مکزیکی, رسانه های غول پیکر, TV Azteca مجذوب خود بینندگان در سراسر Digital اجتماعی و کانال های زمینی با Dalet

New York, NY – فوریه 26, 2020 – Dalet پیشرو در ارائه دهنده راه حل ها و خدمات شبکه و محتوای حرفه ای امروز اعلام کرد که تلویزیون Azteca, مکزیک پیشرو چند رسانه ای کنگلومرا است مستقر Dalet Galaxy پنج به نیروی تازه دادن به شرکت محتوا زنجیره تامین و تحویل قوی گزینه های برنامه نویسی سریع تر به مخاطبان در سراسر سنتی و دیجیتال و سیستم عامل های اجتماعی. بسیار محبوب گروه رسانه ای ارائه می دهد طیف گسترده ای از سرگرمی های برنامه نویسی از جمله سلسله زنده موزیکال موضوعی و برنامه های ورزشی. علاوه بر متنوع, برنامه, TV Azteca ارائه اخبار 18 ساعت در روز از طریق شبکه ای از ایستگاه های محلی در سراسر کشور است.

“هدف از تلویزیون Azteca را بلند پروازانه تحول شد به اتصال به محتوای دیجیتالی ترافیک برای تلویزیون با سیستم عامل های دیجیتال و ارائه به مخاطبان ما گزینه های برنامه نویسی است که شامل وسعت و عمق ما گزارش اخبار و تمامیت ما برجسته رسانه های فروشگاه. Dalet Galaxy پنج به ما این توانایی های فنی برای ساخت این رسانه های نوآورانه تولید اکوسیستم با گردش شتاب به تعامل با مخاطبان ما در زمان واقعی” توضیح می دهد که پدرو کارمونا CTO از تلویزیون Azteca. “در اجرای پروژه ها قابل توجه بود و در نتیجه تاثیر فوری. تلویزیون Azteca عملیات رفت و از یک فرایند دستی که در آن به طور متوسط در آن زمان 10 دقیقه برای دریافت مطالب در هوا به نزدیکی فوری و اغلب خودکار در زمان واقعی تحویل محتوا و برنامه های. معیار برای بهبود عملکرد غیر قابل انکار و به ما ارائه کارایی مورد نیاز برای گسترش گزینه های برنامه برای بینندگان ما.”

تسریع گردش توسط یک عامل از ده تلویزیون Azteca اجرا در کنار Dalet Galaxy پنج بسیار همراه و مشارکتی ابزار تولید مانند Dalet OneCut و Dalet فضای وب. قوی راه حل ساده سازی محتوا تولید میدان به تسهیلات را قادر می سازد بیش از 50 روزنامه نگاران به نحو آماده داستان در هر نقطه در جهان است. بیشتر سوخت رسانی سریع به نوبه خود در حال گردش کار Dalet رسانه های اجتماعی اتصالات است که کاربران را قادر می سازد تا به راحتی به انتشار محتوا برای تلویزیون Azteca اجتماعی کانال. یکپارچه متصل ادغام باعث ایجاد و انتشار محتوا برای Facebook, Twitter و دیگر کانال های سریع و سیال است.

با چندین مجزا رسانه های ادارات که قبلا عمل در siloed تولید عمودی, TV Azteca طراحی شده توسط Dalet Galaxy پنج است که در حال حاضر به طور کامل متصل interweaving گردش از برنامه های, اخبار ورزشی Archives و بازاریابی; حصول اطمینان از محتوا و برنامه اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است برای حداکثر تولید و توزیع بهره وری.

Iván Neri, CIO, TV Azteca توضیح می دهد که ناکارآمدی حذف Dalet مدرن و گردش کار طراحی “ما استفاده می شود به صورت دستی کپی فایل های بیش از یک بخش به دیگری و در این زمان مقدار زیادی از زمان. Dalet Galaxy پنج خودکار تمام فایل مهاجرت از دارا به ابرداده گرفتن که خیلی فوق العاده مهم برای ساخت محتوای قابل جستجو در سراسر ما آرشیو. قبل از اجرای Dalet راه حل ما تا به حال تکراری و تناقضات در مطالب برچسب زدن که مانع از همکاری و مانع از به حداکثر رساندن محتوای ما ارزش. اتوماسیون فرآیندها و ساده گردش کار اجازه می دهد تا ما را به استفاده بهتر از غنی برنامه نویسی ما ذخیره شده در خزانه به مخاطبان در همه جا در جهان است.”

با توجه به شخص ثالث مشاوران استخدام TV Azteca حاصل Dalet-صفحه رسانه زیرساخت کاهش تولید ناکارآمدی تا 30% در سراسر عملیات.

“تلویزیون Azteca رویکرد در طراحی جدید خود را رسانه ای عملیات lightyears پیش رو” متحده Julien Decaix مدیر کل آمریکا Dalet. “بیش از غلبه بر ناکارآمدی آنها قابل درک است که مخاطبان انتظار می رود برای تعامل با تلویزیون Azteca در تمام سیستم عامل ها ساخته شده و بسیار سیال رسانه اکوسیستم است که آنها را قادر به بهینه سازی تمام جنبه های تولید. آنها در حال حاضر تعامل با بینندگان خود را در یک سطح عمیق تر را با بهتر و متنوع تر گزینه های محتوا.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در Dalet Galaxy پنج و Dalet راه حل لطفا visitwww.dalet.com.

در مورد Dalet رسانه های دیجیتال سیستم

Dalet راه حل ها و خدمات فعال کردن سازمان های رسانه ها برای ایجاد مدیریت و توزیع محتوای سریع تر و موثر تر به طور کامل به حداکثر رساندن ارزش دارایی. بر اساس یک چالاک بنیاد Dalet ارائه می دهد غنی مشارکتی ابزار توانمند سازی end-to-end برای گردش اخبار, ورزش, برنامه, تهیه, تولید, بایگانی و مدیریت محتوای سازمانی, رادیو, آموزش و پرورش دولت ها و موسسات.

Dalet سیستم عامل مقیاس پذیر و مدولار. آنها را هدفمند برنامه های کاربردی با قابلیت های کلیدی به آدرس بحرانی توابع از کوچک به بزرگ رسانه ای عملیات مانند برنامه ریزی گردش کار ارکستراسیون, مصرف, فهرست نویسی, ویرایش, چت و, اطلاعیه ها, دارا, بازی کردن, اتوماسیون, چند پلت فرم توزیع و تجزیه و تحلیل.

ادغام Ooyala انعطاف پذیری رسانه ها, پلت فرم کسب و کار باز است فرصت های گسترده برای Dalet مشتریان برای استقرار موفقیت آمیز استراتژی است که بهتر است خود را به آدرس مخاطبان با فرز چند پلت فرم توزیع محتوا در یک طیف وسیع تری از بازارهای جمله ورزش برای تیم ها و لیگ ها, برندها و شرکت ها سازمان ها و همچنین رسانه ها و سرگرمی شرکت ها به دنبال به مقیاس های دیجیتال خود را عرضه می کنند.

Dalet راه حل ها و خدمات مورد استفاده در سراسر جهان در صدها محتوای تولید کنندگان و توزیع کنندگان از جمله رسانههای عمومی (BBC, CBC, فرانسه, TV, RAI, TV2, دانمارک, RFI, روسیه امروز, RT, مالزی, SBS Australia, فردا) تجاری شبکه ها و اپراتورهای (Canal+, FOX, MBC دبی Mediacorp, Fox Sports Australia ترنر آسیا Mediaset, نارنجی, منشور طیف, Warner Bros, Sirius XM Radio) ورزشی سازمان (ملی راگبی لیگ FIVB, بوندسلیگا) و سازمان های دولتی (پارلمان بریتانیا, ناتو, سازمان ملل متحد, امور سربازان بازنشسته ناسا).

Dalet است که داد و ستد در بازار بورس-EURONEXT بورس (Eurolist C): ISIN: FR0011026749 بلومبرگ DLT:FP رویترز: دیل.PA.

Dalet® یک علامت تجاری ثبت شده از Dalet رسانه های دیجیتال سیستم های. سایر محصولات و علائم تجاری ذکر شده در اینجا متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Dalet بازدید www.dalet.com.

مطبوعات تماس با ما
الکس ملینا
Zazil گروه رسانه
(e) alex@zazilmediagroup.com
(p) +1 (617) 834-9600

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>