردن بستنی در حال حاضر.”

به عنوان مردم در سراسر جهان پایبند به فاصله دستورالعمل و یا می توان در محل با توجه به COVID-19 پیشگیری تلاش های بسیاری در حال پیدا کردن خدمات تحویل مواد غذایی مهم و یا حیاتی برای توانایی خود را به خانه ماندن و سالم ماندن است.

Coresight تحقیقات آمریکا مواد غذایی آنلاین بررسی 2019 نشان داد که حتی قبل از COVID-19 pandemic تعداد متحده خریداران در خرید مواد غذایی آنلاین, به جای خرید در فروشگاه ها در حال حاضر در حال رشد بود با 36.8 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده گزارش خرید مواد غذایی آنلاین در مقایسه با 23.1 درصد در این شرکت 2018 بررسی. آمازون نقطه بالا برای خریداران آنلاین با 62.5 درصد از مردم که خرید مواد غذایی آنلاین با داشتن آنها تحویل داده شده از آمازون. Walmart, هدف ها و دیگر خرده فروشان مواد غذایی نیز خود را دیدم, خرید آنلاین, افزایش هر چند برخی از خرده فروشان اجازه می دهد تا خریداران برای خرید مواد غذایی آنلاین, اما آنها را انتخاب کنید تا در فرد است.

در حالی که وجود بسیاری از تازه واردان به تحویل مواد غذایی بازی, مینه سوتا بر اساس Schwan شده است در آن به 68 سال سنگ می گوید. و در حالی که بسیاری از گزینه های تحویل تنها در دسترس در بیشتر مناطق روستایی Schwan را در یخچال کامیون شده است یک سایت آشنا در مناطق روستایی برای دهه. این شرکت حدود 4000 کارکنان تحویل در 48 ایالت در زرد خود را در کامیون ها و سنگ می گوید که آنها “تحویل در همه جا” با پست الکترونیکی سفارش و یو پی اس.

Schwan آغاز شده است به عنوان یک مینه سوتا لبنی و شروع به عنوان یک سرویس تحویل زمانی که ماروین Schwan سپس 23, استفاده از یک ون به تحویل خانواده اش بستنی به کشاورزان مناطق روستایی در غرب مینه سوتا است. شرکت رشد کرده به فروش مواد غذایی منجمد در سنتی خود را تحویل کامیون و همچنین در فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی-خدمات صنعت.

مانند مواد غذایی دیگر گزینه های تحویل مردم قادر به پیدا کردن Schwan خدمات با ارزش تر در حال حاضر.

“بدیهی است که در این زمان از همه گیر با بسیاری از مردم برای پناه گرفتن در خانه و بسیاری از مردم به دنبال به طبخ در خانه در حال حاضر برای خود و خانواده خود را دیده ایم یک افزایش در تقاضا برای خدمات ما و قطعا مردم به دنبال پیدا کردن راه های بیشتری برای دریافت کنید که بدون تماس با تحویل و به کسانی که محصولات تحویل به آستان خود,” او می گوید.

سنگ می گوید ایمنی و سلامت مشتریان و کارکنان شده است برترین برای Schwan و آنها به تغییرات به چگونه آنها را به کار گیرند. برای مثال آنها سرسام آور تغییرات به نگه داشتن تعداد کمتری از مردم در “انبار” که در آن آنها را بار کامیون خود را نگه داشتن مردم حداقل 6 فوت از هم جدا و بالا بردن خود را تمیز و بهداشتی. علاوه بر این آنها به تصویب دستورالعمل های ایمنی مورد نیاز در میشیگان که نیاز به چک کردن هر کارمند روزانه برای علائم و انجام روزانه چک های ایمنی در سراسر سیستم خود را به تلاش برای “جلوتر از این بازی در دستورالعمل های ایمنی,” Rock می گوید.

در کنار همه گیر به معنی دست دادن با مشتریان بدون ورود مشتریان خانه و بدون عبور از کاتالوگ به مشتریان و بدون پذیرش نقد و سکه است. اکثر مشتریان سنگ می گوید ترجیح می دهند برای پیشسفارش مواد غذایی خود را آنلاین و یا در Schwan برنامه. تحویل رانندگان ترک پیش پرداخت سفارشات در مراحل.

“برای ما تحویل رانندگان که هستند و در مورد و هنوز به مشتریان بهترین خدمات است که ما می توانیم که به نظر می رسد بسیار متفاوت تر از آن استفاده می شود به,” او می گوید.

سنگ می گوید: Schwan بسیاری از تامین کنندگان هر دو کشاورزان و مواد غذایی ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور و چند خارج از کشور. به عنوان تقاضا برای برخی از اقلام منتقل شده یا افزایش یافته و این شرکت در تلاش است برای پیدا کردن تامین کنندگان به خاطر پر کردن نیازهای مشتری.

“اگر ما می توانید با قرار دادن یک وعده غذای گرم در جدول و پر کردن فریزر خود را با برخی از خوب تغذیه و برخی درمان بستنی و مقداری کلم بروکلی یا هر چه خانواده شما ولع مصرف در حال حاضر ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما برای انجام این کار نگه دارید,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>