اعضای فیشر حقوق بشر ” به شبکه نمایش کیت کمک های اولیه پس از شرکت در یک ایمنی و سلامت جلسه آموزشی. عکس با اجازه استفاده می شود.

سواحل تایلند, غذاهای دریایی شکوفا صنعت و تغذیه چند-میلیارد-دلار جهانی اشتها برای ماهی و میگو و ماهی مرکب. اما در زمین صفر از زنجیره تامین جهانی برای غذاهای دریایی, بهره برداری و بدهی اسارت استاندارد محیط کار شیوه های.

مردانی که کار این قایق ها در اصلی برمه و کامبوج اتباع رانده شده از سرزمین خود را با فقر و جذب وعده حقوق و دستمزد و حواله. برای رسیدن به تایلند و برای پیدا کردن یک کارفرما بسیاری از این کارگران استفاده از خدمات مهاجرت کارگزاران و استخدامی که می تواند به قیمت های گزاف برای مقالات و عبور آنها فراهم می کند.

این هزینه ها اعم از از 15000 تا 30000 THB ($500 به $1,000 تومان) به مراتب فراتر از معنی بسیاری از کارگران است. جدید خود را به کارفرمایان در صنعت ماهیگیری معمولا پرداخت هزینه ها و در نتیجه کارگران را آغاز شغل خود را مدیون به صاحبان قایق. هنگامی که آنها شروع به شغل خود را, بسیاری از کارگران خارجی منتظر شش تا دوازده ماه قبل از آنها دیدن هر یک حقوق و دستمزد. اگر آنها مایل به ترک قایق کاپیتان می تواند خودداری گذرنامه خود اصرار دارد که بدهی کار کردن با علاقه قبل از خروج است.

در سال های اخیر مصرف کنندگان به طور فزاینده ای آگاه از نظام بهره کشی از کارگران مهاجر در تایلند ماهیگیری میباشد. گزارش رسانه فیلم و فیشر خاطرات جزئیات خطرناک در محیط کار شیوه های تشنگی و گرسنگی سوء استفاده فیزیکی و عدم مراقبت های پزشکی ساعت بیست و شیفت های طولانی بدون استراحت و سیستم بدهی برده اند و تحت فشار قرار دادن مقامات تایلندی به عمل می کنند.

در اوایل سال 2019 تایلند شد اولین کشور در آسیا به تصویب بین المللی کار, سازمان کار در ماهیگیری کنوانسیون که هدف آن اطمینان از مناسب و معقول زندگی و شرایط کار برای ماهیگیری کارگران صنعت. این نشان دهنده یک گام مهم در جهت تنظیم تایلندی ماهیگیری بخش اما با توجه به Ussama Kaewpradap رهبری سازمان در فیشر’ حقوق این کنوانسیون ممکن است دیگری “کاغذ اصلاحات’:

[اصلاحات] شده اند ضعیف اجرا شده و تنها حداقل اجرا گذاشته است. اگر چه وجود دارد بسیاری از تغییرات در صنعت در چند سال گذشته ماهیگیران را دیده اند کمی سود مستقیم و هنوز هم رنج فقیر در شرایط کار.

صحبت کردن به صداهای جهانی از طریق ایمیل Ussama توضیح می دهد که پس از تصویب در ماهیگیری کنوانسیون دولت تایلند آغاز شده است در یک فرایند تعامل ذینفعان کمک خواهد کرد که به شکل نهایی قانون است که به اثر به کنوانسیون. این ذینفعان یادداشت های او شامل مقامات دولتی, قایق انجمن صاحبان و سازمان های غیر دولتی اما نه ماهیگیران خود را.

دلیل این است که کارگران مهاجر هنوز هم در حالی که حق آزادی انجمن ها در زیر تایلند 1975 روابط کار عمل می کنند که مانع از مهاجران به طور رسمی از پیوستن به اتحادیه های کارگری و خدمت در اتحادیه کمیته های. تا زمانی که دولت تایلند در ولایات سازمان بین المللی کار سازمان کنوانسیون آزادی تشکل و چانه زنی جمعی و بهره برداری و سوء استفاده خود ادامه خواهد داد.

نه تنها کارگران مهاجر در تایلند مجاز به داشتن اتحادیه آنها نیز مجاز به کار در تنها یکی از بخش های اقتصادی است. برمه و کامبوج فیشر به عنوان مثال نمی توانید به دنبال کار در تولیدی یا کشاورزی. و اگر آنها را ترک یک شغل آنها باید در پیدا کردن یک کارفرمای جدید را ظرف فقط 15 روز و یا ویزای خود را فسخ خواهد شد.

