میلیونر بیکن بائو? داخل آشپزخانه داستان جدید اوکلند رستوران

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده این عکس ها در یک دستگاه تلفن همراه

باز از ژانویه در Rockridge, آشپزخانه, داستان کره ای الهام گرفته از نسخه رستوران Hoyul استیون چوی سان فرانسیسکو رستوران. شما ببینید برخی از تایلندی و ویتنامی لمس اما آشپزخانه داستان اوکلند واقعا جشن محبوب کره ای, ظروف مانند bimbibap و KFC و همچنین به عنوان چوی محبوب میلیونر بیکن است که پخته شده با شکر قهوه ای, فلفل و دیگر ادویه جات ترشی جات.

رستوران — داخل سابق دوشس حفاری در خیابان دانشگاه — توسط چوی را برای اولین بار در شرق خلیج. منو را پوشش می دهد مقدار زیادی از آشپزی زمین در آن روز منو شما پیدا کردن به سبک آمریکایی, تخم مرغ, ظروف و همبرگر در کنار jjapaguri محبوب کره ای ظرف ماکارونی. شام کمی بیشتر متمرکز با تاکید بر برنج, غذاهای سنتی, سوپ و پیش غذا. در اینجا ما تجربه اخیر دوشنبه شب:

پرنیان: دلپذیر و راحت واسوده. حتی با رستوران در نیمی از ظرفیت در ما شام weeknight این حجم سر و صدای کم بود به اندازه کافی است که ما می تواند انجام لذتبخش شنیدن مکالمه. احتمالا مورد در طول آخر هفته صبحانه زمانی که hipsters بسته در صورت برنده جایزه میلیونر Bloody Mary. که بعدا بیشتر.

داخل آشپزخانه داستان تغییر نکرده پس از آن دوشس روز. اتاق ناهار خوری دارای یک نوار قهوه ای مایل به قرمز شطرنجی کاشی کف و سه رنگ چوبی غرفه با لامپ قوسی. وجود دارد بیشتر صندلی در طبقه بالا و همچنین به عنوان یک نوار دوم.

غذا: مخلوط تایلندی و کره ای الهام گرفته از غذاهای مناسب برای به اشتراک گذاری. شام امکانات استارت ($9-$12) سالاد ($14-16 دلار) آشپز فوق العاده (16 دلار-20 دلار) غذاهای برنجی ($14-$17) و غذا سوپ. شروع با برخی از فرم که غلیظ و چسبناک و شیرین و wicked-خوشمزه میلیونر بیکن, آیا ساندویچ داخل بخارپز بائو نان (10 دلار) با لعاب هویج و خیار و گشنیز و یا خدمت به عنوان یک پرواز (20 دلار) در سه طعم: Citron, دارچین و رزماری.

غذاهای ما ترجیح داده بودند آنهایی که ساده تر, نمایشگاه تنها چند مواد تشکیل دهنده مانند کسانی که میلیونر بائو نان و یا یکی دیگر از استارت پاپ کورن مرغ و وفل بیت (9 دلار) نیش اندازه کره سرخ شده با مرغ و برش ویفر پرتاب با شربت افرا. سیاه Cod (20 دلار) یک آشپز ویژه احساس نمی کند که همه ویژه به خصوص با خارج از فصل مارچوبه در مخلوط.

به دنبال یک ظرف برنج ؟ ما دوست Stonepot با Galbi (15 دلار به علاوه $6). ترکیبی از چاک دار کبابی گوشت و برنج و سبزیجات ترد خدمت کرده است در یک سنگ گلدان و صدر با تخم مرغ سرخ شده و دودی سس چیلی که شما بازی شیر یا خط هم مانند bibimbap. دفعه بعد ما را به یکی از کسانی که کلاسیک کره ای, سوپ مانند Jjamppong ($17), آتشین غذاهای دریایی سوپ رشته فرنگی یا Manduguk ($16), یک سوپ دامپلینگ.

از دست ندهید: مشروب الکلی. وجود دارد 10 کرافت آبجو در شیر و هفت توسط شیشه ای و شش کوکتل. بهترین است ؟ KS میلیونر خونین (14 دلار; طول روز تنها) تند, soju بر اساس خونین مری است که برنده انتخاب مردم جایزه در سان فرانسیسکو Bloody Mary جشنواره سه سال در یک ردیف. بله, آن است که صدر با میلیونر بیکن.

مناسب برای: حماسه صبحانه و هفت روز هفته; بیکن bonanzas; کره ای, مرغ سوخاری; bibimbap هوس; سنتی کره ای, سوپ.

جزئیات: باز از 8:30 صبح تا 2:30 بعد از ظهر روزانه برای صبحانه و از 5 بعدازظهر روزانه برای صرف شام در 5422 کالج Ave. اوکلند; www.kitchenstoryca.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید