میل بری: مشکوک به دنبال در تلاش carjacking

میل بری – مقامات در حال جستجو برای یک مظنون در یک اقدام carjacking در میل بری.

سان ماتئو شهرستان کلانتر دفتر خواسته است برای کمک در شناسایی این مرد است که می خواستم در ارتباط با سه منازل به قصد سرقت و اقدام به carjacking در 500 بلوک شوکران خیابان در میل بری در چهارشنبه 14 ژوئیه سال 2020 است.

این حادثه گزارش شده در 500 بلوک شوکران خیابان در نزدیکی میل بری بارت ایستگاه در 1 p. m. روز شنبه گفت: سان ماتئو شهرستان کلانتر دفتر Sgt. جو Cang در انتشار اخبار.

Cang گفت: مظنون وارد صندلی راننده خواستار کلید و دستور قربانی و فرزندان خود را به خارج از خودرو. قربانی خودداری کرد و مشکوک سوار دور بر روی یک دوچرخه است.

مظنون نیز مربوط به سه مسکونی منازل به قصد سرقت در منطقه قبل از اقدام به carjacking, Cang گفت.

مشکوک شد و به عنوان Latinx یا سیاه و سفید 20 تا 30 سال و 170 پوند است. او همچنین تا به حال چشم های قهوه ای و گذشته دیده می شد با پوشیدن یک کلاه سیاه و سفید با رنگ زرد نوشته خاکستری زیپ روپوش دار گرمکن سرمه شلوارک و صندل.

کلانتر را خواسته است هر کسی با اطلاعات مورد مشکوک به هویت یا محل نگهداری برای تماس با کارآگاه اسکات بنیتز در 650-363-4067 یا [email protected] یا کارآگاه دانیل چیو در 650-363-4057 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>