ST. پل — مینه سوتا, وزیر امور خارجه, Steve سیمون در روز سه شنبه 3 مارس توییتی یک لینک برای رای دهندگان هدایت آنها را به یک وب سایت است که می تواند کمک به آنها پیدا کردن خود را در حوزه. اما برخی که دیده پیوند صبح روز سه شنبه گفت: آنها دوباره به کارگردانی مترقی سایت حمایت از دموکرات الیزابت وارن.

این موضوع را با صفحه وب می آید به عنوان Minnesotans رفتن به پای صندوق های رای برای دولت های حزبی ریاست جمهوری رقابت.

در حالی که لینک سیمون مشترک باعث شد برخی برای دسترسی به یک حزبی ابزار با هدف کمک به رای دهندگان کشف کردن که در آن آنها می توانند رای دیگران گزارش شده است که لینک آنها را فرستاده به boldprogressives.org پس از یک صفحه وب گزارش ترافیک بالا برای سایت گفت: این امر ارسال کاربران به یک صفحه خارجی.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در روز سه شنبه صبح بود سریع به پرچم این موضوع و سیمون به توضیح دهید که چگونه آن رخ داده است. مینه سوتا سناتور برنامه ریزی 1 بعد از ظهر جلسه به درخواست سیمون در مورد این موضوع.

تشکر. جیم نش R-واکونیا روز سه شنبه گفت: سیمون به او گفتم پررنگ ترقی خواهان صفحه در یک لیست یک سری از وب سایت ها به آن رای دهندگان خواهد بود تغییرمسیر از طریق مینه سوتا, وزیر امور خارجه, وب سایت اگر رای دهندگان به دنبال پیدا کردن رای خود را در حوزه و تقاضا برای دیگر صفحات وب در این لیست که بیش از ظرفیت. او در توصیف آن به عنوان یک نوع از “سرریز load-balancing فرار شیر” اگر سایت های دیگر شد و بیش از حد شلوغ است.

“این سایت اجازه داده شد به یک لیست از پتانسیل سرریزهای,” نش گفت. “و این واقعا یک ایده بد است. شما کسی ارسال به یک مترقی سایت و من باور نمی فلو از مترقی بیمه وجود دارد کمک به مردم یاد بگیرند که در آن به کمک رای خود را.”

نش گفت: هیچ ظاهری نرم از وزیر امور خارجه این سایت که رخ داده است. سیمون نمی بلافاصله رسیدگی به موضوع را علنا در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de