مینیاپولیس تغذیه سر و آمریکا تقریبا به طور قطع در یک رکود اقتصادی

چگونه به سرعت این کشور می تواند گزاف گویی از توسعه بحران مالی بستگی دارد در چه مدت آن طول می کشد را به همه گیر تحت کنترل رئیس بانک نیل Kashkari گفت. هر چه زودتر اتفاق می افتد که او گفت: هر چه زودتر که نمرات گذاشته کارگران بازگشت به شغل قدیمی و کمتر مخل رکود اقتصادی خواهد بود.

Kashkari نظرات در وب فروم پخش پنج شنبه نشان می دهد که چگونه زمان کمی آن را در زمان برای این بیماری همه گیر به نوبه خود اقتصاد ایالات متحده بر سر آن است. فقط در ماه نوامبر گذشته در مینه سوتا اتاق بازرگانی جلسه Kashkari گفت که رکود اقتصادی به نظر نمی رسد در کارت.

امواج از تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات صادر شده است پس از آن در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus. کسانی که حکم باید به حال این اثر تاریخی کار ضرر و زیان; وزارت کار ایالات متحده گزارش روز شنبه که بیش از 10 میلیون آمریکایی را در پرونده بیمه بیکاری فقط در دو هفته گذشته.

بیش از 200 ، 000 ادعای ارسال شده اند تا کنون در مینه سوتا به تنهایی. در داکوتای جنوبی, در ضمن, 6,600 ادعا واصل شد هفته گذشته با داکوتای شمالی تشکیل پرونده بیش از 12,500 در همان زمان.

با وجود آن چهره Kashkari هنوز گفت او خوشبین است که ایالات متحده هنوز هم می تواند دوباره بجای اول برگشتن به سرعت.

“چیزی که ما می دانیم از سال 2008 هنگامی که شما تا به حال میلیون ها و میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود را از آن زمان بیش از یک دهه برای قرار دادن بازار کار دوباره با هم” Kashkari گفت. “من واقعا خوشحال است که بسیاری از عمل توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی متمرکز شده است در تلاش برای نگه داشتن کارگران در شغل خود.”

Kashkari و دیگر مقامات در پخش گفت: چک برنامه حفاظت امیدوارم اجازه می دهد کسب و کار برای حفظ کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. تصویب هفته گذشته به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار فدرال محرک طرح این برنامه در نظر گرفته شده است به پمپ کردن به $350 میلیارد دلار در بخشایش وام به کسب و کار کوچک برای حفظ جریان نقدی و اشتغال.

این برنامه می تواند به خصوص مهم برای منطقه نه برای سود کسب و کار. مینه سوتا شورای سازمان های غیر انتفاعی لابی ماری الیس گفت: در طول پنج شنبه پخش است که سازمان های غیر انتفاعی است که خود بیمه بیکاری نمی خواهد بود قادر به جذب هزینه اخراج های دسته جمعی.

در یکی دیگر از نشانه های پریشانی مینه سوتا مقامات پنج شنبه اعلام کرد که درخواست کاخ سفید برای یک فاجعه بزرگ اعلام می کند که آنها می گویند را قیف فدرال دلار نسبت به روان بهداشت و درمان در طول بحران.

“مردم از ترس برای سلامت خود. آنها نگران هستند در مورد چگونه آنها می رویم به پایان می رسد دیدار” دولت امنیت داخلی و مدیریت اضطراری مدیر جو کلی در بیانیه ای گفت. “فقط ساده اختلال به ما روال عادی سخت است برای همه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>