از آنجا که تایلند را در سال 1975 روابط کار قانون را به رسمیت می شناسد فقط کسانی که در اتحادیه های کارگری به رهبری تایلندی اتباع فیشر حقوق’ شبکه وجود دارد در یک حالت برزخ حقوقی آن را به عنوان در درجه اول متشکل از برمه و کامبوج کارگران مهاجر. این اما متوقف نشده فیشر حقوق’ شبکه از سازماندهی فیشر در محل آموزش ماهیگیران در حقوق خود و آموزش آنها در محیط کار ایمنی و بهداشت در حال توسعه مهارت های خود را به اقدام جمعی و دفاع از حقوق خود را به مقامات تایلندی, غذاهای دریایی, شرکت ها و نهادهای بین المللی. Ussama می افزاید:

با ایجاد یک اتحادیه ماهیگیران قدرت ایالات صدای تقاضا ساختاری و تغییرات سیستمیک در صنعت.

اعضای فیشر حقوق بشر ” به شبکه نمایش کیت کمک های اولیه پس از شرکت در یک ایمنی و سلامت جلسه آموزشی. عکس با اجازه استفاده می شود.

در یک کشور که در آن کارگران مهاجر از ترس اخراج و در یک صنعت که در آن کارفرمایان اغلب از نظر جسمی سوء استفاده از کارگران فرایند اتحادیه-ساختمان آهسته کار که نیاز به ایجاد روابط اعتماد در میان ماهیگیران. یک بار اعتماد, ساخته شده, سازمان ارائه می کنند فیشر با کیت کمک های اولیه و آموزش, آموزش و پرورش, حقوق و مهارتهای لازم برای اقدام.

یکی از کسانی که در سازمان, یک جوان برمه سابق فیشر به نام چان Myae Aung صحبت با صداهای جهانی از طریق ایمیل. چان Myae Aung بازگو روز خود را به کار بر روی یک قایق ماهیگیری قبل از تبدیل شدن به یک اتحادیه سازمان با فیشر’ حقوق شبکه:

قایق ماهیگیری بسیار خطرناک بود. ما احاطه شده توسط ماشین آلات خطرناک و آنها تبدیل شد و حتی بیشتر خطرناک است زیرا ما نبود آموزش مناسب در مورد چگونه به آنها عمل می کنند.

به دلیل غفلت محل کار بهداشت و ایمنی شیوه چان Myae Aung مجروح شده است احتمالا برای زندگی است. او اضافه می کند:

چان Myae Aung یک سازمان از ماهیگیران حقوق بشر ” به شبکه. عکس با اجازه استفاده می شود.

یک بار مچ دست من بود ضربه توسط یک طناب در حال اجرا را از طریق یک وینچ و آن زمان من دو ماه بهبود می یابند. به این روز مچ دست من هنوز به طور کامل شفا و من هنوز درد و مشکلات حرکت آن است. کارفرمای من به من 5,000 بات ($120 دلار) برای آسیب و درمان های پزشکی و که تمام شد. امروزه وقتی که من بلند سنگین چیزهایی که من همیشه یک درد شدید در مچ دست من.

حدود یک سال قبل از او یک سازمان چان Myae Aung کمک به سازماندهی یک اعتصاب خود را در هیئت مدیره قایق ماهیگیری.

کاپیتان ما می خواستم به ماهی در یک منطقه محدود (سازه های دریایی پارک ملی) و بسیاری از ما نگران بودند چرا که ما تا به حال شنیده ام در مورد یک گروه از ماهیگیران که به تازگی بازداشت شده است چرا که آنها به دنبال کاپیتان خود را سفارش و گرفتار شدم ماهیگیری در یک منطقه محدود. کسانی که ماهیگیران را به زندان رفت اما کاپیتان بود به قید وثیقه. من می ترسم که همان چیزی که اتفاق می افتد به ما بنابراین ما تصمیم گرفت به عنوان یک گروه برای متوقف کردن کار.

اعتصاب متقاعد قایق کاپیتان برای جلوگیری از محدود منطقه بازگشت به بندر. ماهیگیران و اجتناب بالقوه دستگیری و تبعید.

تا زمانی که تایلند را به رسمیت می شناسد حق فیشر مانند چان Myae Aung به شکل یک اتحادیه رفاه خود را ادامه خواهد داد تا وابسته به یک میزبان از تمایلی قادر یا unwanting رگولاتور افسران پلیس و صاحبان قایق. چان Myae Aung بر هدف خود ساختمان اتحادیه:

ساختمان خود ما اتحادیه تنها راه حل دراز مدت برای رفع مشکلات است. با خود ما اتحادیه ما قادر خواهد بود به مبارزه برای خودمان و برنده شدن در این نوع احترام و عزت ما سزاوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de