موش را به چهره دانشمندان گزارش


جولیا Kuhl/علوم

(سی ان ان) — آن را در یک لبخند و یا یک ادا و اصول اما موش در واقع بیان احساسات خود را خزدار کمی چهره یک گروه آلمانی neurobiologists می گویند.

محققان می گویند که تجزیه و تحلیل از مغز جوندگان در طول چنین واکنش های احساسی می تواند به بهبود راه های درمان انسان بيماران مبتلا به اختلالات خلقی است.

“قادر به اندازه گیری احساسات دولت از یک حیوان می تواند به ما کمک کند شناسایی ‘چگونه’ و ‘آن’ در مغز و امیدوارم نکات در چگونه احساسات بوجود می آیند در انسان بیش از حد” عصب شناسی و مطالعه نویسنده نادین Gogolla از موسسه ماکس پلانک از نوروبیولوژی سی ان ان گفت.

Gogolla و محققان همکار انجام یک سری آزمایش با احساسی موش و مرتبط در شش عاطفی متحده — لذت انزجار و تهوع و درد و دو سطح از ترس خود را به صورت.

نتایج این هفته منتشر شده در مجله علوم می تواند در پیشبرد چگونه ما را در درک احساسات است.

چگونه شما را اندازه گیری ماوس احساسات ؟ اولین تیم تحریک موش به واکنش نشان می دهند در برخی از راه به طوری که آنها می تواند مشاهده چگونه چهره خود را تغییر دادن آنها را شیرین و یا تلخ بنوشید, به عنوان مثال, و یا یک شوک به دم.

نزدیک فیلم از موش ها نشان داد تغییرات در حالات صورت. هنگامی که یک موس با تجربه, درد, بینی خود را drooped و گوش flicked پایین. هنگامی که یک ماوس احساس ترس گوش علامت و چشم ها گسترده تر شد.

این neurobiologists ساخته شده برای توصیف آنچه که در هر صورت بیان شبیه و آموزش کامپیوتر برای تشخیص آنها را در کسری از ثانیه. این به طور موثر “اندازه گیری” احساسات گفت: Gogolla.

آنها سپس با استفاده از یک نوع میکروسکوپ تصاویر به داخل ماوس را مغز برای دیدن آنچه که نواحی از مغز فعال می شود زمانی که حیوانات ساخته شده از یک چهره خاص.

یادگیری چگونه و از کجا احساسات سرچشمه در مغز می تواند به بهبود راه پزشکان در درمان افراد با اختلالات خلقی است.

“ما امیدواریم که این اتفاق در نهایت به ما کمک کند به درک چگونه ما می تواند تداخل با فعالیت به ویژه در مناطق مغز به سهولت (مردم را) درد و رنج” Gogolla گفت.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>