میل بری: مظنون در پی در Walgreens سرقت

میل بری – داروخانه در میل بری دزدیدند از مواد تحت کنترل و نقدی در روز چهارشنبه, مقامات گفت.

سرقت گزارش شده در Walgreens در 45 جنوبی El Camino Real حدود 7:35 بعد از ظهر گفت: گروهبان. دانیل Guiney سان ماتئو شهرستان کلانتر دفتر در انتشار اخبار.

Guiney گفت: دو مظنون شدند به داروخانه از طریق شکست اجتماعی فاصله موانع و مجبور داروساز برای باز کردن قفل امن حاوی انواع مختلفی از مواد کنترل شده. این دو همچنین گفته مجبور داروساز به باز ثبت نام نقدی و یکی از آنها را سرقت داروساز از طلا و جواهر او پوشیده بود.

مظنون فرار با یک “مقدار زیادی” از مواد کنترل شده و 120 دلار به صورت نقدی و همچنین بدون نسخه دارو به آنها گفته برداشت در راه خود را از Walgreens Guiney گفت.

Guiney گفت: هیچ سلاح دیده می شد و در سرقت.

یک مظنون بود به عنوان یک مرد سیاه و سفید 20 تا 30 سال, 5 فوت و 10 اینچ قد بلند و 160 پوند است. او همچنین به ساخت بلند و باریک و گذشته دیده می شد با پوشیدن یک ماسک سیاه و سفید و خاکستری sweatshirt ابلق قرمز دستکش و عرق شلوار سیاه و سفید.

مظنون دوم توضیح داده شد به عنوان یک سیاه پوست 18 به 20 سال, 5 فوت و 8 اینچ قد بلند و 160 پوند است. او در گذشته دیده می شود پوشیدن, سیاه, ماسک, سیاه sweatshirt ابلق سفید و طلا و دستکش های پاره پاره شلوار جین آبی.

هر کسی با اطلاعات در مورد سرقت می توانید تماس کلانتر, نوک خط در 800-547-2700.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر