مایکروسافت می گوید Airband در مسیر


ستایش FCC رای به گسترش تلاش

مارک نقطه نیمه راه در آن Airband روستایی پهنای باند ابتکار عمل مایکروسافت گفته است که در حال حاضر در 25 ایالت و قلمرو است و در مسیر رسیدن به هدف خود از سه میلیون روستایی بیشتر آمریکایی ها با دسترسی باند پهن.

Airband مایکروسافت ارتقاء بدون مجوز بی سیم در تلویزیون فضاهای سفید به گسترش باند پهن دسترسی داشته باشید.

مرتبط با: مایکروسافت مارک های روستایی تقسیم بحران ملی

در یک پست وبلاگ از شلی مک کینلی VP مایکروسافت تکنولوژی شرکت با مسئولیت گروه صحبت در مورد یک تیم از Amish متعلق به اسب کشیدن یک بار تا ریج در روستایی در ایالت نیویورک اشاره به این که تنها چیزی که برجسته صحنه ای از نورمن راکول نقاشی بود که آن را یک بار و تجهیزات مخابراتی.

او به FCC اعتباری برای آن تلاش برای بهبود پهنای باند داده ها و نقشه برداری کرد و گفت که این مشکل زمانی که FCC داده ها نشان می دهد دسترسی که در آن هیچ وجود دارد.

اما گفت: نمی توانید صبر کنید کامل اطلاعات McKinley reeled از برخی از اعداد نشان می دهد مایکروسافت در حال پیشرفت است. که شامل رسیدن به 633,000 قبلا unserved مردم است.

او همچنین گفت: قیمت تلویزیون سفید فضاهای دستگاه کاهش می یابد از جمله 50 درصد در سال گذشته است.

او همچنین تحسین FCC رأی در هفته گذشته به افزایش ارتفاع برج و افزایش سطح قدرت–چیزهایی که مایکروسافت پیشنهاد کرده بود–به گسترش استفاده از تلویزیون سفید فضاهای بدون مجوز پهنای باند به عنوان به خوبی به عنوان آن 20 میلیارد دلار به علاوه روستایی پهنای باند یارانه صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>