مایک Yaffe می پیوندد یوسف الکترونیک به عنوان منطقه غرب خرید و فروش مهندس


NILES بیمار است. — مارس 26 سال 2020 — یوسف الکترونیک (JE) برتر یک فروشگاه توقف برای صنعت پخش و ارائه ختم فیبر و سفارشی فیبر راه حل امروز اعلام کرد انتصاب مایک Yaffe به عنوان منطقه غرب خرید و فروش مهندس. Yaffe را از نزدیک کار با پیمانکاران و مشاوران و فروشندگان سیستم برای حمایت از پخش و AV مشتریان استقرار JE فیزیکی زیرساخت های محصولات.

“این یک لذت به استقبال مایک به JE team” گفت: جان Cleary رئیس جمهور و یوسف و الکترونیک. “به عنوان یک صنعت پخش جانباز با بیش از 25 سال تجربه او به ارمغان می آورد یک ترکیب قدرتمند از فروش دانش و الکترونیک تخصص به جدول. ما مشتاقانه منتظر به کار با مایک به عنوان ما همچنان به حمایت و گسترش رو به رشد ما پایه از پخش و نرم افزار AV مشتریان در منطقه غرب.”

قبل از پیوستن به JE, Yaffe خدمت برای بیش از پنج سال به عنوان مدیر فروش منطقه برای HellermannTyton یک تولید کننده جهانی از اتصال سیم و کابل مدیریت و سفارشی قبل از فسخ مس و فیبر راه حل. او همچنین مدیر فروش منطقه ای غرب برای Gepco بین المللی ارائه دهنده صوتی و تصویری و کابل فیبر راه حل برای پخش و نرم افزار AV صنایع. دیگر موقعیت های قبلی شامل زمینه خرید و فروش مهندس برای غرب فروش الکترونیکی, فروش اجرایی برای PCC شبکه راه حل های توسعه کسب و کار مدیر تلویزیون سحر و جادو و فروش اکانت مدیر برای Anixter.

Yaffe مستقر در جنوب کالیفرنیا.

اطلاعات بیشتر در مورد جوزف الکترونیک و این شرکت محصولات و خدمات در دسترس است www.josephelectronics.com.

# # #

در مورد یوسف الکترونیک
یوسف الکترونیک (JE) مجاز توزیع کننده جوراب زنانه ساقه بلند برای بیش از 100 لیگ برتر پخش و نرم افزار A/V مارک های زیر مکان در ایالت ایلینوی و کالیفرنیا. JE همچنین طرح های تولید کننده انواع لوازم و نوآورانه سفارشی فیبر راه حل — مانند Caddie سری DFT سری 4K فیبر حمل و نقل دنده — برای پخش کنندگان و فروشندگان سیستم به طور یکسان. مجهز به یک دولت از هنر فیبر آزمایشگاه کارکنان به طور کامل با گواهی حرفه ای, JE می ساخت فسخ و یا تعمیر هر گونه اتصال و مونتاژ پانل, برک آوت یا رابط کاربری در استفاده از امروز. JE خدمت صنعت پخش برای بیش از 65 سال است و نمایندگان در کالیفرنیا و نیویورک, کلرادو, گرجستان و لندن است. اطلاعات بیشتر در مورد جوزف الکترونیک را می توان در یافت www.josephelectronics.com.

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/JosephElectronics/200326JosephElectronics-Yaffe.docx

عکس لینک: www.wallstcom.com/JosephElectronics/JosephElectronics-Mike-Yaffe.jpg
عکس عنوان: یوسف الکترونیک’ مایک Yaffe

دنبال یوسف الکترونیک
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Joseph-Electronics/126594410772799
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/joseph-electronics
توییتر: https://twitter.com/JosephElec

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>