مایکل بلومبرگ سال 2020 به پایان می رسد انتخابات ریاست جمهوری و تایید جو بایدن

توسط Dan Merica | ایسنا

مایکل بلومبرگ منتهی به انتخابات ریاست جمهوری در روز چهارشنبه و تایید جو بایدن بسته شدن از هزینه اجرا که دیدم سابق شهردار نیویورک صرف صدها میلیون از پول خود را به صندوق خود را در اواخر مطلب پیشنهاد.

بلومبرگ خروجی این مسابقه روز پس از نمایش ناامید کننده در روز سه شنبه که در سمت چپ او با تنها یک پیروزی: American Samoa.

“من همیشه بر این باور بودند که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد. پس از رای دیروز روشن است که نامزد دوستم و آمریکا, جو بایدن,” او نوشت: در آزادی مطبوعات.

یک چیز تنظیم بلومبرگ جدا از بقیه دموکراتیک زمینه: پول. میلیاردر صرف میلیون ها نفر در تلویزیون دیجیتال و تبلیغات برای سوق دادن مبارزات انتخاباتی خود را و به سرعت ساخته شده است یک هیات از بیش از 2400 نفر با ارائه دلار بالا برای طیف وسیعی از فعالان سیاسی. حد کامل از بلومبرگ صرف احتمال زیاد نمی تواند به طور کامل شناخته شده برای هفته ها.

بلومبرگ انتخاباتی بر اساس آن سطح از هزینه و حمایت شد بانکداری قوی نمایش در اوکلاهما, آرکانزاس, کارولینای شمالی و تنسی و قطعات تگزاس با توجه به دستیاران. اما روشن بود تا پایان شب روز سه شنبه که حمایت آنها بر این باور بودند محقق نشد.

بلومبرگ تصمیم به خارج در حال حاضر یک مزیت برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود که با توسل به طیف مشابه از متوسط رای دهندگان.

می آید در مدت کوتاهی پس از بایدن دریافت تاییدیه از سابق South Bend, ایندیانا, پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq هر دو آنها به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را و به سرعت حمایت بایدن در تلاش برای شروع coalescing میانه رو پشت سر یک نامزد. این coalescing معناداری به بلومبرگ به دلیل آن تضعیف مرکزی استدلال به مبارزات انتخاباتی خود — که هیچ قوی نامزد معتدل است که حزب می تواند یکی شدن اطراف را در ایالت ورمونت برنی ساندرز.

سابق شهردار نیویورک تصمیم به خارج در حال حاضر نیز اذعان است که تمرکز خود را بر روی سه شنبه, به عنوان مخالف به هر یک از اوایل متحده شکست خورده به کار می کنند. حتی با صدها میلیون صرف سوق دادن مبارزات انتخاباتی خود بلومبرگ بود قادر به غلبه بر عملیات و سازمان بایدن و ساندرز.

بلومبرگ وارد 2020 نژاد در ماه نوامبر تا کنون بعد از هر یک از رقبای خود و مجموعه ای در مورد ارائه یک دموکرات میانه رو گزینه برای مقابله با افزایش Sanders. بلومبرگ با استفاده از شعار “مایک خواهد آن را انجام داده” زد در کسب و کار خود را ضبط کرد و اعلام کرد که بهترین فرد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک ثروتمند نیویورک رهبر کسب و کار.

برخی از دموکرات ها و بسیاری از آنها برای عموم نگران بایدن را ناپایدار جای پا و ساندرز’ افزایش, تایید بلومبرگ نامزدی باور سابق جمهوری خواه می تواند بهترین امید در شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در هم تنیده با آن امضا شد که صدها میلیون دلار بلومبرگ صرف کمک به انتخاب دموکرات ها در سال 2018 و زودتر از جمله در برخی از مناطق محلی که در آن دموکرات ها در نهایت حمایت شهردار سابق.

بلومبرگ انتخاباتی عمل در خود جهان برای چند ماه اول. توسط در حال اجرا نیست در چهار نامزد متحده بلومبرگ تا حد زیادی جدا از دیگر مبارزات دموکراتیک برای ماه می باشد. و هر چند او سعی صرفا تمرکز مبارزات انتخاباتی خود در مغلوب ساختن پیشی جستن — راه اندازی در چشم رای دهندگان انتخابات مجلس رقابت بین این دو — او در واقع به طور فعال در حال اجرا در برابر جمهوری خواه رئیس جمهور.

