Minn. قانونگذاران حرکت لایحه به پرداخت K-12 ساعتی کارکنان از طریق COVID-19 shutdown

ST. پل — مینه سوتا قانونگذاران در راه خود را برای عبور از قانون تضمین مدارس عمومی کارکنان ساعتی در ادامه به پرداخت در سراسر COVID-19 pandmic اما برخی از سوال که آیا این حرکت لازم است.

در یک روز شنبه, مارس 8, ویدئو کنفرانس, جلسه, اعضای, خانه, آموزش, سیاست کمیته گذشت یک 12-5 رای خانه فایل 4415 که نیاز مدارس به پرداخت کارکنان ساعتی مانند رانندگان اتوبوس یا سرایداران خود را ساعت به ساعت نرخ روز آنها قادر به کار با توجه به COVID-19-مربوط به تعطیلی مدارس.

این لایحه می آید در میان COVID-19 همه گیر نیز آلوده کرده است که صدها نفر از Minnesotans آورده و زندگی به عنوان Minnesotans می دانید آن را متوقف کند. رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز سه شنبه تمدید یک ایالت اقامت در خانه سفارش تا مارس 4, که در طی آن مدارس به آموزش دانش آموزان از طریق آموزش از راه دور.

طرفداران می گویند این لایحه لازم است زیرا مدرسه ساعتی کارکنان سقوط در یک منطقه خاکستری که در آن آنها ممکن است نه لزوما واجد شرایط برای بیمه بیکاری اگر آنها از دست دادن ساعت با توجه به تعطیلی مدارس و مناطق آموزش و پرورش باید بودجه برای آن ساعتی کارمند هزینه به هر حال. مخالفان استدلال می کنند که دولت نباید اطمینان درآمد برای کارگران بخش های خاص و نه به دیگران نهفته این بیماری همه گیر.

“هنگامی که مردم به اطراف نگاه کنید و آنها را ببینید یک بخش تحت درمان متفاوت تر از آنها در حال درمان می شود و آنها هیچ پایانی در چشم به زمانی که آنها حتی می تواند بازگشت به کار (…) این یک وضعیت دشوار برای همه” کاریکاتور پگی اسکات, R-Andover گفت. “من فقط امیدوارم که ما می تواند به جلو حرکت می کند و پیدا کردن یک راه حل عادلانه. همه رفتن برای به اشتراک گذاشتن در درد. همه ما هستند.”

تشکر. جیم Davnie D-مینیاپولیس retorted که کارکنان در یک بخش خواهد بود هیچ بهتر است اگر مدرسه ساعتی کارکنان از درآمد. و با کارکنان ساعتی به طور بالقوه واجد شرایط برای مزایای بیکاری تشکر. میشل کریستنسن D-Stillwater گفت: آنها باید قادر به حداقل خالص ایمنی مانند خرده فروشی و یا رستوران کارکنان نیز از کار در حال حاضر.

از روز شنبه وزارت امور خارجه اشتغال و توسعه اقتصادی گزارش می دهد که بیش از 367,000 Minnesotans باید کاربردی برای مزایای بیکاری. مقامات دولتی گزارش می دهند که 1,154 Minnesotans که از شنبه باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

این لایحه در حال حاضر حرکت می کند به خانه آموزش و پرورش کمیته مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>