وای به حال مقصر دنباله گلایه: Roadshow

س: من به عنوان خوانده شده شما پاسخ به شکایت در مورد millennials باعث مشکلات در مسیرهای پیاده روی و دوچرخه در طول COVID-19 بحران به عنوان آنها سعی کنید به خارج اما نقض اساسی دنباله قوانین. خود گفت: “بچه ها به توجه.”

وای نه بچه ها بهار و یا قطع و یا جوانان بی توجهی دیگر ایمنی. من یک هزاره هستم و نزدیک به 30 سال است. جوانترین millennials هستند 24-25 در حالی که بسیاری از آنها در 30s خود را. ما بزرگسالان مبارزه با بدهی وام دانشجویی و توفنده بازار کار. ما نیست, بی احترامی کودکان و نوجوانان و یا حتی نوجوان از رفتار بد در مسیرهای پیاده روی.

ملانی وگا

یک: این آمار یک نقطه درد. خوان گری iot watcher نوشته: “وای باعث مشکلات ما دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی در طول COVID-19 ترساندن. در دو مسیرهای پیاده روی که اجازه ندهید که سگ آنها پیاده روی با سگ. شاید نه یک معامله بزرگ به جز یکی بود نسبتا طولانی دسته سه تایی که می تواند عبور دشوار است به خصوص اگر در مواجهه با یک دوچرخهسواری کوه. و millennials هستند پارکینگ اتومبیل های که در آن هیچ پارکینگ مجاز است و پیاده روی در گروه های بزرگ مسدود کردن کل جاده با سگ و سپس بعد از پیاده روی در زمین های خصوصی.”

برخی از استفاده از اصطلاح هزاره برای پوشش هر کسی به دنیا آمد و در سال 1980 و بعد از آن به زیر 25 جمعیت است که نسل Z.

س: من خودم را به جرم اذیت و irked توسط iot watcher را تکرار استفاده از “وای” برای توصیف گروه خود را به پیاده روی و دوچرخه سواری چالش برانگیز است. من یک کودک boomer با لمس Gen X به دنیا آمد و در سال 1958. چه شده است که با برچسب زدن? آن را دقیق است اگر تنها کودکان و نوجوانان در حال انجام آنچه او توصیف است اما حدس من این است که افراد متعلق به نسل کودک و Gen X-ers انجام می دهند آن را به عنوان به خوبی.

سو Kensill, San Jose

یک: متولدین? به من بگویید که آن را نه چندان.

س: وای (متولد 1980-1996 تقریبا) در اواخر 20s خود را به اواخر 30s. ما دقیقا نمی بچه های دیگر. برخی از ما نیست پناه گرفتن در محل به طور جدی اما بسیاری هستند که ما تمایل به یک نسل مشخصه اضطراب دیدن به عنوان بسیاری از ما فارغ التحصیل دانشگاه به رکود است. “بچه ها” در حال حاضر zoomers/Gen Z. اما هر نسلی گروه از مردم که حاضر به آن را به طور جدی و همه نیاز به توجه.

Mylissa Malley

یک: من نمی توانستم بیشتر موافقم.

س: من یک هزاره. من نه انتقادی از نسل من که بیش از حد حساس است. اما من از شنیدن چیزی جز گریه از افراد متعلق به نسل کمک کرد که ما را به رکود اقتصادی اضافه شده 10 تریلیون دلار از بدهی های ملی و مسئول برای بالا بردن این millennials آنها در مورد گریه.

A. C.

یک: و …

س: بهتر گری (و گری). ما نمی خواهیم کسی نوشتن در و گفت: همه مردم به نام گری نمی پیروی از قوانین از جاده ها می کنیم ؟

Devin F., Fremont,

یک: هلاک که فکر می کردم.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats.نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>