حتی هنوز بلومبرگ روت بسیاری از لفظی آتش در مغلوب ساختن پیشی جستن به امید جلب رئیس جمهور به یک مبارزه است که افزایش مبارزات انتخاباتی خود.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم در نیویورک” بلومبرگ در توییتر نوشت. “پشت سر خود را به شما می خندند و تماس شما یک کارناوال پارس دلقک. آنها می دانند که شما به ارث برده ثروت & حیف و میل آن با احمق معاملات و بی کفایتی. من ضبط و منابع به شما را شکست. و من خواهد شد.

توجه از بلومبرگ زمانی آن هدف نهایی: گرفتن تحت رئیس جمهور پوست.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر بلومبرگ ستاد انتخاباتی توییتی حملات با هدف سابق شهردار نیویورک و استفاده هفتگی خود تجمعات انتخاباتی به راه آهن در برابر او.

اما حتی مکرر عقب و جلو با رئیس جمهور نیست به اندازه کافی برای نجات بلومبرگ پیشنهاد در پایان.

لحظه ی منی بلومبرگ سقوط اولین بحث دموکراتیک او واجد شرایط برای در لاس وگاس.

بلومبرگ تلاش در بحث مرحله در زمان به دنبال از دست رفته در طول free wheeling, بحث است. مشكل این بود که او سابق شهردار نیویورک به عنوان نامزد جدید در این مرحله در زمان بر روی یک سهم قابل توجهی از حملات و قادر به دفاع از خود است.

قدرتمند ترین از کسانی که در حملات آمد از ایالت ماساچوست الیزابت وارن که مورد بلومبرگ برای هرزه نظرات او گفته شده در مورد زنان در شرکت خود را در 1980s و 1990s.

این بحث نیز برجسته مسائل با بلومبرگ تاریخ از جمله نظارت بر بحث “توقف و frisk” پلیس استراتژی در نیویورک که بسیاری از حقوق مدنی فعالان دارای برچسب نژادپرست است. او همچنین نام خود را برای دفاع از “redlining,” گرایش مسکن عمل است که متوقف شد و بانک ها از ارائه وام مسکن کم درآمد عمدتا اقلیت محله. او گفت: با پایان عمل شد و به سرزنش برای سال 2008 سقوط.

بلومبرگ عذرخواهی برای پلیس تاکتیک بارها و بارها و استدلال کرد که این صدا از او دفاع redlining نمی شد دقیق انعکاس دیدگاه های خود را, اما این دو مقوله را آویزان بیش از سابق شهردار نیویورک نامزدی به خصوص با فعالان دموکراتیک.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر. یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ ، ” وارن گفت: با اشاره به نقل قول منسوب به بلومبرگ با وجود این روشن بودن او ساخته شده آن نظرات.

کمپین دستیاران در آن زمان نگاه به چرخش عملکرد به عنوان شهردار فقط گرم در واقع بلومبرگ دوم بحث شد بهبود — اما عملکرد ضعیف در لاس وگاس حذف برخی از پهلوانان سابق شهردار نیویورک به تصویر کشیده شده در تبلیغات و سوالات مطرح شده در ذهن رای دهندگان در مورد چگونه فرد آنها را دیدم در بحث مرحله خواهد کرایه در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

و بزرگترین طنز از بلومبرگ انتخاباتی است که اجرا خود را در حالی که با هدف خنثی کردن ساندرز به احتمال زیاد کمک کرد سناتور اجرای خود را اجرا کنید. این در درجه اول بازی کردن در بحث مرحله در لاس وگاس جایی که بلومبرگ در زمان زیادی از حملات با وجود ساندرز که پیشتاز.

حتی موثر تر اگر بود چگونه بلومبرگ بیشتر شکسته ضد ساندرز رای دهندگان به رای دهندگان که می خواهند برای حمایت از سناتور ورمونت یکی دیگر از گزینه است.

بلومبرگ تصمیم به خروج مسابقه معکوس می تواند این واقعیت است که توزیع بایدن یک برنده مورد نیاز برای خنثی کردن خود اعلام کرد سوسیالیستی و دموکراتیک.

بلومبرگ ، 77 ساله کارآفرین و نیکوکار ساخته شده ثروت خود را ایجاد تکنولوژی است که بانکداران و تجار با استفاده از دسترسی به بازار داده است. پس از ساخت موفقیت آمیز اطلاعات مالی کسب و کار او تبدیل به سیاست است.

او رسما راه اندازی شد, یک پیشنهاد برای تبدیل شدن به شهردار نیویورک در سال 2001. با وجود در حال اجرا به عنوان یک جمهوری خواه در یک اکثریت دموکرات شهر بلومبرگ برنده انتخابات و انتخاب خواهد شد دو بار. در طول این دوره دوم او روشن و احزاب مستقل شد — تنها به ثبت نام مجدد را به عنوان یک دموکرات در سال 2018 است.

این داستان شکستن و به روز خواهد شد.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>